En Çok Tercih Edilen 2020 Spor Ferace Modelleri

0

Sportif görünmeyi seven tesettürlü bayanlar için En Çok Tercih Edilen 2020 Spor Ferace Modellerini bir araya getirdik. İşte yeni sezon spor ferace tasarımları

Ferace, tesettür giyim dünyasının önemli ve şık parçalarından biri kabul ediliyor. Dış giyim parçası olan feraceler, farklı tarzlara hitap edecek çeşitlilikte tasarlanıyor. Spor ferace modelleri bu tarzlardan biri olarak çok fazla talep görüyor.

düğmeli iki renk spor ferace
düğmeli iki renk spor ferace

Spor giyimi seven, günlük yaşamda sportif görünmeyi seven tesettürlü bayanlar için spor ferace modelleri 2020 dosyası hazırladık.

düğmeli kot spor ferace 2020
düğmeli kot spor ferace 2020

Bu yıl feracelerde görmek istediğimiz her detay var. Bu zenginliği kaçırmadık ve spor ferace modelleri 2020 koleksiyonunu sizler için kurcaladık.


 
zümrüt yeşil spor ferace 2020
zümrüt yeşil spor ferace 2020

Feraceler havalar ısındığında çok işinize yarayacak. İncecik, serin kumaşlardan tasarlanan üstelik günlük tesettür kombinler ile rahatlıkla kullanabileceğiniz spor feraceler sizleri bekliyor.

yazlık spor ferace 2020
yazlık spor ferace 2020

Uzun ve kısa feracelerle stil sahibi

Ferace modelleri bildiğiniz gibi kısa ve uzun tasarlanıyor. Önceden sadece uzun ve tek tip ferace varken şimdilerde kısa modeller de bulunuyor.

tuğba spor ferace
tuğba spor ferace

Kısa feraceler genellikle genç tesettürlüler tarafından tercih ediliyor. Tesettür giyim modasında bize göre fark yaratan bir model. Gardırobunuzda mutlaka birkaç tane bulundurun.

şeritli spor ferace 2020
şeritli spor ferace 2020

Spor feracelerde renk sınırı yok; sevdiğiniz, sevmediğiniz her rengi bulabilirsiniz. Düğmeli, fermuarlı, kemerli seçenekleriniz mevcut.

çizgili genç spor ferace 2020
çizgili genç spor ferace 2020

Biz, şerit detaylı spor ferace modellerini çok sevdik. Kot pantolonla, eşofmanla çok rahat giyebilirsiniz.

siyah spor ferace 2020
siyah spor ferace 2020

Robalı ferace modelleri çok trend

Roba modasını hala sevenlerdenseniz eğer spor ferace modelleri 2020 koleksiyonu tam size göre olabilir. Roba hem nostaljik hem de modern bir görünüme sahip.

payetli spor ferace 2020
payetli spor ferace 2020

Robalı ferace modelleri bu nedenle hemen dikkatimizi çekiyor. Robalı feraceler biraz daha rahat olduğundan yaz sıcaklarında şahane bir alternatif sunuyor.

hardal spor ferace 2020
hardal spor ferace 2020

Robanın en güzel yönü ise hamile tesettür giysisi olabilme özelliği diyebiliriz. Hamileyseniz rahat kesimiyle öne çıkan robalı feraceleri öneririz.

haki spor ferace 2020
haki spor ferace 2020

Değişik ferace modelleri arayanlara yenilikçi stil

Hep aynı kesimden, modelden sıkılan ve değişik ferace modelleri arayan tesettürlü kadınlar için farklı seçenekler elbette var.

günlük spor ferace 2020
günlük spor ferace 2020

Bel kısmında kemer, işleme ya da kol ve manşetlerde zarif detaylar bulunan feraceler diğerlerinden sıyrılıyor. Spor ferace modelleri 2020 serisinde, kumaş seçiminden kesimine, kullanılan aksesuarlara kadar yüzlerce farklı ferace tasarımı öne çıkıyor.

gri spor ferace 2020
gri spor ferace 2020

Değişik, farklı feraceler arıyorsanız 2020 ferace modellerini mutlaka inceleyin.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş