Bütçenizi Sarsmayacak En Hesaplı Tesettür Kombin Fikirleri

0

Bütçenizi sarsmayacak sizi üzmeyecek en trend parçalardan oluşan en hesaplı kombin fikirlerini ve görsellerini sizler için araştırdık.İşte detaylar.

Her gün dışarı çıkmak, sosyalleşmek, işe – okula gitmek ve daha bir sürü alanda bulunmak ayrı kombinler yapmayı gerektiriyor. Her gün ayrı kombin yapmak demek esasında yüklü bir kıyafet alışverişi anlamına geliyor.

Ucuz Kombin Fikirleri 31
Ucuz Kombin Fikirleri 31

Peki, her güne ayrı ve yeni bir kombin oluşturacak bir bütçeniz var mı? Çoğu kişinin yok. Öğrenciler özellikle kombin yapmak için ekstra özel bir bütçe ayırmakta zorlanıyor.

Ucuz Kombin Fikirleri 30
Ucuz Kombin Fikirleri 30

Hesaplı kombin olayı bu bütçe darlığından ortaya çıkıyor. Moda ekibimiz, farklı kıyafetler ve farklı parçalarla sayısız kombin yapabileceğiniz hesaplı kombin fikirleri hazırladı.


 
Ucuz Kombin Fikirleri 28
Ucuz Kombin Fikirleri 28

Günlük kombin yaparken kullanabileceğiniz parçaları bir iki aksesuar değişimiyle akşamüstü davetlerine dahi katılabileceğiniz pratik, hesaplı ve kesinlikle iyi görünen kombinlere dönüştürebilirsiniz.

Ucuz Kombin Fikirleri 27
Ucuz Kombin Fikirleri 27

Moda ekibimizle birlikte hem günlük hem özel hem de iş – okul gibi ortamlar için kurtarıcı kombin çalışmaları yaptık. Hazırsanız inceleyelim.

Ucuz Kombin Fikirleri 26
Ucuz Kombin Fikirleri 26

Her mevsim kombinine uyan kot pantolonlar

Hesaplı kombin fikirleri denince akla ilk kot pantolonlar gelmeli. Dört mevsim giyebileceğiniz kot pantolonları açık ya da tesettür giyim fark etmeksizin her tarza, inanışa hitap eden çok yönlü bir parçadır.

Ucuz Kombin Fikirleri 25
Ucuz Kombin Fikirleri 25

Koyu renk bir kot pantolon üzerine beyaz bir gömlek, üzerine renkli bir şal ya da hırka giyip altına da topuklu bot tercih ettiğinizde basit ama şık bir günlük kombin oluşturabilirsiniz.

Ucuz Kombin Fikirleri 24
Ucuz Kombin Fikirleri 24

Öte yandan açık renk kot ve t-shirt tercih edip altına beyaz Sneaker giydiğinizde yazlık, rahat bir kombin çıkar ortaya. Kot pantolonlarınızı sadece üzerine giyeceğiniz giysilerle değil ayakkabı ve aksesuar seçimiyle de şekillendirebilirsiniz.

Ucuz Kombin Fikirleri 23
Ucuz Kombin Fikirleri 23

Kot altına Stiletto giyip rahatlıkla akşamüstü davetine, buluşmasına katılabilir ya da ofise gidebilirsiniz. Kot pantolonlar her sezona ve tarza uyum sağladığı için hesaplı bir kombin parçasıdır.

Ucuz Kombin Fikirleri 22
Ucuz Kombin Fikirleri 22

Kışlık kombinlerin vazgeçilmezi balıkçı kazaklar

Hesaplı kombin fikirleri serisinde ikinci durağımız balıkçı yaka kazaklar. Balıkçı yaka kazaklar kadın, erkek herkese çok yakışıyor, tam bir kış havası veriyor.

Ucuz Kombin Fikirleri 10
Ucuz Kombin Fikirleri 10

Modacılara göre balıkçı yaka kazak kombinleri yaparken pantolonla sınırlı kalmamak gerekiyor. Örneğin salaş bir elbisenin üzerine kazak, ayaklarınıza ise postal giyerek tamamen konforlu, salaş, tarz sahibi biri görünebilirsiniz.

Ucuz Kombin Fikirleri 11
Ucuz Kombin Fikirleri 11

Etek giydiğinizde ise üzerinize balıkçı yaka kazak, kazağın bel kısmına etekle ya da ayakkabınızla uyumlu bir kemer bağlayabilirsiniz.

Ucuz Kombin Fikirleri 6
Ucuz Kombin Fikirleri 6

Etek kazak kombinleri yaparken kemeri önce eteğe takıp, kazağın ön kısmını kemerin için sıkıştırarak farklı, trend bir görüntü yaratabilirsiniz.

Ucuz Kombin Fikirleri 7
Ucuz Kombin Fikirleri 7

Böyle bir kombinde bot, Stiletto, bootie giyebileceğiniz gibi beyaz spor ayakkabılar da tercih edebilirsiniz. Kışlık kombinler yaparken eteklerin altına giyeceğiniz her ayakkabı sizi iyi gösterecektir.

Ucuz Kombin Fikirleri 5
Ucuz Kombin Fikirleri 5

Zamansız renk siyah kıyafetler ve özel parçalar

Zamanı geçmeyen, her yıl her mevsim keyifle giyebileceğiniz üstelik farklı parçalarla rahatlıkla kombin yapabileceğiniz kıyafet serileri arasında siyah renk parçalar var!

Ucuz Kombin Fikirleri 18
Ucuz Kombin Fikirleri 18

Siyah elbise, siyah pantolon, siyah kazak, siyah gömlek, siyah etek ve çok daha fazlası gardırobunuzda birer tane bulunsa iyi olur. Siyah renk kıyafeti dilediğiniz her renkle özgürce kombin haline getirebilirsiniz.

Ucuz Kombin Fikirleri 14
Ucuz Kombin Fikirleri 14

Sadece siyah kombinler bile aşırı iyi görünürken bir de diğer renklerle nasıl görüneceğini düşünün. Yazlık kombinler yaparken siyahı daha minimal tutabilirsiniz ancak sonbahar ve kış kombinleri yaparken siyahtan, kahverengiden, bordodan, yeşilden, kırmızıdan bolca yararlanmanızı öneririz.

Ucuz Kombin Fikirleri 3
Ucuz Kombin Fikirleri 3

Kış kombinlerinde renkli şalları ise ihmal etmeyin. Simsiyah bir kombin yapıp üzerine şahane renklerle bezeli bir şal attığınızda güçlü şahane görüneceğinizden eminiz. Siyah kombinler her zaman hesaplı kombin fikirleri arasında yıldız gibi parlar, unutmayın.

Ucuz Kombin Fikirleri 9
Ucuz Kombin Fikirleri 9

Eski kıyafetleri yeniden değerlendirme zamanı

Annenizin, büyükannenizin ya da ailedeki diğer büyük kişilerin dolaplarını, sandıklarını kurcalama zamanı geldi.

Ucuz Kombin Fikirleri 12
Ucuz Kombin Fikirleri 12

Hatta sadece büyüklerin değil kendi eski kıyafetlerinizi de gözden geçirin. Zira eski parçaları yeniden şekillendirmek, geleneksel parçaları modern detaylarla bir araya getirmek, kesip biçmek size şahane kombinler yapma fırsatı sunar.

Ucuz Kombin Fikirleri 2
Ucuz Kombin Fikirleri 2

Hesaplı kombin fikirleri mi arıyorsunuz? Alın size hesaplı kombin! Eski kıyafetler her zaman yeni parçalar hatta yeni kombin fikirleri ile değişmeye açıktır. Eski, çiçekli bir elbiseyi uzun çizmeler, kısa deri ceketler ile tamamlayarak eski ve yeni bir kombin oluşturabilirsiniz.

Ucuz Kombin Fikirleri 4
Ucuz Kombin Fikirleri 4

Dolabınızdaki yıllanmış kıyafetlere eski gözüyle değil de bunu nasıl değerlendirebilirim gözüyle bakarsanız eğer şahane kombin fikirleri bulabilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş