Ferace Tutkunları için 2024 Modasının En İyi 17 Ferace Modeli

0

2024 ferace modelleri şık tasarımları ve mevsime uyumlu kumaş yapılarıyla yılın her gününde keyifli kombinler yapmanıza yardımcı olmaya hazır. İşte 2024’ün en şık, rahat ve modern ferace tasarımları.

2024 ferace modelleri yılın en modern ve şık tasarımlarıyla tam bir görsel şölen yaşatıyor. Tasarımlara biraz yakından bakınca karşılaşılan detaylar kombin fikirlerini harekete geçiriyor, ilham veriyor. Modern tesettürlü kadın parçası olan ferace aslında köken olarak Osmanlı Dönemi kadınlarına kadar ulaşıyor. Osmanlı kadınlarının giydiği feraceler elbette günümüzde çok daha rahat tasarlanıyor.

zincir püskül detaylı ferace modeli 2024
zincir püskül detaylı ferace modeli 2024

Geçmişten bugüne yolculuk yapıldığında feracelerin modern çağda ne kadar fonksiyonel bir parça olduğunu görmemizi sağlıyor. Köklü ama bir o kadar da konforlu olan feraceleri her yıl yeni tasarımlarla giyme şansı buluyoruz. Modacılar tesettür giyim stilinizi şekillendirecek birbirinden şık tasarımları doğadan ve şehir yaşamından ilham alarak çiziyor, kaliteli kumaşlarla üretiyor. O zaman gelin 2024’ün en iyilerine bakalım.

düğünlük ferace modeli 2024
düğünlük ferace modeli 2024

İlkbahar cıvıltısına eşlik eden tüylü feraceleri keşfetmelisiniz

Havalar ısındığında ferace kullanımınızın kısıtlanmaması önemli. Bunun için mevsimlik, baharlık, yazlık feraceler ile stilinizi oluşturabilirsiniz. Örneğin, sıcak bir yaz gününde tiril tiril kombin yapıp son noktayı ince feraceniz ile yapabilirsiniz.


 
bel bağlamalı lacivert ferace modeli 2024
bel bağlamalı lacivert ferace modeli 2024

Beyaz ve beraberindeki açık renkler bizim favorimiz. Senenin trendlerinden olan tüylü ve işlemeli ferace tasarımları oldukça modern duruyor. Göğüs, kol manşeti, bel ve etek uçlarında minimal düzeydeki tüyler tasarıma hareket kazandırıyor, şıklığı vurguluyor.

siyah işleme detaylı ferace modeli 2024
siyah işleme detaylı ferace modeli 2024

Güpür işlemeli sade ferace tasarımını görmelisiniz

Güpür işlemeler gece elbiselerindeki şıklığını feracelere taşıyor. 2024 ferace modelleri güpür detaylarıyla çok daha asil ve şık görünüyor. Güpür kimi tasarımda yakadan başlayıp aşağı kadar inerken kimisinde ise sadece yaka ve kol manşetlerinde yer alıyor.

dantel güpür saten ferace modeli 2024
dantel güpür saten ferace modeli 2024

Her tasarımda güpürün asaletini görebilirsiniz. Sade tasarımlarda şıklığı vurgu yapan güpürler minimal düzeyde kullanıldığında ne kadar modern göründüğünü siz de fark edebilirsiniz.

yeni trend ferace modeli 2024
yeni trend ferace modeli 2024

Elbise görünümlü saten feraceler yılın favorisi

2024 ferace modelleri satenin zarif şıklığıyla bir başka güzel! Saten elbiseler, etekler, gömlekler derken şimdi sırada feraceler var. Saten ferace tasarımları sade, zarif ve zamansız görünüme sahipler. Eğer günlük tarzın dışında akşam davetlerinde ya da resmi alanlarda tam anlamıyla şık görünmek istiyorsanız satenin zarafetini tercih etmenizi öneririz. Böylece kendinizi asil ve şık hissedebilir, stilinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz.

şerit detaylı düğmeli ferace modeli 2024
şerit detaylı düğmeli ferace modeli 2024

Feracelerde taş omuzlu yepyeni bir stil doğuyor

Günlük ve özel davetlerde giymekten keyif duyacağınız yepyeni bir ferace modeli var karşınızda: Omuzları taş işlemeli zarif tasarım. Abartısız sade bir taş işlemeyle zenginleştirilen ve zarafet kazandırılan model, sezonun favorileri arasında yer alıyor, biraz ışıltı tercih etmek isteyenlere seçenek sunuyor.

taş işlemeli ekru ferace modeli 2024
taş işlemeli ekru ferace modeli 2024

2024 ferace modelleri taşların minik ışıltısıyla abartıdan uzak şıklıkla tanışmamızı sağlıyor. Siyah başta olmak üzere birçok seçenek bulunuyor, klasik şıklık isteyenlere siyah ve laciverti öneririz.

siyah şifon sade ferace modeli 2024
siyah şifon sade ferace modeli 2024

Ferah, şık, modern ve özgün tasarım: Yarasa kol ferace

Yarasa kol tasarımının aşırı rahatlığını feracelerde deneyimlemek şahane! Beyaz, ekru, pudra, somon, vizon, gül kurusu gibi sade ve yumuşak renklerin odağında tasarlanan 2024 ferace modelleri sıcaktan etkilenmenizi önlüyor.

omuz işlemeli yarasakol ferace modeli 2024
omuz işlemeli yarasakol ferace modeli 2024

Kol kısmındaki yarasa tasarım modelin konforunu artırıyor, bedenin özgür kalmasını sağlıyor, kullanıcılar rahat hareket ediyor. Boydan düğmeli görüntü ise feraceye minimallik kazandırıyor. Rahatlığınızdan ve şıklığınızdan ödün vermeden keyifle giyeceğiniz çok şık parçayı mutlaka denemelisiniz.

sade lacivert ferace modeli 2024
sade lacivert ferace modeli 2024

Günlük sportif ferace ihtiyacına şeritli modern tasarımlar

2024 ferace modelleri şeritlerle modern tasarıma göz kırpıyor. Çizgilerin, minik desenlerin özgün görüntüsünü dış giyim ürünlerinde sıkça göreceğiz.

düğmeli iki renkli salaş ferace modeli 2024
düğmeli iki renkli salaş ferace modeli 2024

Günlük tesettür kombin yaparken sportif ferace tasarımı arıyorsanız eğer çizgili modelleri mutlaka incelemenizi öneririz. Sportif – modern görüntüye sahip tasarımlar sadece günlük değil ofis – kampüs kombin fikirleri için de çok ideal. İster spor ayakkabı ile ister topuklu ayakkabı ile kullanabilirsiniz.

beyaz düğmeli yazlık ferace modeli 2024
beyaz düğmeli yazlık ferace modeli 2024

Orta yaş ve üstü tesettürlülerin işlemeli ferace tercihi çok şık

Orta yaş ve üstü tesettürlüler gençlere göre işlemeleri daha çok seviyor. Özellikle anneler ferace alışverişinde geleneksel motifleri ve işlemeleri beğeniyle inceliyor. Çağdaş tasarımı benimseyen tesettür modacıları 2024 ferace modelleri için geleneksel işlemeleri abartısız bir gösterişle kullanıyor.

davetli saten ferace modeli 2024
davetli saten ferace modeli 2024

Feracenin yaka kısmında başlayan işlemeler bileklere kadar iniyor, tasarım beldeki kemerle destekleniyor. Hemen her rengi bulabileceğiniz tasarım kesinlikle uzun yıllar giyebileceğiniz şıklığı taşıyor.

nakışlı yazlık aerobin ferace modeli 2024
nakışlı yazlık aerobin ferace modeli 2024

Fermuarlı feracelerin pratikliği şık detaylarıyla cezbediyor

Düğmeli, kuşaklı, çıt çıtlı derken sıra fermuarlı ferace modellerine geldi. Fermuarın pratikliği günlük yaşamda kombinlerin kolayca giyinebilmesini sağlıyor. İşlemeli boydan fermuarlı tasarımlar gerek bir davette gerekse günlük stilde giy ve çık akımına fazlasıyla uyum sağlıyor.

boydan fermuarlı işlemeli ferace modeli 2024
boydan fermuarlı işlemeli ferace modeli 2024

Basit bir kombin yapıp üstüne fermuarlı ferace giyerek bir anda çok özenli, titizlikle hazırlanmış bir stil elde edebilirsiniz. Yoğun tempoya sahip olanlar için çok pratik, tasarımlar ise fazla şık. Dolabınızda en az iki tane bulundurmak isteyebilirsiniz.

taş işlemeli ekru ferace modeli 2024
taş işlemeli ekru ferace modeli 2024

Kapüşonlu boydan feraceler genç kampüslülerin favorisi

Kapüşonlu feraceler cep detaylı tasarımlarıyla tam bir stil jokeri sayılıyor. Eşofman, pantolon, elbise, etekle kolayca kombinlenen ve kapüşonlu tasarımıyla sportif – modern bir hava estiren ferace gençlerin favorisi olmayı hak ediyor.

spor yazlık kapşonlu kısa ferace modeli 2024
spor yazlık kapşonlu kısa ferace modeli 2024

Taba, sütlü kahve, bej, haki, taş, fildişi, krem gibi joker renkler kapüşonlu feracelerin zamansız bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. 2024 ferace modelleri incelemesi yaparken mutlaka bu sportif çağdaş tasarıma şans verin, stilinize ekleyin.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş