Doğal Kumaşlı Tesettür Elbiseler

0

Rahatına ve konfora düşkün muhafazakar hanımlar için yeni sezonun en gözde doğal kumaşlı tesettür elbiselerini bir araya getirdik. İşte detaylar…

Doğal kumaşlı tesettür elbiseler, son birkaç sezondur çok trend. Bizler de doğal kumaşın ön plana çıktığı tesettür elbise modellerini sizler için ele aldık. Doğal elbiseler nasıl kombinlenir, nasıl seçimler yapılır hep birlikte inceleyelim.

doğal kumaşlı yazlık tesettür elbiseler
doğal kumaşlı yazlık tesettür elbise , beyaz çiçekli tesettür elbise

Doğal kumaş trendi modacıların yaptığı bir yenilik sayılıyor. Modacılar her yıl çıkardıkları tesettür koleksiyonunda çeşitli kumaşlar kullanıyor. Doğal kumaş dediğimiz tür işte bu süreçte ortaya çıktı.

doğal kumaşlı mevsimlik tesettür elbise
doğal kumaşlı mevsimlik tesettür elbise

Çıkar çıkmaz öyle sevildi ki yüzlerce model elbise tasarlandı, mağazadaki yerlerini aldı. Tasarımıyla, şıklığıyla hanımlardan tam puan almayı başaran elbiseler, renkleriyle de cezp ediyor.


 
doğal kumaş mint tesettür elbise
cepli sarı doğal kumaştan yapılmış sarı tesettür elbise

Doğal kumaş tesettür elbiseler, tende bıraktığı his ile öyle seviliyor ki her kadının gardırobunda bir iki model olması öneriliyor.

doğal kumaşlı siyah elbise
doğal kumaşlı siyah elbise

Sonbahar & Kış Doğal Kumaşlı Tesettür Elbiseler

Yaz boyunca görmeye alışık olduğumuz doğal, tensel kumaşları elbette sonbahar, kış döneminde de raflarda göreceğiz. Bu defa elbiseler daha canlı, daha işlemeli ve biraz daha şık olacağa benziyor.

doğal kumaşlı kot tesettür elbise
doğal kumaşlı ince kot elbise

İnciler, boncuklar, pırıltılı taşlar gece davetlerinde giyilebilecek şık elbiseleri süslerken, motifler ve desenler ise daha günlük fakat şık elbiselerde kendini gösterecek. Tesettür elbise modelleri ile kış sezonunda aradığınız rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabilirsiniz.

doğal kumaşlı pudra tesettür elbise
doğal kumaşlı pudra tesettür elbise

Modern ve Şık Kesim Tesettür Elbiseler

Modern kesimi, şık tasarımıyla doğal kumaşlı tesettür elbiseler mutlaka sizinde dikkatinizi çekmiştir. Üzerinize giydiğinizde bedeninizi şık şekilde çevreleyen elbiseler, renk ve model zenginliği nedeniyle farklı tarzlara uyum sağlıyor.

doğal kumaşlı fakir kol elbise
doğal kumaşlı fakir kol elbise

Spor, klasik, modern, spor – şık ya da gösterişli tarzlarda elbise bulabilirsiniz. Elbise modelleri o kadar hoş detaylara sahip ki tarzınızın dışına çıkmayı deneyebilirsiniz.

doğal kumaşlı mor rahat elbise
doğal kumaşlı rahat mor rahat elbise

Üst Seviye Şıklık ve Konfor Doğal Kumaşlarda

Doğal kumaş tesettür elbiseler düz renk ağırlığında gibi görünse de çiçekli desenler, geometrik çizgiler, otantik motifler elbiselerin çeşitli yerlerinde kendini gösteriyor.

doğal kumaşlı düğmeli tesettür pembe elbise
doğal kumaşlı düğmeli tesettür pembe elbise

Örneğin sadece kol manşetlerinde zarif işlemeler görebilirsiniz. Doğal kumaşın büyüsünü kaçırmak istemeyen modacılar, desen ve işlemelerde ölçülü davranıyor. Elbiselerin konforuna değinirsek eğer, kullanıcılardan olumlu dönüş aldığını söyleyebiliriz.

doğal kumaşlı çiçeklli tesettür elbise
doğal kumaşlı çiçeklli tesettür elbise

Omuz yapısı, bel detayı ile tesettür elbiseler fazlasıyla hareket özgürlüğü sunuyor. Ruh halinize ve tarzınıza göre her modeli bulabilirsiniz. Kış gardırobunuzu oluştururken birkaç parça doğal kumaş tasarımlara yer vermenizi öneririz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş