En Güzel Nişan Türban Modelleri

0

Tesettürlü bayanlar için nişanlık kadar türban modeli seçimi de çok önemli. İşte en güzel nişan türban modellerini ve nasıl seçim yapacağınıza dair ipuçları

Evliliğin en önemli aşamalarından biri olan nişan, kıyafetinden takısına kadar her yönü ile özen istiyor. Nişan gününüzde gerçekten çok şık, çok güzel ve anlamlı bir görüntü oluşturmak istiyorsanız eğer seçeceğiniz elbisenin rengi, kesimi, işlemeleri, aksesuarlar ve şal ya da eşarp seçimi çok önemlidir.

nişan türban modelleri yeni
nişan türban modelleri yeni

Abartı Olmayan Şık Nişan Türban Tasarımları

Bilhassa nişan tesettürü her zamankinden farklı ve özel olacağı için ekstra bir özen gerekiyor. Nişan türban modelleri imdadınıza yetişiyor.


 
kabarık nişan türban modeli
kabarık nişan türban modeli

Tesettürlü hanımlar için en vurucu ve göz alıcı nokta türban olduğundan söz, kına, nişan ve düğün aşamalarında özel bir eşarp bağlama tekniği kullanılıyor.

sade nişan türban modeli
sade nişan türban modeli

Nişanlanacağınız gün takacağınız eşarbı ya da şalı en güzel şekilde bağlamak, abartıya kaçmadan istenilen şıklığa ulaşmak aslında o kadar da zor değil. Sizler için derlediğimiz nişan tesettür modelleri sayesinde birçok yeni fikir edinebilirsiniz.

pembe nişan türban modeli
pembe nişan türban modeli

Nişan Elbiseniz ile Uyuma Dikkat Edin

Nişan günü giyilecek elbisenin rengiyle uyumlu birebir aynı ya da bir ton açık – koyu tonlarda şal, eşarp seçimi yapabilirsiniz. Daha farklı ve ikili bir uyum isterseniz eğer doğrudan elbise rengi değil elbisenin rengine uyum sağlayacak yumuşak bir geçiş olacak farklı bir renk tercih edebilirsiniz.

taçlı nişan türban modeli
taçlı nişan türban modeli

Nişan türban modelleri incelemesi yaptığınızda renk geçişlerini sizler de göreceksiniz. Türban yaptırırken ekstra bir aksesuar kullanıp kullanmayacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız eğer aksesuarlı ve aksesuarsız türban modelleri sizlere fikir verebilir.

zarif nişan türban modeli
zarif nişan türban modeli

Elbiseniz çok ışıltılı, işlemeli, ihtişamlı ise eğer türbanınızı sade tutmanız ideal olur. Diğer yandan ise sade bir elbiseye zarif bir ihtişam çok yakışır. Nişan tesettürleri, beklentinizi doğrudan karşılayacak zariflikte tasarlanabiliyor.

tül nişan türban modeli
tül nişan türban modeli

Türban Modelinizi Önceden Mutlaka Belirleyin

Nişan günü gelip çattığında spontane bir model yapmaktansa nişan türban modelleri kapsamında seçtiğiniz, beğendiğiniz bir modeli uygulamak daha garantili bir sonucu verir.

yeni tesettür nişan başı
yeni tesettür nişan başı

Birçok kişi kuaförde nişan, kına ve düğün zamanı türban bağlatıyor ancak sonuç her zaman istenildiği gibi olmuyor.

şifon nişan türban modeli
şifon nişan türban modeli

Bir mecburiyete katlanmamak için öncesinde sizler için hazırladığımız nişan modellerini incelemeniz büyük kolaylık sağlar.

kat kat nişan türban modeli
kat kat nişan türban modeli

Nişanınız boyunca çekeceğiniz fotoğrafta, videoda görüntünüzün iyi olmasını sağlamak sizin elinizde. Sayfamızdaki birbirinden güzel tesettür bağlama modelleri ile nişan gününde çok şık bir görüntü sergileyebilirsiniz.

incili nişan türban modeli
incili nişan türban modeli
kabarık tesettür nişan başı
kabarık tesettür nişan başı
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş