Egzamaya İyi Gelen En Çok Kullanılan 5 Krem

0

Egzamadan muzdarip herkes en iyi egzama kremleri ile cilt bakımı uyguluyor. En etkili egzama kremleri cildi rahatlatarak onarıyor, iyileşmeye yardımcı oluyor. İşte en çok kullanılan 5 krem.

En iyi egzama kremleri günlük yaşamda sıklıkla görülen cildi yoran ve tahriş eden egzamaya karşı en güçlü tedaviyi sunuyor. Egzama kaşıntı, kabarma, yara, soyulma gibi çeşitli reaksiyonlar gösteriyor.

Güneş, su, bulaşık deterjanı, soğuk hava, kozmetik ürün ve benzeri dış etkenler egzamanın daha da canlanmasına sebep olabiliyor. Genellikle kadınlarda görülen egzama basit bir bulaşık yıkama eyleminde ya da el yıkamada dahi soruna sebep olabiliyor.

Egzamaya İyi Gelen En Çok Kullanılan 5 Krem
Egzamaya İyi Gelen En Çok Kullanılan 5 Krem

Kadınların en çok şikâyet ettiği egzama reaksiyonu kronik kaşınma oluyor. Sürekli kaşınan eller ister istemez kızarmaya, kabarcık oluşturmaya, solgun görünmeye başlıyor. Egzama için ne yazık ki hala doğru kreme denk gelememiş kişiler var. Bu nedenle bugün size en etkili egzama kremleri listesi yaptık. En iyi egzama kremleri ile cildinize rahat bir nefes aldırabilir, soğuk havalarda cildinizi koruyabilir, kaşıntı ve kabarcık reaksiyonlarını azaltabilirsiniz.


 
Eumovate krem
Eumovate krem

Eumovate

Başta egzama olmak üzere çeşitli cilt problemlerinin tedavisinde öne çıkan Eumovate, cildin yatıştırılmasına ve onarılmasına yardımcı oluyor. Eumovate krem doktorun ya da eczacınızın önerdiği şekilde düzenli kullanıldığında işe yarar sonuçlar veriyor. Eumovate krem kullananlar ürünün en etkili egzama kremleri arasında yer aldığını onaylıyor. Kremi temiz cildinize doğrudan uygulamalısınız. Nazik hareketlerle kremi problemli bölgeye uygulayın ve bölgenin açık kalmasını sağlayın. Eumovate krem fiyatı güncel listelerde 50 ml tüp 40.64 TL görünüyor.

Bepanthen Plus krem
Bepanthen Plus krem

Bepanthen Plus

Bepanthen çoğu kişi için en iyi egzama kremi sayılıyor. Bildiğiniz gibi Bepanthen cilt ürünleri geliştiriyor. Ürün içeriklerinde cildi besleyen, destekleyen, onaran B5 gibi birçok önemli vitamin ve bileşen bulunuyor. Egzama için önerilen Bepanthen Plus bu vitaminlerden yararlanıyor, cildi onarmaya yardımcı oluyor. En etkili egzama kremleri arasında yer alan krem, egzamanın verdiği tahribatı gidermeye ve onarmaya destek oluyor. Düzenli kullanımda egzama izlerini gideriyor, cilde adeta bariyer oluşturarak kusursuz görünüme destek veriyor. Bepanthen günde birkaç kez uygulamaya uygunluk gösteriyor. Krem hafif yapısıyla cildin onarılmasını sağlıyor. Bepanthen Plus güncel fiyatı 60 lira civarı görünüyor.   

Sudocrem krem
Sudocrem krem

Sudocrem

En etkili egzama kremleri listesinde tanıdık bir krem yer alıyor. Sudocrem, bebeklerin cilt bakımında sıklıkla karşımıza çıkan temiz içerikli onarıcı güce sahip bir kremdir. Ciltteki yanık, sivilce, yara izlerinde kullanılan krem, egzama hastaları için de destekleyici bir yapıya ve içeriğe sahiptir. Sudocrem en iyi egzama kremleri arasında gösteriliyor çünkü cilde çok yönlü bir destekte bulunuyor. Egzamanın özellikle ellerde bıraktığı tahriş olmuş görüntüyü nemlendirerek azaltıyor. Sudocrem cildi yatıştırıyor, kaşıntı krizlerini dindiriyor, kuruluğu gideriyor, düzenli kullanıldığında etkili sonuçlar veriyor. Sudocrem farklı gramajlarla satılıyor. 125 gramlık boyu 40 liradan başlayan fiyatlara sahiptir.

Hipokort Krem
Hipokort Krem

Hipokort Krem

En etkili egzama kremleri listesinin bir diğer dikkat çekici ürünü Hipokort krem, ciltte meydana gelen problemlerde kullanılıyor. Egzamanın vermiş olduğu kaşıntı, kuruluk hissi, kızarıklık, su toplama gibi etkileri Hipokort krem azaltmaya yardımcı oluyor. Cilt görünümündeki kötü izleri ise düzenli kullanımda gidermeye çalışıyor. Egzamanın etkilerini gidererek cildi yenileyen Hipokort krem fiyatı 15 lira civarındadır. Kremi doktorlar da reçete edebiliyor. Sigortanız kapsamında ücretsiz ya da küçük bir fark ödeyerek alabilirsiniz.

Dermovate Krem
Dermovate Krem

Dermovate Krem

Egzama ve sedef hastalığına iyi gelen kremler arasında Dermovate Krem de yer alıyor. Kaşıntı ve kızarıklık reaksiyonlarını gideren ve egzamanın genel etkilerini azaltmaya yardımcı olan Dermavote, rahatlatıcı etkiye sahiptir. En etkili egzama kremleri kapsamında sıklıkla öneriliyor. Kremi kullananlar pişik ve mantar problemine de iyi geldiğini belirtiyor. Egzama için doğru kremi henüz bulamadıysanız doktorunuza danışarak Dermovate etkisinden yararlanabilirsiniz. Krem, reçete ile satıldığı için doktorunuzla danışmalı, önermesi halinde kullanmalısınız. Dermovate krem fiyatı 40 lira civarıdır.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş