En Güvenilir 5 Sivilce Kremi

0

En etkili ve güvenilir sivilce kremi markaları sayesinde cilt yüzeyinde sivilce izi kalmıyor, pürüzsüz görünüm sağlanabiliyor. Cilde uyumlu iyi sivilce kremleri ile sivilce problemini çözebilirsiniz.

Ergenlikte cilde yerleşen ve yetişkinliğin sonlarına kadar leke problemlerine yol açan sivilceler, doğru tedavi ve bakım ürünleriyle kalıcı probleme dönüşmekten kurtuluyor. Sivilceli ciltle yaşamak bir kader değil, bu sorunu yaşayan herkes sivilce kurutucu salisilik asit barındıran özel formüller ile pürüzsüz cilt yapısına kavuşabiliyor.

Sivilce ve kalıcı sivilce izleri için krem formülleri hazırlanıyor, her formül farklı cilt tiplerine göre sivilcelerin kuruyarak arınmasını sağlıyor. Ancak her krem her cilde uygundur düşüncesi tamamıyla yanlıştır. Örneğin, yağlı ciltler için en iyi sivilce kremi kuru ciltler için de en iyisi olmak zorunda değil.

Özetle; sivilce kremi seçmeden önce cilt yapınızı tanımanız ve doğru formülü seçmeniz gerekiyor. Peki, sivilceler için hangi krem iyi gelir? İşte sivilceyi en çabuk geçiren en güvenilir sivilce kremi markalarından seçmeler.


 
Neutrogena Visibly Clear sivilce krem
Neutrogena Visibly Clear sivilce krem

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Karşıtı Temizleme Jeli

Cilt temizliği ve bakımında etkili bir rol üstlenen Neutrogena şimdi de sivilce ve akne izleriyle mücadele ediyor. Markanın özenle geliştirdiği yüz temizleme jeli, sivilce karşıtı özellik gösteriyor. Sivilce oluşumuyla mücadele eden jel aynı zamanda cilt hücrelerinin yenilenmesine, sivilce izlerinin arınmasına, cildin korunmasına ve temiz görünmesine yardımcı oluyor. En güvenilir sivilce kremi markaları arasında jel formülüyle bile yer alan Neutrogena, düzenli kullanımda işe yarar sonuçlar veriyor, günlük cilt bakım rutinini kolaylaştırıyor.

La Roche-Posay Effaclar krem
La Roche-Posay Effaclar krem

La Roche-Posay Effaclar

La Roche-Posay Effaclar akne problemlerinin etkili destekleyicilerinden biri. En güvenilir sivilce kremi markaları arasında yer alan ve farklı cilt tiplerine uygunluk gösteren La Roche-Posay, cilde nüfuz eden sivilceleri zamanla kurutarak geçirirken aynı zamanda cildin yenilenmesine ve pürüzsüz bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cilt arınmış ve canlanmış bir form kazanır. Kremin içeriğini oluşturan termal suyu, cildin sivilcelerden arınma sürecinde yatışmasını sağlar ve kızarıklığı önleyerek cilt tonunun eşitlenmesine katkıda bulunur.

Mamaaura Facial Cream
Mamaaura Facial Cream

Mamaaura Facial Cream

Sivilce ve akne karşıtı formülüyle geniş yaş grubuna hitap eden Mamaaura Facial Cream, en güvenilir sivilce kremi markası olma özelliğini taşıyor, kullanıcılardan olumlu yorumlar alıyor. Krem formülünü oluşturan bileşenler hem akne oluşumunu hem de akne izlerini temizlemeye yönelik performans gösteriyor. Anti bakteriyel özellik taşıması ise yeni akne-sivilce oluşumunu önlemeye yardım ediyor. Aknelere eşlik eden siyah noktalar, minik kızarıklıklar ve cilt lekelerinde ise olumlu sonuçlar veriyor, cilde destek oluyor.  Sivilcelerle mücadele ederken nem desteğinden de geri kalmak istemeyenler için Mamaaura Facial sivilce kremi beğeni toplayan çözümler üretiyor.

Acnelyse akne ve Sivilce Tedavisi Kremi
Acnelyse akne ve Sivilce Tedavisi Kremi

Acnelyse akne ve Sivilce Tedavisi Kremi

Acnelyse A vitamini ve retinoik asit içeren gelişmiş bir formüle sahip. En güvenilir sivilce kremi markaları arasında gösterilen ve eczanelerde satılan sivilce kremi olarak bilinen Acnelyse, sivilcelerin etkili şekilde ciltten uzaklaştırılmasını sağlar. Krem cildin derinlerine nüfuz etmeyi başararak at ve üst katmanlarda uyarıcı etkilerde bulunur, sivilcelerin ciltten arınmasına katkı sağlar. Bu süreçte cilt sivilcelerden kurtulurken yenilenmeye başlar. A vitamini cildin yenilenmesini destekler, egzama gibi farklı cilt sorunlarının yatışmasına da yardımcı olur. Kremi eczanelerden almalı ve önerilere göre kullanmalısınız.

Sebamed Clear Face
Sebamed Clear Face

Sebamed Clear Face Sivilce Karşıtı Krem

En etkili ve en güvenilir sivilce markası listesinde Sebamed onarıcı formülüyle yer almayı başarıyor. Tüm cilt tipleriyle uyumlu özellik gösteren Sebamed, sivilcelerin kurutulmasına, arınmasına ve tekrar oluşmamasına katkıda bulunuyor. Küçük ama etkili bir krem özelliği gösteren marka, hoş kokusuyla cildin onarılmasına ve yenilenmesine katkı sağlarken cildin nem ihtiyacını karşılamayı unutmuyor. Koruyucu ve sivilce kurutucu krem arayanların beklentisini karşılıyor. Üstelik örtücü özelliği ile günlük kullanıma pratiklik kazandırıyor.

Sivilce Kremleri Nasıl Kullanılır?

Sivilce kurutucu kremleri doğru bakım adımlarıyla kullandığınızda etkili sonuçlar alabilir, cildinize etkisini gözlemleyebilirsiniz. İşte sivilce kremi kullanım önerisi;

En Güvenilir 5 Sivilce Kremi
En Güvenilir 5 Sivilce Kremi

Önce cilt temizliği

En güvenilir sivilce markası dahi temiz cilde uygulandığında etkili sonuç verir. Bu yüzden cildinize krem kullanmadan önce mutlaka temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun için arındırıcı – temizleyici yüz jellerinden ya da güvendiğiniz cilt sabunlarından destek alabilirsiniz.

Sonra sivilce kremi

Cildinizi temizledikten sonra sivilce kurutucu kremi sorunlu bölgelere incecik fakat cildi yıpratmayacak naziklikle uygulamalısınız. Kremin cildinize iyice yer edinmesini beklemelisiniz. Kremi mutlaka kullanma talimatına göre uygulayın, aşırı kullanımdan kaçının.

Üçüncü bakım adımı: Güneş kremi

Cildinizi etkili sivilce kremleri ile korurken güneşten de korumayı unutmamalısınız. Özellikle sivilce, egzama ve benzeri cilt problemleri ile uğraşırken güneşin yıpratıcı etkisini göz önünde bulundurmalısınız. Yeri gelmişken En Etkili 10 Güneş Kremi yazımıza göz atabilirsiniz.

Nemlendirici krem

Kullandığınız sivilce kremi nem desteği sunmuyor ya da cildiniz aşırı kuru olduğu için ekstra neme ihtiyaç duyuyorsa nemlendirici krem ile cildinize destek vermeyi unutmayın. Böylece sivilcelerden kurtulurken cildinizin yumuşak dokusunu kaybetmezsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş