İlhamını Yaz Çiçeklerinden Alan 5 Farklı Tesettür Kombin Stili

0

Bu Yaz Stilinize Farklı Bir Yön Verebileceğiniz İlhamını Yaz Çiçeklerinden Alan 5 Farklı Tesettür Kombin Stili.

Havaların ısınmaya başlaması ile beraber artık tesettür kombin çeşitlerinde de ısınan havaların etkisini görmek mümkün. Kadınların büyük bir kısmı artık ısınan havaların da etkisi ile kıyafetlerini de buna göre seçmek istiyorlar.

çiçekli tunik elbise kombini
çiçekli tunik elbise kombini

Ancak karşılarına çıkan modeller çoğu zaman onların isteklerini net olarak yerine getiremiyor. Gerçekte ise modacılar tarafından hazırlanmakta olan birbirinden farklı tarzdaki elbiseler arasından dilediklerini seçerek kombinlerini yapabiliyorlar.

çiçekli uzun tesettür tunik kombini
çiçekli uzun tesettür tunik kombini

Pembenin Etkisini Keşfedin

Yaz ayları söz konusu olduğu zaman insanların akıllarına gelen şeylerin başında açık renkler ile hazırlanmış kombinler geliyor. Çiçeklerin yeni yeni açmaya başladığı dönemlerdeki pembe ve pembenin tonlarını tesettür kombin modellerinde görmek de mümkün.


 
çiçekli vintage tesettür elbise kombini
çiçekli vintage tesettür elbise kombini

Özellikle de balon tül kollar ile hazırlanmış olan elbiseler yazın uçuş uçuş havasını en iyi şekilde ortaya koymayı da başarıyor. Pembe ile beyazın birlikte kullanıldığı kombinler ile beraber özellikle gençler kendi tarzlarına en iyi şekilde uyum sağlayacak tarzdaki kıyafetleri tercih edebiliyorlar.

papatya çiçekli tesettür elbise
papatya çiçekli tesettür elbise

Spor Kombinler

Tesettürlü genç kadınların büyük bir kısmı günlük yaşamlarında spor kıyafetleri giymeyi tercih ediyorlar. Lakin çoğu zaman tesettür kombin stilleri spor giyimlerine engel olabiliyor. Fakat doğru kombinlerin yapılması ile beraber kadınlar kendilerini çok daha iyi bir şekilde hissedebiliyorlar.

çiçekli kiremit tunik kombini
çiçekli kiremit tunik kombini

Bilindiği üzere tesettürde şıklık yalnızca klasik ya da abiye kıyafetlerde değildir. Buna bir de yaz ayları eklendiği zaman birbirinden farklı tarzlardaki kıyafetler arasından kombin yapabiliyorlar.

çiçekli tesettür kap kombini
çiçekli tesettür kap kombini

Hırka ve gömlek modellerinin kullanılması ile beraber çok fazla parça kullanılmadan istenilen rahatlık ve şıklık sağlanabilecektir. Özellikle de kış aylarında kat kat giyinmekten sıkılan kadınlar yaz aylarına gelinmesi ile beraber bu konuda çok daha fazla alternatife sahip olacaklardır.

çiçekli yazlık tesettür elbise
çiçekli yazlık tesettür elbise

Şifonu Kullanın

Konu sıcak havalar olduğu zaman şifon materyaldeki kıyafetler pek çok kadının tesettür kombin modelleri içerisinde yer alıyor.

çiçekli tesettür jile kombini
çiçekli tesettür jile kombini

Özellikle de mavi ve yeşilin en soft tonlarını içerisinde barındırmakta olan parçalar, bahar zamanlarını üzerinde yansıtmak isteyen kadınların bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getiriyor.

Elbiselerdeki şifon etkisinin yanı sıra kadınlar gömleklerde ya da pantolonlarda da yine şifon kumaşları seçerek bir yandan sıcaklara karşı kendilerini korurken diğer yandan da bahar aylarının en güzel renklerini üzerilerinde taşırlar.

çiçekli tesettür tunik kombini 2020
çiçekli tesettür tunik kombini 2020

Farklı Renkleri Beraber Kullanmaktan Çekinmeyin

Kadınların büyük bir kısmı tesettür kombin yaparken mümkün olduğu kadar aynı renkleri kullanmayı tercih ediyorlar. Gerçekte ise artık renkler birçok farklı şekilde kombinlerde kullanılabiliyor.

Özellikle de sıcak havalarda baştan aşağı tek renkte kıyafetler kullanmak yerine mümkün olduğu kadar desenli parçalar kadınlar tarafından şimdilerde sıklıkla tercih edilebiliyor.

Çiçek desenli parçalar ise 2020 yılının en gözde parçaları arasında kendine yer buluyor. Fakat çiçek desenli parçalar kombinlerde kullanılmakta isteniyorsa ayakkabı ve çantalarda mümkün olduğu kadar sade tasarımlar seçilebilir.

çiçekli salaş tunik kombini
çiçekli salaş tunik kombini

Böylelikle ortaya göz yormayacak kombinler çıkartılmış olur. Ancak diğer parçalar tek renk şekilde hazırlanıyorsa bu sebeple başörtü ya da çanta gibi parçalarda bahar esintileri ortaya çıkartılabilir.

Aksesuarlarda Bahar Esintisi

Kadınların büyük bir kısmı tesettür kombin yaparken yalnızca kıyafetlerine dikkat ediyorlar. Fakat özellikle de modacılar artık aksesuarların kıyafetler ile uyumlarındaki önemi ortaya çıkmaya başladı. Eşarplar da tesettürlü kadınların en fazla ön plana çıkmakta olan parçaları olarak biliniyor.

çiçekli yazlık tunik kombini
çiçekli yazlık tunik kombini

Markaların üretmekte olduğu birbirinden yeni ve farklı tarzdaki eşarp modelleri ile beraber bahar aylarının muhteşem görüntüsü kadınların üstlerinde kendilerinde yer bulacak. Kadınlar da doğru eşarp, çanta ve ayakkabıları tercih ettikleri zaman arzu ettikleri görüntüye rahatlıkla erişebilecekler.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş