Bol Dökümlü Ferace Modası: Kombin Tüyoları ve En Yeni Modeller

0

Bol dökümlü ferace modelleri her mevsim kurtarıcı olurken özellikle yaz aylarında ferahlatıcı etki yaratıyor. Sezonun en güzel yazlık bol kesim ferace tasarımlarıyla sıcaklardan korunabilirsiniz.

İnce ve ferah hissettiren sağlıklı kumaşlardan üretilen yazlık feraceler yaz boyunca evde, tatilde, gezmede her yerde hafifletici bir etki sunuyor. Feraceler giy ve çık mottosunu sonuna kadar karşılıyor, günlük ve rahat kombinlerin üstüne tercih edildiğinde şık bir görünüme kavuşuyor.

oval büzgülü yeşil bol dökümlü ferace
oval büzgülü yeşil bol dökümlü ferace

Feracelerde orta ve maksi boy seçenekleri öne çıkıyor; genç, orta, ileri yaş grubu keyifle kullanabiliyor.

yarasakol sade bol dökümlü ferace
yarasakol sade bol dökümlü ferace

Bol dökümlü ferace modelleri kiloyu usulca saklıyor, ferahlık veriyor, modern ve şık bir duruş yansıtıyor. İşte bu yılın en güzel dökümlü feraceleri.


 
pileli taş detaylı bol ferace
pileli taş detaylı bol ferace

Mevlana ferace modelleri

Bol dökümlü ferace modelleri dendiğinde akla Mevlana stil geliyor. Mevlana feraceler çan şeklinde açılarak dökülüyor, muhteşem bir görüntü oluşturuyor.

mevlana beyaz bol dökümlü ferace
mevlana beyaz bol dökümlü ferace

Giydiğinizde hafif yapısı ve bol kesimi nedeniyle ağırlık hissetmeden iyi görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Mevlana modellerde tasarım çeşitliliği dikkat çekiyor; düğmeli, fermuarlı, kuşaklı seçeneklerle konsepte uygun tercih yapabilirsiniz.

omuz işlemeli bol dökümlü ferace
omuz işlemeli bol dökümlü ferace

Medine ipeği ferace tasarımları

Medine ipeği feraceler iç göstermeyen, kırışmayan, serinletici etkisi olan ve her mevsim çok tercih edilen kumaş türü. Medine ipeği bol dökümlü ferace modelleri her stilde varlığını en şık şekilde gösteriyor.

medine ipeği lacivert bol dökümlü ferace
medine ipeği lacivert bol dökümlü ferace

Roba ya da çan tasarım seçenekleri sayesinde farklı tarzlara hitap edebiliyor. Efil efil ferace deneyimi için bu yaz bol dökümlü modellere yönelebilir, dilediğiniz renklerde kombinler yapabilirsiniz.

Kloş ferace stili

Bol dökümlü ferace modelleri kloş stiliyle seviliyor. Üste tam oturmayan, hareket özgürlüğü sunan ve modern görünen feracelerde 2024 stili dökümlü diyebiliriz. Kloş feraceler hem günlük hem özel kombinlerde iyi duruyor, beklentileri karşılıyor.

taş detaylı kloş zümrüt bol dökümlü ferace
taş detaylı kloş zümrüt bol dökümlü ferace

Üstelik muhafazakar giyim kurallarına kusursuz uyum sağlayarak tüm kombinlerde tercih edilebiliyor. Ferah ve modern bir ferace kombini istiyorsanız kloş tasarımları kesinlikle denemelisiniz.

Mütevazı ve şık ferace çeşitleri

Dış giyim giysisi olan ama aslında çoğu zaman joker parça olan feracelerde sayısız tasarım göze çarpıyor. Tasarımda sadeliği tercih edenler için mütevazı modeller bulunuyor.

çift taraflı bol dökümlü ferace
çift taraflı bol dökümlü ferace

Örneğin, tek renk ve herhangi bir harekete sahip olmayan minimal tasarımlar asil bir görüntü yaratıyor. Zarif tarzı benimseyen gençler, daha vakur ve ağırbaşlı görünmek isteyen orta – ileri yaş grubu sadeliğin şıklığına yöneliyor. Bol dökümlü ferace modelleri minimaliz çizgisinden ödün vermeden ferah ve şık görünmeye yardımcı oluyor.

pliseli fermuarlı bol dökümlü ferace
pliseli fermuarlı bol dökümlü ferace

Manşetli bol dökümlü ferace modelleri

Hem dökümlü ve salaş hem de manşet detaylı şık feracelerle günlük yaşantınızda çok iyi görünebilirsiniz. 2024/2025 tesettür giyim kombini fikirleri arasında öne çıkan feracelerde detaylar bütün tasarımı değiştiriyor.

çizgi detaylı bol dökümlü ferace
çizgi detaylı bol dökümlü ferace

Kol ve yaka manşetleri feracenin modern ya da klasik görünmesini sağlayabiliyor. Manşetler daha incelikli ve zarif yansımalar saçıyor, vakur bir duruşa zemin hazırlıyor.

omuz detaylı bol dökümlü ferace
omuz detaylı bol dökümlü ferace

Robalı şık ferace tasarımları

Tesettür stilinizde robalı kesimlere kesinlikle yer vermelisiniz. Robalı kesim bol yapısıyla hareket özgürlüğü ve sıcaktan korunma bariyeri oluşturuyor. Giydiğiniz andan itibaren salaş bir elbise gibi rahat hissedebilirsiniz.

kol büzgülü salaş bol dökümlü ferace
kol büzgülü salaş bol dökümlü ferace

Bol dökümlü ferace modelleri robadan fazlaca yararlanıyor, günlük stili zenginleştiriyor. Feracenin roba kısmında bazen düğme bazen minik dantel eklemeler tercih edilebiliyor. Tarzınıza uygun robalı model ile şık kombinler yapabilir, özgür hissedebilirsiniz.

fermuarlı yazlık bol dökümlü ferace
fermuarlı yazlık bol dökümlü ferace

Nurmelek, bol dökümlü ferace modelleri için size birbirinden güzel birçok tasarım sundu. Ferace seçerken tasarım, renk, uzunluk gibi birçok detaya dikkat edebilir, kombin fikirlerine göre hareket edebilirsiniz. Daha fazla tesettür kombin önerisi için bizi takip etmeye devam edin, son gelişmeleri kaçırmayın.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş