1 Etek ile 5 Farklı Tesettür Kombini Nasıl Yapılır?

0

Farklı tesettür etek kombini fikirlerinde bazen tek bir etek yetiyor. Sadece bir etekle tam 5 farklı tesettür kombini yapabileceğini biliyor musun? Üstelik hepsi şık ve rahat. İşte detaylar.

Tesettür etek kombini fikirleri için yeniliğe ihtiyaç duyanlar buraya. 2023 tesettür giyim modası eteklere yepyeni fikirlerle daha şık görünümler kazandırmaya geliyor. Kapalı etekler, günlük giyimde çok sık tercih ediliyor. Hem evde rahat rahat günü geçirirken hem de sosyal ya da iş ve okul gibi alanlarda etekler hareket özgürlüğü sunuyor. Etek giymekten keyif duyanlar yeniliği yaşamak istiyor. Dolaysıyla etek kombin fikirlerine her zaman ihtiyaç var. Biz de bugün etekleri nasıl farklı kombinlerle giyinebilirsiniz biraz inceleme yaptık, modanın derinliklerine indik. Hadi gelin 1 etek ile 5 farklı tesettür kombini nasıl yapılır, bakalım.

beyaz pileli tesettür etek kombini
beyaz pileli tesettür etek kombini

Salaş ve rahatlıktan ödün vermeyin

Basic bluzlarınızı ve sweatshirt’lerinizi artık sadece pantolonlarla ya da rahat kalıp eşofmanlarla giymekten vazgeçin. Giyim yelpazenize etekleri dahil edin. Çünkü sweatshirt etek kombini tesettürün modern ve salaş yönünü ortaya çıkarıyor, sokak stili cool’luğunu gösteriyor. Tesettür etek kombini fikirlerinizi destekleyecek olan bu parçalar hem spor ayakkabılar hem bot, bootie, topuklu ayakkabılarla meç edilebiliyor. Bu yüzden salaş parçalarınızı lütfen etekle deneyin.

kemerli etek kazak kombini
kemerli etek kazak kombini

Etek, kemer ve kazak: Muhteşem üçlü

Tesettür etek kombini için muhteşem yardımcılarınız bir kazak bir kemer olabilir. Şöyle düşünün; bir pileli etek üstüne, düz renk bir kazak ve kemer takarak modern kombinler yapabilirsiniz. Kemer konusunda ince ve kalın tercihini vücut tipinize göre seçmelisiniz. Bel ve karın çevreniz genişse, elma tip vücuda sahipseniz çok kalın kemerler yerine ince, modern tasarımlar seçebilirsiniz. Etek – kazak kombininizi uzun çizmelerle, bootie’lerle ya da casual ve converse tasarımlarla destekleyebilirsiniz.


 
taş rengi tesettür etek kombini
taş rengi tesettür etek kombini

Biraz resmi biraz şık: Gömleklerin etekle uyumu

Kapalı giyim modasına resmi şıklık çok yakışıyor. Pantolon kombinlerinin yaydığı resmiyet eteklerle daha feminen bir şekilde yansıtılıyor.

Feminen demişken Feminen Bir Stil için 15 Yazlık Tesettür Etek Kombini yazımızada bir bakın derim.

Gömleklerin yarı resmi şıklığını mutlaka eteklerle denemelisiniz. Üstelik sadece önden düğmeli klasik gömleklerden bahsetmiyoruz; şifon gömlek, büzgülü gömlek ya da önü fiyonklu gibi detaylı tasarımlar eteğin şıklığını tamamlıyor. Tesettür etek kombini fikirleri kapsamında bluz ve triko kazaklara alternatif olarak gömlekleri deneyebilirsiniz.

zümrüt yeşili tesettür etek kombini
zümrüt yeşili tesettür etek kombini

Eteklere hareket kazandırma vakti: İspanyol kol tasarımlar

İspanyol kol kesim gömlek, bluz ve kazaklarınızı yüksek bel A kesim eteklerle denemediyseniz artık deneyin. Farklı tesettür etek kombini fikirlerimizin en dinamik yansımalarından biri olan bu tarz eşleştirmeler çağdaş görünmenizi sağlayabilir. İspanyol kollar, fırfırlı kesim üstler, dökümlü bluzlar yüksek bel etek formuna çok yakışıyor. Böyle bir kombine topuklu ayakkabılar giymenizi öneririz. Özellikle ofis kombini yapıyorsanız yüksek topuklar çok hoş duracaktır.

turuncu tesettür etek kombini
turuncu tesettür etek kombini

Tek etekle hem sokak stili hem ofis stili

Tek bir etekle birden fazla kombin yapmanın son önerisinde ceketler, gömlekler ve bağlamalı tasarımlar var. Eteğinizin üstüne basic tek renk bir bluz giyip üstüne blazer ceket tercih edin. Bu kombin size ofis stili oluşturacaktır. Aynı eteği daha modern ve sportif göstermek isterseniz ise bağlamalı gömlek öneririz. Özellikle genç neslin çok sevdiği önden bağlamalı gömlekler eteklerle kusursuz bir denge sağlıyor.

Tesettür etek kombini fikirleri dört mevsim tercih ediliyor, ihtiyaca çözüm oluyor. Bir eteği birden fazla kez kombin yapabilmek ise kreatif yönü destekliyor. Siz de Nurmelek tesettür ekibinin ekonomik kombin önerileriyle aynı parçayı farklı stillerde kullanabilirsiniz. Bizi takip edin, yeni fikirler keşfedin.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş