fbpx

En Güzel Pul Payetli 10 Tesettür Abiye Modeli

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

En güzel pul payetli 10 tesettür abiye modeli ile tanışmaya hazır olun. Pul ve payetin çok yakıştığı adeta gece ışıltısını yansıttığı tesettür abiye modelleri, tesettürlü kadınların kurtarıcısı oluyor.

Klasik abiyelerden sıkılan ve daha canlı, daha ışıltılı, daha ihtişamlı olmak isteyenler pul payetli tesettür abiyeler tercih ediyor. Kabul etmeliyiz ki modacılar tesettür elbise konusunda oldukça iyi tasarımlar hazırlıyor.

püskül payetli tesettür abiye kiremit
püskül payetli tesettür abiye kiremit

Pul payet öyle dengeli kullanılıyor ki asla abartılı ya da muhafazakâr giyim kurallarına ters düşmüyor. Moda editörleri olarak tesettür abiye modellerinde pul payet görmeyi çok sevdik. O halde sizleri de bu güzel tasarımlarla tanıştırmalıyız.

siyah pullu payetli tesettür abiye
siyah pullu payetli tesettür abiye

Bu yıl pandemi sebebiyle düğünler kısıtlanmış olsa da minimal düğünler, nikâhlar, düğün yemekleri gerçekleştiriliyor. Pul payet tesettür abiye modelleri böyle özel kutlamalarda işinize çok yarayacak. Hadi gelin birlikte inceleyelim.


 
pul payet taş rengi tesettür abiye
pul payet taş rengi tesettür abiye

Pelerinli pul payetli tesettür abiye

Her iki omuzdan zarifçe inen pelerinler tesettür abiye modellerine hareket kazandırıyor. Açık abiyelerde de sık gördüğümüz pelerin detayı, pul payet detayını dengeliyor.

pullu tesettür siyah abiye
pullu tesettür siyah abiye

Pelerinli pul payet tesettür abiye modelleri, orta ve uzun boylu kadınlar için çok ideal bir tesettür elbise modeli. Pul ve payet ışıltısı elbisenin gece ışıltısını ortaya çıkarırken omuzlardaki pelerin detayı elbiseye zarafet katıyor.

pul payet püsküllü siyah tesettür abiye
pul payet püsküllü siyah tesettür abiye

Özel bir gece ya da düğün gibi önemli bir davete katılırken payetli pelerinli tesettür elbiseleri tercih edebilirsiniz. Elbette abiyenizi eşarpla, sade şekilde bağlamanızı öneririz. Pelerini kapatmadan, minimal bir bağlama stili ideal olacaktır.

payetli yeni tesettür abiye
payetli yeni tesettür abiye

Pul payetli balık tesettür abiye zarafeti

Balık tesettür abiyeler kişiyi çok şık gösteriyor. Balık model elbiseler dizden aşağıya doğru farklı bir kesimle iniyor.

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Beğendi, Sende Bir Göz At
gri payetli tesettür abiye
gri payetli tesettür abiye

Pul payetli balık tesettür abiye modellerinde baştan aşağı pul – payet detayı görebileceğiniz gibi sadece belli bölgelerde hatta balık kısmında dahi ışıltı görebilirsiniz. Payetli tesettür abiyeleri gösterişli ve dengeli şekilde tasarlanıyor.

kadife payetli tesettür abiye
kadife payetli tesettür abiye

Abartıdan uzak olmak isteyenler rahatlıkla payetli tesettür elbiseleri tercih edebilir. Çünkü pul, payet, boncuk işlemeleri ya da saçaklar, abiyenin zarafetini ortaya çıkarma gayesiyle kullanılıyor.

Pul payet detaylı şifon tesettür abiye

Şifon tesettür elbiseler hem gece hem de günlük kombinlerde kullanılıyor. Şifon tesettür abiye modelleri uçuş uçuş özelliğiyle farklı konseptlere çok uyuyor.

bordo püsküllü payetli tesettür abiye
bordo püsküllü payetli tesettür abiye

Pul payetli tesettür abiyeler şifonla buluşturulduğunda inanın çok güzel modeller çıkıyor ortaya. Örneğin üst bölümü safi pul payet, belden aşağısı ise şifon kumaşla tasarlanan abiyeler çok seviliyor.

Bazı şifon abiyelerde ise pul payet detayını sadece kol manşetlerinde ya da bel kısmında görmek mümkün. Pul payet – şifon birleşiminden her yaş grubuna hitap eden severek giyeceğiniz tesettür abiye modelleri çıkıyor.

mor renk payetli tesettür abiye
mor renk payetli tesettür abiye

Helen model pul payet tesettür abiye

Pul payet tesettür abiye modelleri farklı kesimlerle öne çıkıyor. Balık modeli, A kesim, çan etek, geniş – dar kesim gibi birçok model bulunuyor.

Bu modellerden biri Helen elbise modelidir. Helen kesim gelinlik modelleri çok seviliyor, her kadına çok yakışıyor. Modacılar bu zarif modeli pul payetle destekleyerek abiye alternatifi oluşturuyor. Tesettür elbise ve abiye modellerine seçenek sunan Helen model, vakur duruşuyla ciddi anlamda fark yaratıyor.

gri payetli balık tesettür abiye
gri payetli balık tesettür abiye

Helenistik dönemi temsil eden bu tarz abiyeler, pul payet ışıltısıyla geçmiş ve günümüz modasını adeta sentezliyor. Helen modelini seveceğinizden eminiz.

Pul payet tesettür abiye modelleri mevsimlere, moda koleksiyonlarına göre çeşitleniyor. Biz sizin için en çok giyilen, satın alınan tesettür abiye modellerini paylaştık.

En Güzel Pul Payetli 10 Tesettür Abiye Modeli
En Güzel Pul Payetli 10 Tesettür Abiye Modeli

Daha farklı modeller elbette görebilirsiniz, pul payet tesettür modasında geniş yer tuttuğundan her yaş grubu için payetli tesettür elbiseler, abiyeler görebilirsiniz.

Tesettür giyim modasını bizimle takip etmeye devam edin, en yeni kombin fikirlerini ve yenilikleri ilk öğrenenlerden olun. Bizi sosyal medyada takip etmeyi ise unutmayın!

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla