2024’ün En Modern ve Geleneksel 15 Kaftan Modeli

0

Bindallı ve kaftan tasarımları 2024 yılına hazır: Şık, geleneksel, modern ve özgün tasarım 2024 kaftan modelleri ile kına gecelerinde şahane görünebilirsiniz. İşte yılın en iyi 15 kaftan modeli.

Süslü, işlemeli, nakışlı ve motifli detaylarla hem modern hem de geleneksel bir tasarım sunan kaftanlar, göz kamaştırıyor. Kaftan ya da bindallı genellikle kına gecelerinde tercih ediliyor, gelin adayları geleneksel kına eğlencesinde abiye yerine kaftan tercih ediyor.

tüllü kınalık kaftan 2024
tüllü kınalık kaftan 2024

Özellikle düğün günü aynı zamanda kına töreni yapmak isteyenler kaftanların göz alıcı şıklığını gelinlikle birleştirerek kullanabiliyorlar. 2024 kaftan modelleri hem tesettür hem açık giyime uygun şekilde öne çıkıyor.

geleneksel bordo kınalık kaftan 2024
geleneksel bordo kınalık kaftan 2024

İster kına ve düğünde ister yöresel eğlencelerde giyebileceğiniz kaftanlar modern ve geleneksel çizgiyi birleştiriyor, çok şık alternatifler sunuyor. O halde gelin, yılın favori modellerini birlikte inceleyelim.


 
çiçek işlemeli modern kaftan 2024
çiçek işlemeli modern kaftan 2024

Balık model kaftanlar kuğu gibi hissettiriyor

2024 kaftan modelleri abiyelerde çok sevilen balık modelinden ilhamla özgün bir tasarıma imza atıyor. Balık model kesime sahip olan kaftanların bazıları belde ekstra kuyrukla tasarlanıyor.

modern gold bordo kınalık kaftan bindallı 2024
modern gold bordo kınalık kaftan bindallı 2024

Zengin işlemeler kaftanı sarmalıyor ve balık kesimi daha da şık gösteriyor. Özgün, şık, geleneksel ve modern tasarımı bir arada tutan bir kaftan modeli arıyorsanız balık modelleri tercih edebilirsiniz.

Altın Sarısı Detaylı kırmızı kaftan 2024
Altın Sarısı Detaylı kırmızı kaftan 2024

Hint konseptine sahip şık kaftan ve bindallılar göz kamaştırıyor

Bindallı modelleri geleneksellikten kopmadan modern tasarıma göz kırpıyor. Günümüzde gelenekselliğin en sevildiği moda trendi kaftanlar olabilir. 2024 kaftan modelleri ya da diğer yaygın adıyla bindallı tasarımları birçok kültürden iz taşıyabiliyor.

genç klasik kaftan modeli kınalık 2024
genç klasik kaftan modeli kınalık 2024

Bu yıl Hintli kadınların meşhur ve gösterişli kıyafetlerinden ilhamla tasarlanan kaftanlar öne çıkıyor. Hintli kadınların meşhur sâri modelleri kaftanla birleşiyor. Kaftanın üzerine işlemeli, motifli ya da dantelli sâri ekleyen tasarımcılar, beğenileri topluyor.

bordo beyaz kaftan modeli 2024
bordo beyaz kaftan modeli 2024

2024 kaftan modelleri “Muhteşem Yüzyıl” rüzgarını devam ettiriyor

Yılın en beğenilen kaftan ve bindallı modellerinde 2024 yılında olmamıza rağmen dünyayı kasıp kavuran Muhteşem Yüzyıl esintilerini görebilirsiniz.

hürrem sultan modernk kaftan 2024
hürrem sultan modernk kaftan 2024

Gelenekselliği çağdaş stille birleştiren ve ister tek ister iki parçalı şekilde kaftan modellerine yerleştiren modacılar, şık kaftan modeli arayanların beklentisini karşılamayı başarıyor. Üstelik açık ve tesettür kaftan kullanımına uygun tasarımlar çıkıyor ortaya.

beyaz lacivert kınalık kaftan 2024
beyaz lacivert kınalık kaftan 2024

Abiye şıklığında kaftanlar kına gecelerini süslüyor

2024 kaftan modelleri için modern ve geleneksel çizgi bir arada tutunmaya devam ediyor. Çünkü bu kez tam olarak abiye şıklığında kaftanlar dikkat çekiyor.

hakim yaka bordo kaftan 2024
hakim yaka bordo kaftan 2024

Belden tam oturan ve aşağıya doğru dökümlü şekilde açılan kaftan, elbise modelinde tek parça tasarlanıyor. Kullanıcılar kaftan elbisenin parıltılı işlemeleri sayesinde ek bir takı takmak zorunda hissetmiyor. Şık, modern ve zarif kaftan tasarımında yeşil ve kırmızı tonlar favori, haberiniz olsun.

kapalı tesettür kaftan modeli 2024
kapalı tesettür kaftan modeli 2024

Elbiseden sıkılanlara şalvar pantolonlu şık kaftan modelleri

Tesettür tulum modellerinin çokça sevilmesi kaftan modellerine de ilham kaynağı oldu. 2024 kaftan modelleri arasında sıklıkla pantolon – bluz ya da tulum kaftan tasarımları görebilirsiniz. Pantolon şalvar rahatlığını sonuna kadar hissettiren kaftanlar, modern bir hava sunuyor.

modern uzun lacivert kaftan modeli 2024
modern uzun lacivert kaftan modeli 2024

Kaftanın üstünü süsleyen işlemeler ve özellikle eldeki altın – gümüş kemer ise gelenekselliğe vurgu yapıyor. Bu tarz tasarımları açık ya da tesettür stilde kullanabilirsiniz.

tesettür balon kol kaftan 2024
tesettür balon kol kaftan 2024

Kat kat dökümlü ihtişamlı tasarımlar ilgi çekiyor

Tavuskuşu kanatlarını açtığında nasıl ihtişamlı bir görüntü çıkıyorsa ortaya, kat kat dökülen kaftanlar da aynı şekilde göz kamaştırıyor.

modernk kaftan 2024
modernk kaftan 2024

2024 kaftan modelleri ihtişamı sevenlere çağdaş bir o kadar da otantik tasarımlar sunuyor: Katlı etek tasarımlı, tek parça kaftanlarda kollar genellikle İspanyol kesim tercih ediliyor. Dökümlü haliyle hoş bir görüntü sergiliyor, giyenlere kendini masal diyarından fırlamış bir prenses gibi hissettiriyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş