14 – 15 – 16 Yaş Tesettür Tunik Modelleri

0

14 15 16 yaş tunik modelleri genç kızlığa geçiş döneminde tarzın belirlenmesini sağlıyor. Küçük hanımlar rahat ve iyi hissediyor, giyim stilini oluşturuyor. İşte kız çocuk tuniklerine yakından bakış.

14 15 16 yaş tesettür tunik modelleri erken yaşta muhafazakâr stili benimseyen küçük hanımların istediği gibi giyinebilmesine imkân tanıyor. Yenilikçi, modern, iyi hissettiren, şık görünen kız çocuk tunik modelleri ebeveynlerin de beğenisini topluyor.

16 yaş tesettür triko tunik
16 yaş tesettür triko tunik

Tuniklerde esnek kumaşların kullanılması dikkat çekiyor. Böylece genç kızlar yaşları gereği hissettiği enerjiyi kısıtlamak zorunda kalmıyor, dilediği gibi fiziksel özgürlüğü hissedebiliyor. Peki, 2023 tesettür giyim modasında çocuk – genç tunik koleksiyonlarında neler öne çıkıyor? Hadi gelin birlikte keşfedelim.

16 yaş tesettür mavi tunik
16 yaş tesettür mavi tunik

Soft ve canlı renkler bir arada

14 15 16 yaş tesettür tunik modelleri çocuk ruhunun tatlılığını, genç kızlığa geçiş döneminin ise zarif şıklığını taşıyor.


 
12-13 yaş pudra tesettür tunik
12-13 yaş pudra tesettür tunik

Renklerde genellikle soft, pastel, canlı renkler tercih ediliyor. Tunik kombini pantolon ve taytla yapıldığı için çok yönlülük önem kazanıyor.

13-14 yaş aerobin tesettür tunik
13-14 yaş aerobin tesettür tunik

Genç kızlarımız her pantolonla ya da taytla uyum içerisinde giyebileceği canlı tasarım tunik çeşitlerinden yararlanabiliyor.

14-15 yaş lacivert tesettür tunik
14-15 yaş lacivert tesettür tunik

Pamuklu tesettür tuniklerde asimetrik kesimler

Asimetrik kesim tunik çeşitleri genç kız modasına da yansıyor. Tuniğin etek kısmında ortaya çıkan asimetrik kesim, modelin belirginleşmesine yardımcı oluyor.

14-16 yaş günlük tesettür tunik
14-16 yaş günlük tesettür tunik

Genç tesettür giyim modellerinde hareketli kesimler daha çok ilgi görüyor. Genç kızlar pantolonla birlikte daha rahat hissedebiliyor.

15-16 yaş çizgili tesettür tunik
15-16 yaş çizgili tesettür tunik

14 15 16 yaş tesettür tunik modelleri için fırfırlı, düğmeli, tül destekli asimetrik tasarımlar beklentiyi karşılayabilir. Özellikle uzun boylu genç kızların stilini destekleyebilir bu modeller.

14-15 yaş tesettür triko tunik
14-15 yaş tesettür triko tunik

Çocuk tesettür tunik takımı rahatlığını keşfet

Çocuk tesettür giyim reyonunda ikili takımlar günlük hayatı kolaylaştırmaya hazırlanıyor. Tesettür tunik & pantolon takımları biz yetişkinlerin de giyiminde konforu sağlıyor.

14 yaş tesettür spor tunik
14 yaş tesettür spor tunik

Dolayısıyla çocukları bu tip takımlarla tanıştırmalıyız. Örneğin şeker pembesi bir tunik ve pantolon görünümlü yumuşak eşofman takımlarının rahatlığı şıklığıyla yarışacak cinste.

14-15-16 yaş tesettür fuşya tunik
14-15-16 yaş tesettür fuşya tunik

14 15 16 yaş tesettür tunik modelleri bakarken takımlara da şans vermeli, konforundan yararlanmalısınız.

Fermuarlı kız çocuk tunik rahatlığı

14 15 16 yaş tesettür tunik modelleri fermuarlı, düğmeli, büzgülü, kuşaklı ya da yekpare ve düz tasarıma sahip olabiliyor.

14-15-16 yaş çizgili günlük tunik
14-15-16 yaş çizgili günlük tunik

Fermuarlı tunikler genç kızlığa geçiş dönemindeki küçük hanımlar için daha pratik bir giyime yardımcı oluyor. Fermuarlı modellerde fırfırlar, püsküller, taşlar, işlemeler, baskılar kullanılıyor, şık görüntü devam ettiriliyor.

16 yaş tesettür sarı tunik
16 yaş tesettür sarı tunik

Muhafazakâr giyime yeni geçiş yapmış gençler için fermuarlı tunik şıklığı pratik yönüyle yaşamı kolaylaştırabilir.

Günlük yaşama hitap eden kız çocuk tunikleri

14 15 16 yaş tesettür tunik modelleri günlük yaşama hitap eden tasarımlardan geçiyor. Bir pantolon, bir eşofman, bir etek üzerine hemen giyilebilecek evde ya da dışarıda vakit geçirirken tercih edilebilecek günlük tuniklerde çocukların rahatlığı ön planda tutuluyor.

15-16 yaş tesettür kapşonlu tunik
15-16 yaş tesettür kapşonlu tunik

Genç kız tesettür giyiminde tüm parçalar önce rahat sonra şık görünüme sahip tasarlanıyor. Günlük kombin yapmak isteyen kız çocukları tam yaşına uygun tunik modeliyle istediği gibi giyinebiliyor.

Baskılı sweatshirt tunikler tam 14 – 16 yaş grubuna göre

Baskılı sweatshirt modelleri kapüşonlu tasarımlarıyla küçükten büyüğe tüm kadınların giyim alışkanlıklarına konfor kazandırıyor.

14 yaş tesettür tunik
14 yaş tesettür tunik

14 15 16 yaş tesettür tunik modelleri sweatshirt çeşitlerinin güzelliğiyle beğeni topluyor. Sweatshirt modelleri genç tesettürlülerin en çok tercih ettiği giysi türü olup hem sade hem baskılı tasarımlarla herkesin kendi tarzını oluşturmasını sağlıyor. Üstelik rengarenk bir seçki sunuyor.

15 yaş tesettür turuncu tunik
15 yaş tesettür turuncu tunik

14 – 16 yaş grubu genç kızların tesettür giyim kıyafetleri bulmakta ve uyumlu şekilde giyinmekte zorlandığını biliyoruz. Nurmelek genç tesettür giyim modasını sizin için yakından takip ediyor, yeni modelleri ve fikirleri sizlerle paylaşıyor. Bizi takip edin, gelişmelerden haberdar olun.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş