Burçlara Özel Kombin Önerileri

0

Burçların tüm yaşamımızda, giyim tarzımızda bile çeşitli etkileri olduğunu biliyor muydunuz? Belki farkında olmadan burcunuza göre giyiniyorsunuzdur. Bu konuda yeterli bilginiz yoksa ya da burçlara göre kombin önerileri okumak isterseniz, buyurun yazımıza. Çünkü başlıyoruz.

Koç: İddialı kombinler

Koç burcunun temel özelliği güce dayanıyor. Koç burcu kombini genellikle gösterişli, iddialı ve dikkat çekicidir. Koç kadınıysanız eğer sıradan değil, çarpıcı ve özel parçalar tercih etmeniz gerekiyor.

burçlara göre kombin önerisi - koç
burçlara göre kombin önerisi – koç

Boğa: Rahat kombinler

Boğa burcu kadınlar, rahatına düşkündür. İşte bu yüzden boğa burcu kombin her zaman cool, şık, biraz salaş olmalıdır. İddiadan uzak olan boğa burcu, rahat kombinleri ile kendi tarzını oluşturur. Ayakkabıdan aksesuara kadar her alanda rahatlığı öne çıkaracak parçalar öneriliyor.

burçlara göre kombin önerisi - boğa
burçlara göre kombin önerisi – boğa

İkizler: Enerjik kombinler

İçindeki enerjiyi asla kaybetmeyen ikizler burcunun kombini, kesinlikle canlı ve parlak olmalı. Burçlara göre kombin önerileri burçların temel özelliklerini taşıyor. İşte bu yüzden ikizler burcu canlı renkler ağırlığında giyinmelidir.


 
burçlara göre kombin önerisi - ikizler
burçlara göre kombin önerisi – ikizler

Yengeç: Havalı kombinler

Yengeç burcuna sahip olan kişiler, beğenilmeyi seven kişilerdir. Yengeç burcu kombinlerinde bu nedenle şık, ilgi çekici, belki biraz klasik parçalar öneriliyor. Yengeç kadını şıklığıyla her alanda öne çıkmayı hak ediyor. Elbiseler ve etekler yengeç modasını yönetiyor.

burçlara göre kombin önerisi - yengeç
burçlara göre kombin önerisi – yengeç

Aslan: Lüks kombinler

Burçlara göre kombin önerileri kişisel özelliklerle modayı birleştiriyor. Aslan kadınlarının geneli lüksü, gösterişi, havalı görünmeyi sever. Aslan burcu kombinlerde renkler, işlemeler, taşlar ve modern çizgiler öne çıkmalıdır.

burçlara göre kombin önerisi - aslan
burçlara göre kombin önerisi – aslan

Başak: Özenli kombinler

Başak burcu, detaya önem veren düzen takıntısı olan bir burç özelliğindedir. Burçlara göre kombin önerileri bu kapsamda incelendiğinde, başak burcu kadınların her zaman çok tertipli görünmesi gerekiyor. Başak kadınları, geçmişten gelen parçaları seviyor, günümüze modernize etmeyi seviyor. Vintage parçaları daha çok incelemenin vakti gelmiş olabilir.

burçlara göre kombin önerisi - başak
burçlara göre kombin önerisi – başak

Terazi: Romantik kombinler

Terazi burcu romantizmin temsilcilerinden sayılıyor. Terazi burcu kombin önerileri bu yüzden romantik detaylardan oluşuyor. Danteller, tüller, zarif çizgiler, taşıyan elbise ve etekler tam bir terazi modasını yansıtıyor.

burçlara göre kombin önerisi - terazi
burçlara göre kombin önerisi – terazi

Akrep: Göz alıcı kombinler

İddialı bir burç olan akrep, giyim tarzında da bu iddiayı sürdürüyor. Transparan detayları olan elbiseler, bluzlar; göz alıcı parçalar, iddialı giysiler akrep kadınlarının seveceği tarzı yansıtıyor. Akrep burcunun temel renkleri koyu tonlardan oluşuyor.

burçlara göre kombin önerisi - akrep
burçlara göre kombin önerisi – akrep

Yay: Özgür kombinler

Özgür, rahat, salaş kombinler yay burcu kombinini belirliyor. Yay burçlarının bu özgürlüğü ve rahatlığı sürdürebilmesi için gardırobunda yırtık kotlar, mom jeans’ler, salaş bluzlar, crop top’lar, çizmeler, salaş aksesuarlar bulundurması yeterli.

burçlara göre kombin önerisi - yay
burçlara göre kombin önerisi – yay

Oğlak: Sade kombinler

Sadeliğin zarif temsilcileri olan oğlak kadınları, giyim tarzını kolayca bulabiliyor. Tek renk elbiseler, sade etekler, minimal gömlekler, zarif kazaklar kısacası sadeliğe göz kırpan tüm parçalar oğlak tarzını yansıtıyor.

burçlara göre kombin önerisi - oğlak
burçlara göre kombin önerisi – oğlak

Kova: Özgün kombinler

Kafasına göre giyinmeyi seven burç, kova burcudur. Kova burcu kombin önerileri kesinlikle yenilikçi olmalıdır. Trendlere uygun, en yeni sezon parçalarından oluşan, özgün parçalar kova kombini için birebir.

burçlara göre kombin önerisi - kova
burçlara göre kombin önerisi – kova

Balık: Zarif kombinler

Zarif, kibar, romantik, duygusal şeklinde tanımlanan balık burcu, giyim stilinde bu özellikleri taşıyor. Burçlara göre kombin önerileri, burçların spesifik özelliklerini esas alıyor. Balık burçlarının su grubundan olması ve mavi tonlarında zarif olan her parçaya yönelmesinin sebebi budur. Balık kadınlarının, kendilerini sade, şık ve narin gösterecek kıyafetler giymesi öneriliyor.

burçlara göre kombin önerisi - balık
burçlara göre kombin önerisi – balık
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş