İlkbahar Sokak Stilinin En Trend 5 Tesettür Kombini

2

2022 ilkbahar tesettür stilinde neler var? İlkbahar tesettür kombini fikirleri canlılığıyla cezbediyor. Tesettür sokak modası bu sezon renkli, minimal ve enerjik fikirlerle dolu. İşte detaylar.

İlkbahar tesettür kombini fikirlerimizi görmek ister misiniz? Baharın gelişini tüm ruhumuzla kutlarken gardıroplarımızda da bir bahar rüzgârı estirmeliyiz.

tesettür fırfırlı aerobin takım
tesettür fırfırlı aerobin takım

Kışlıkların kaldırıldığı, yazlıkların havalandırılıp dolaplara girdiği şu bahar sezonunda tesettür sokak modası canlılığıyla dikkat çekiyor. 

tesettür sokak stili aerobin takım
tesettür sokak stili aerobin takım

İlkbahar ve yaz aylarında havalar gittikçe ısınırken dışarı çıkarken ne giyeceğinizi, nasıl bir kapalı kombin yapacağınızı bilmiyorsanız, Nurmelek size fikir vermek için hazır.


 
tesettür günlük şık kombin
tesettür günlük şık kombin

Nurmelek tesettür kombin önerileri ile yıl boyunca her mevsim yanınızda. Hadi gelin bahar aylarında trend olan kombin fikirlerini inceleyelim, sezonun öne çıkan tasarımlarına bakalım.

ilkbahar uzun tesettür tunik kombini
ilkbahar uzun tesettür tunik kombini

Kimono takımlar sokaklarda

Tesettür kimono takımları çok sevildi, çok tutuldu. İlkbahar – yaz sezonuna mükemmel uyum sağlayan kimonolar ister takım ister bağımsız kullanabileceğiniz joker parçalardan artık.

Tesettür sokak modası için bizim kimono önerimiz gayet basit: Rahat kalıp bir blue jean, beyaz bir tişört, renkli belki çiçekli bir kimono ve sneaker ayakkabılar!

İlkbahar tesettür kombini yapmak için öyle özel parçalara ihtiyacınız yok. Tek bir kimono tüm kombinin yıldızı olabiliyor bazen.

Bu yazıyı okuyanlar 2023 Sokak Stilinde Tesettür Kombin Trendleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

çizgili pantolon tunik kombini
çizgili pantolon tunik kombini

Aerobin takımların konforu bağımlılık yaratıyor

Aerobin tesettür takımlarının vazgeçilmez rahatlığı bu sezon kurtarıcınız olabilir. Rengarenk aerobin kumaşların şık takımlarıyla sokaklarda özgürce dolaşabilir, sosyalleşebilir, kendinizden emin ilerleyebilirsiniz.

aerobin ilkbaharlık tesettür takım
aerobin ilkbaharlık tesettür takım

Pantolon – tunik ya da elbiseler aerobin kumaşın rahatlığıyla birleştiğinde size gün boyu süren bir rahatlık kazandırıyor. Stilinize ve mevsime uygun renkleri, tasarımları seçerek bu bahar rahat edebilirsiniz.

tesettür ilkbahar spor takım
tesettür ilkbahar spor takım

Açık renklerin tatlı ferahlığı baharı karşılıyor

Tesettür sokak modası açık renklerin yeniden ortaya çıkışını kutluyor. Tatlı pembeler, iç açıcı şeftali tonları, enerjik sarılar, yumuşak yeşiller, canlı maviler sokak stilini renkli bir geçit törenine dönüştürüyor.

günlük tesettür aerobin elbise kombini
günlük tesettür aerobin elbise kombini

Pileli etekler, rahat kalıp elbiseler, salaş tunikler, eşofman rahatlığında pantolonlar bahar tatlılığını stilinize yansıtmaya hazır.

nakışlı ilkbahar tesettür tunik kombini
nakışlı ilkbahar tesettür tunik kombini

İlkbahar tesettür kombini için sadece biraz renk değişimine ihtiyacınız var. Açık renklerin ferahlığından ve şıklığından yararlanmayı ihmal etmeyin.

tesettür ilkbahar pliseli etek kombini
tesettür ilkbahar pliseli etek kombini

İnce kot kumaş parçaların hafifliği

Tensel kot kumaş, ince kot kumaş ikilisinin bahar trendlerindeki yerinden bahsedelim biraz da. Kot kıyafetlerin yeri asla değişmiyor, her sezona uyum sağlaması sebebiyle hemen her dolapta yer buluyor.

tesettür günlük kot takım
tesettür günlük kot takım

Tesettür sokak modası kotlardan nasibini bolca alıyor. Lise, üniversite ve orta kuşak kotların rahatlığını şıklıkla birleştiriyor.

tesettür etek kot kap kombini
tesettür etek kot kap kombini

Kot yelekler, mini kot ceketler, kot takımlar ve kesinlikle tesettür kot tulum kombinleri sokakları şenlendiriyor.

Sokak stilinin renkli ve parıltılı bahar coşkusu

Tesettür sokak modası her tarz kıyafetin öne çıktığı sonsuz bir podyum gibi. Elbiseler, etekler, pantolonlar, tunikler aradığınız her parçayı görebilirsiniz.

ilkbahar pliseli tesettür elbise kombini
ilkbahar pliseli tesettür elbise kombini

Tesettür kombinlerin canlılığını elbise ve etekler artırıyor. Parıltı ve renkli görüntü bu sezon farklı tarzlarda öne çıkıyor. Yalın tasarımlarda dahi ölçülü parıltıdan yararlandığını görebilirsiniz. Bahar çiçeklerinin yer aldığı romantik etekler ise tesettür sokak stiline yansıyan bahar esintisinin somut örneği oluyor.

çiçekli kemerli vizon tesettür elbise
çiçekli kemerli vizon tesettür elbise

Bahar kombini yaparken renkli çiçekli etekleri öneririz. Çiçekli bilekten biten bir etek, eteğe uygun basic bluz, modern bir eşarp, beyaz spor ayakkabısı ve mini çantayla bahar stiline hazır olabilirsiniz.

Tesettür sokak modası için Nurmelek moda ekibi olarak ilk kombin önerileri ve fikirleri doğrultusunda incelemelerimiz sürüyor. Hepimizi uzun bir yaz bekliyor, bu yaz modada neler olacak, tesettür kıyafetlerinde ne gibi yenilikler öne çıkacak birlikte inceleyeceğiz. Bizi web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeye devam edin. 2022 tesettür modası tüm coşkusuyla her yeni günde sizlerle!

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş