En Etkili 10 Alerji Kremi

0

En etkili alerji kremi isimlerini bildiğiniz sürece cildinizde kaşıntı, kabarma ya da deformasyon oluşmaz, keyifli bir rutine sahip olabilirsiniz. Kaşıntıya iyi gelen kremlerle iyi hissedebilirsiniz.

Kaşıntı alerjiye bağlı olarak gelişebileceği gibi sivrisinek, böcek ve benzeri canlılardan da kaynaklanabiliyor. Öyle ki ilkbahar – yaz dönemlerinde polenlerden, çiçeklerden hatta havadan dahi alerjik reaksiyon gösteren olabiliyor. Kronik alerjisi olanlar, sadece sinek – böcek ısırığına alerjisi olanlar ve gıdaya bağlı alerjisi olanlar…

Bütün bu kişiler en etkili alerji kremi formülleriyle kaşıntı ve kabarma gibi fiziksel reaksiyonları durdurabiliyor, daha huzurlu hissedebiliyor. Yetişkinler kaşıntı hissiyle mücadele edebilse bile bebekler ve çocuklar ne yazık ki o kadar şanslı değil. Huzursuzluk yaratan kaşıntılı alerjiler için en iyi kremleri sizler için derledik. Hadi başlayalım.

Stiderm

Alerjik kaşıntıya iyi gelen kremler listesinde yer alan Stiderm, jel formundaki özel yapısıyla bebek ve çocukların sıklıkla kullandığı bir ürün. Genellikle buzdolabında saklama önerisine sahip olan Stiderm, kaşıntının anlık geçmesine ve cildin yatışmasına yardımcı oluyor. Böylece cilt kaşıntıya bağlı tahrişten biraz kurtuluyor.


 
Stiderm alerji kremi
Stiderm alerji kremi

Mustela Stelatopia Intense

Aşırı kaşıntıya hangi krem iyi gelir diye arayıştaysanız eğer Mustela alerji kremlerini incelemenizi öneririz. Mustela’nın güçlü formülü kaşıntıyı gideriyor, ciltte oluşan kızarıklığı önlüyor. Ayrıca cildi onararak alerjik belirtilerini ortadan kaldırıyor. Düzenli uygulamada etkili sonuçlar veriyor.

Mustela Stelatopia Intense aleji kremi
Mustela Stelatopia Intense aleji kremi

Bepanthol Sensiderm

Kaşıntı önleyici formülüyle Bepanthol Sensiderm krem etkili bir hizmet veriyor. Atopik dermatit, alerji, kuru cilt, egzama ve sinek ısırıklarına bağlı gelişen kaşıntı – kabarma problemlerinde Bepanthol kaşıntı giderici krem hızlı sonuçlarıyla memnun ediyor. Kremin çabuk emilen yapısıyla cilt rahatlıyor, derideki kabarcıklar onarılıyor.

Ducray Dexyane Creme Emolliente

Kaşıntıya karşı geliştirilen Ducray Dexyane krem, sadece alerjik deri rahatsızlıklarına değil aynı zamanda egzama ve sedef gibi farklı problemlerde de yatıştırıcı, onarıcı rol üstleniyor. Alerjik kabarma ve kaşıntıya iyi gelen krem, nemlendirici desteğiyle cildin rahatlamasına yardımcı oluyor. En etkili alerji kremi ancak düzenli kullanımda istenilen sonucu veriyor, bu nedenle sadece kaşındığında değil tedavi boyunca kullanım sağlanmalıdır.

Travazol

İltihaplı deri problemlerinde, enfeksiyon kapan cilt problemlerinde doktorların tedavi için verdiği Travazol krem, aşırı kaşıntıya iyi geliyor, anlık rahatlama sunuyor. Travazol kaşıntı ve onarıcı krem, ayaklarda yaz aylarında sıklıkla yaşanılan mantar ile sinek – böcek ısırığı sonucunda gelişen kaşıntıya, deri deformasyonuna da iyi geliyor. Düzenli kullanımda hızlı etki sağlıyor, cildin hızla iyileşmesini sağlıyor.

Travazol krem
Travazol krem

Bioderma Cicabio Creme

Bioderma güvencesiyle kaşıntı ve aşırı kuru cilt problemlerini yatıştırmak mümkün. En etkili alerji kremi listesinde yer bulan Bioderma krem, nemlendirici desteğiyle cildin neme kavuşmasını sağlıyor, kaşıntı hissinden uzaklaştırıyor.

Bioderma Cicabio krem
Bioderma Cicabio krem

Dalton Marine Cosmetics

Nemlendirici jel olan Dalton Marine Cosmetics krem, hassas ve alerjik cltlere özel aloe vera desteğiyle geliştirilmiştir. Jel formundaki krem kaşınılan bölgeye sürüldüğünde anlık ferahlık hissi veriyor, düzenli uygulamada cildi sakinleştiriyor.

Aveeno Kaşıntı Giderici

En etkili alerji kremi arayışında Aveeno hızlı ve uzun ömürlü kaşıntı giderici formülüyle dikkat çekiyor. Ciltteki kaşıntıyı yatıştıran ve kabarmayı sakinleştiren, onaran krem, kalıcı etkisiyle rahatlatıyor.

Caudalie

Yoğun nemlendirici ve kaşıntı giderici formüle sahip olan Caudalie krem, alerji kremi değil ancak alerjiye bağlı gelişen kaşıntıya iyi geliyor. Aynı zamanda sinek – böcek ısırıklarına da iyi geliyor, ciltteki tahribatı sakinleştirerek onarıyor.

Mavena Kaşıntı Giderici
Mavena Kaşıntı Giderici

Mavena Kaşıntı Giderici

Mavena Kaşıntı Giderici krem B12 vitaminiyle desteklenmiş özel bir formüle sahip. Kaşıntı ve kabarıklığa iyi gelen krem, cilt bariyerlerini onararak güçlendiriyor. Mavena, egzama ve çeşitli cilt problemlerinde kaşıntının önlenmesini sağladığı için en etkili alerji kremi listesinde kendine yer açmayı başarıyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş