Altın Sarısı Nasıl Kombinlenir? Altın Sarısına Uyumlu Renkler Nedir?

0

Göz alıcı renk tonlarının arasında yer alan altın sarısı rengi yani başka bir ismi ile gold rengi nasıl kombinlenir? Altın sarısı hangi renkler ile daha uyumludur?

Merhaba hanımlar! Altın rengi nasıl kombinlenir öğrenmeye hazır mısınız? Aksesuardan kıyafete hatta teknolojiye kadar her alanda özel bir yeri olan altın tonları, diğer renklerle bir araya geldiğinde daha da göz alıcı olabiliyor. Diğer yandan altın renginin ışıltısı yine ideal renk uyumuyla dengelenebiliyor. Altın sarısına uyumlu renkler nelerdir, altın rengi kombinler nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim.

altın sarısı balık etek kombini
altın sarısı balık etek kombini

Siyah & altın asaletine merhaba deyin

Siyah renginin gönlümüzdeki ve gardıroplarımızdaki yerini biliyoruz, tartışılmaz. Ancak siyahı her zaman tek başına kullanmak olmaz. Altın rengi nasıl kombinlenir diye düşünüyorsanız eğer kolaya kaçın ve ilk akla gelen siyahı değerlendirin.

altın sarısı bluz siyah pantolon kombini
altın sarısı bluz siyah pantolon kombini

Altın sarısı, uzun salaş bir pantolon üzerine siyah bluz tercih edebilir, siyah odağında bir kıyafeti yine altın parçalarla bir araya getirmeyi düşünebilirsiniz. Siyah kombinlere altın takılar da çok yakışıyor, unutmayın.


 
altın sarısı gold abiye elbise kombini
altın sarısı gold abiye elbise kombini

Gümüş ve altın iki değerli renk kombini

Altın gibi gümüş de kendi içinde özel, ışıltılı bir renk sayılıyor. Gümüş kombinleri başlı başına bir özen istiyor. Biz altın ve gümüşü yan yana kullanmayı seviyoruz. Elbette bu iki rengi çok dengeli kullanmalısınız. İki parçalı bir kombin yapıyorsanız biri altın biri gümüş olabilir.

altın sarısı bluz kombini
altın sarısı bluz kombini

Gümüş elbisenizi altın renk bir ayakkabıyla tamamlayabilir, altın kombinlerinizi gümüş aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz. Gümüşün altın sarısına uyumlu renkler listesinde parıldadığından emin olabilirsiniz.

altın sarısı gömlek kombini
altın sarısı gömlek kombini

Pembe ve altın uyumunun ışıltısını görmezden gelmeyin

Pembe ve altın uyumu nu fark etmemiş olamazsınız. Altın sarısı nasıl kombinlenir derken yumuşak, açık renkleri düşünün. Pembe gibi uçuk, soft bir rengin altınla nasıl uyumlu görüneceğini kombin yaparken bizzat görebilirsiniz. Pembe bir skinny jean, üstüne altın sarısı bir t-shirt ya da salaş gömlek giyerek enerjik bir kombin yaratabilirsiniz. Altın sarısıyla uyumlu renkler arasına pembe tonları ve uçuk mavileri rahatlıkla koyabilirsiniz.

altın sarısı prenses etek kombini
altın sarısı prenses etek kombini

Kırmızı ve altın sarısı aksesuarlara şans verin

Kırmızı elbise, kırmızı ağırlığında pantolon & blazer ceket takımları, günlük kombin seçimlerinde kırmızı tercih ettiyseniz eğer rahatlıkla altın sarısı takı ya da aksesuar kullanabilirsiniz. Örneğin kırmızı bir elbisenin üzerine altın incecik bir kemer, altın kolye ve tamamlayıcı takılar tercih edebilirsiniz. Kırmızıyla altın sarısı nasıl kombinlenir demeyin, sadece minicik takılarla bile altını vurgulayabilirsiniz.

altın sarısı simli etek kombini
altın sarısı simli etek kombini

Mor kombine altın sarısı detaylar

Altın sarısıyla uyumlu renkler için mor ve hatta yakın tonları kullanabilirsiniz. Mor, midi boy ya da uzun şifon bir elbiseye altın sarısı salaş hırkalar, incecik kemerler, altın takılar, altın sarısı ayakkabılar çok yakışıyor. Elbette altın – mor dengesini siz belirlemelisiniz. Mor elbisenin üzerine sarı şal takabilir, sarı bir elbiseye enerjik mor bir Stiletto giyebilirsiniz. Bir noktada altın sarısı nasıl kombinlenir sorusunun cevabını siz vermelisiniz. Dengeyi siz ayarlamalı, fiziğinize, ten renginize uygun olan renkleri siz seçmelisiniz.

altın sarısı pliseli etek kazak kombini
altın sarısı pliseli etek kazak kombini

Saks mavisi

Saks mavisi çok güçlü, kıyafette şık duran bir renk. Saks mavisi kombinlerinde takı ve aksesuar seçiminde altın sarısı müthiş bir uyum sergiliyor. Bizim önerimiz saks mavisi kombini yaptığınızda önceliği altın sarısına vermeniz.

gold renk etek kombini
gold renk etek kombini
altın sarısı pileli etek kombini
altın sarısı pileli etek kombini
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş