Kapadokya’nın En Güzel 5 Alkolsüz Mekanı

0

Alkolsüz Kapadokya mekanları mistik güzelliklerle çevrelenen bölgeyi keşfederken keyifle mola vermenize yardımcı oluyor. Helal yemek restoranları ile ister ailecek ister baş başa keyif yapabilirsiniz.

Kapadokya muhafazakar otel ve villa seçenekleriyle tatilini gözlerden uzak gerçekleştirmek isteyenleri memnun ediyor. Tatilde konaklama kısmında istenilen özellikleri taşıyan bir otel bulmak modern çağda oldukça pratik artık. Sezon öncesinden erken rezervasyon ile muhafazakar villa ve otellerde uygun seçeneklerle tatil planlamak mümkün. Kapadokya, bulunduğu bölgenin en nadide gezi noktalarından biri kabul ediliyor.

Sadece Türkiye’den değil dünyanın birçok yerinden muhafazakar turist ağırlıyor. Şehrin turistik cazibesi bütün yaşam şekillerine hitap etmesinden kaynaklanıyor. Alkolsüz, tamamen helal anlayışında bir otelde konaklamak, restoranda yemek yemek ya da bir kafede keyif yapmak istediğinizde Kapadokya’nın en güzel alkolsüz mekanları sizi bekliyor. O zaman hadi keşfe çıkalım.

Kale Terrase Restoran Kapadokya
Kale Terrase Restoran Kapadokya

Kale Terrase Restoran

Kapadokya’da alkolsüz mekan dendi mi herkesin birbirine önerdiği bir yer olan Kale Terrasse Restoran, hassasiyetleri saygıyla karşılıyor, alkolsüz menüsü ile misafirlerin memnuniyetini kazanıyor. İştah açıcı menüde hem yerel hem de farklı mutfaklardan birçok lezzet bulunuyor. Arkadaş gruplarının, balayı çiftlerinin, ailelerin tercih ettiği restoran, zihinde yer bırakacak tatlarıyla sizi bekliyor.


 
Tafana otel Kapadokya
Tafana otel Kapadokya

Tafana Otel

Tafana, İslam oteli diyebileceğiniz özellikler taşıyor. Otel konaklama ve restoran hizmeti veriyor. Muhafazakar yapının beklentilerini karşılayıp hassasiyetle hizmet verdiği için alkolsüz Kapadokya mekanları arasında gösteriliyor. Otel tarihi taş bina tasarımına sahip olduğu için geçmişe yolculuk hissi veriyor. Mimarisi, yerel dokusu ve hissettirdiği duygular çok özel. Mutlaka ziyaret etmeli ve keşfetmelisiniz.

Aravan Evi Kapadokya
Aravan Evi Kapadokya

Aravan Evi

Yine konaklama ve restoran hizmetini aynı anda alabileceğiniz alkolsüz Kapadokya mekanları arasında favori gösterilen bir yer: Aravan Evi. İsminin “ev” içermesi kesinlikle doğru bir seçim çünkü konuklar kendini bir restorana ya da otele gelmiş gibi hissetmiyor bilakis kendi evinde gibi hissediyor. Her öğünde farklı lezzetler sunan işletmeciler, müthiş lezzetlerini samimi bir dekorasyonda ve güler yüzlü bir ortamda servis ediyor.

7 Oda Cave Hotel Kapadokya
7 Oda Cave Hotel Kapadokya

7 Oda Cave Hotel

Alkolsüz Kapadokya mekanları listemizin dördüncü sırasında 7 Oda Cave Hotel var. Otellerin restoran ve kafe bölümlerini müşteri olarak kullanabilir, konaklama hizmeti almak zorunda değilsiniz. Otelin mimarisi bile öylesine cezbedici ki burada vakit geçirmek özel hissettiriyor. Otelin restoranı ve bahçesinde özel organizasyonlar da yapılabiliyor. Muhafazakar otel ve mekan arıyorsanız şans verebilirsiniz.

Zaferan Restoran kapadokya
Zaferan Restoran kapadokya

Zaferan Restoran

Alkol servisi bulunmayan Zaferan Restoran, yerel ve dünya mutfağından seçkileriyle konuklarının kalbinde, zihninde yepyeni bir deneyime yelken açıyor. Zaferan Restoran, beş duyuya hitap etmeye özen gösteriyor, konuklarına benzersiz lezzetler sunarken yaşamın tadını da hissettirmeyi hedefliyor. Kapadokya’da alkolsüz mekan arayışındaysanız mutlaka Zaferan’ı ziyaret edin, şefin muhteşem lezzetlerini keşfedin. Pişman olmayacaksınız.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş