Kışlık Tesettür Ceketler Nasıl Kombinlenir? 10 Kombin Önerisi

0

Kışlık tesettür ceketler nasıl kombinlenir ? Soğuk havalarda giyebileceğiniz 10 farklı ceket kombin önerisi

Havalar biraz serinleyince ceketler günlük kombinlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Stil tamamlayıcı dış giyim parçası ceket, zengin modelleriyle çoğu zaman kombinin yıldız parçası olmayı başarıyor. Hem günlük hem de resmi ya da davet şıklığına uygun sayısız ceket modelinin olması kombin yapmayı kolaylaştırıyor.

2024 tesettür ceket modelleri trend ve zamansız tasarımlarıyla şaşırtıyor. Genç, orta ve ileri yaş grubu için birçok alternatif sunuyor. İster klasik ister sportif ve modern her tarzı deneyebilir, yeni ceket modellerinin stilinizi zenginleştirmesine izin verebilirsiniz. Hadi gelin birlikte yılın en güzel kapalı ceket çeşitlerini inceleyelim.

düğmeli lacivert tesettür kışlık ceket
düğmeli lacivert tesettür kışlık ceket

Battaniye gibi sarmalayan panço ceketler

2024 tesettür ceket modelleri sarıp sarmalanmayı sevenlere battaniye hissi veren panço ceketleri sunuyor. Panço gibi görünen ceketler bedeni usulca sarıyor, en sert iklimde dahi yumuşak bir dokuyla ısınmaya yardımcı oluyor. Üstelik panço ceketler son derece şık bir görünüme sahip: İster düz ister desenli tasarımlarla günlük ve davet şıklığında kombinler yapabilirsiniz. Etek, elbise ve pantolon gibi tesettür kombinlerinde panço – ceket tasarımları duruşuyla modern bir hava veriyor. Alternatif ceket arayışındaysanız pançolardan mutlaka yararlanın.


 
iki renkli bel bağlamalı tesettür ceket 2024
iki renkli bel bağlamalı tesettür ceket 2024

Uzun blazer ceketler

Tesettür blazer ceket modelleri iki farklı tasarıma sahip: Kısa ve uzun blazer ceket. Siz hangisini seviyorsunuz bilmeyiz ama her ikisi de oldukça trend aynı zamanda modası geçmeyen bir klasik. Yüksek bel etek, ipek bir gömlek ve üstüne kısa blazer ceket giydiğiniz bir kombin hayal edin, sizce de fazlasıyla şık ve neredeyse her yere gitmeye uygun bir stil değil mi? Aynı modern havayı kot pantolon, basic tişört, uzun blazer ceket üçlüsüyle de yakalayabilirsiniz. Uzun blazer tasarımlar 2024 tesettür ceket modelleri arasında bir tık fazla ilgi görüyor çünkü kullanım alanı fazlasıyla geniş.

kışlık kaşe tesettür ceket
kışlık kaşe tesettür ceket

Mont havasına sahip tesettür kot ceketler

Tesettür kot mont tasarımları genç ve orta kuşağın yakın markajında! Denim parçaların ne denli zamansız olduğunu artık hepimiz biliyoruz. 2024 tesettür ceket modelleri için kendinize modası hiç geçmeyen modern bir parça almak istiyorsanız eğer mutlaka kota yönelin. Kış boyunca güneşli havalarda kot ceketlerin keyfini sürebilirsiniz. Kot ceketler tesettür giyimde çok daha bol seçeneğe sahip. Uzun modeller salaş ve modern bir görünüm sunuyor. Kısa modeller ise yine modern ama sportif hava sunuyor. Her iki modelden de birer tane dolabınızda bulunmasını öneririz.

desenli kışlık tesettür mavi ceket
desenli kışlık tesettür mavi ceket

Tüvit ceketler

Tesettür tüvit ceket tasarımları modanın klasikleri arasında gösterilebilir. Tüvit kumaş asaletini elbise ve ceketlerde gösteriyor. Öyle ki etek ceket takımları oldukça meşhur. Modern klasik tarzdan hoşlanıyorsanız ve alışagelmiş ceketlerden sıkıldıysanız 2024 tesettür ceket modelleri arasında favori gösterilen tüvit tasarımları keşfetmenizi öneririz.

kışlık ekru tesettür ceket
kışlık ekru tesettür ceket

Kemerli/kuşaklı modern tesettür ceketler

Çağın ötesinde bir ceket ile kış trendlerini yaşamak ister misiniz? Yanıtınız evet ise kemerli ya da kuşaklı ceket tasarımlarını görmenizi hatta giymenizi tavsiye ederiz. 2024 tesettür kışlık ceket modelleri arasında en modern tasarım olarak öne çıkan kemerli tasarımlar, bazen sadeliği bazense dinamik stilleri destekliyor. Sayısız tasarımı gördükçe siz de seveceksiniz.

vizon astarlı tesettür kışlık ceket
vizon astarlı tesettür kışlık ceket

Tesettür bomber ceketler

Genç modasına biraz yakından bakalım ve tesettür ceket dosyasına bomber ceketleri ekleyelim. Bomber ceket tesettür kombinlerine çok yakışıyor, gençlerin enerjisini yansıtıyor. Aslında bu şahane ceketi gençlerle sınırlandırmak çok yanlış çünkü orta yaş grubu da stilini bomber tasarımlarla zenginleştirebiliyor. Tesettür bomber ceketler genellikle tunik gibi biraz uzun ve salaş tasarlanıyor, etek ve pantolon kombinlerinde kullanılabiliyor.

düğmeli kırmızı tesettür kışlık ceket
düğmeli kırmızı tesettür kışlık ceket

Cool ve sportif sweatshirt ceketler

2024 tesettür ceket modelleri biraz modern spor tarzdan etkileniyor ve sweatshirt ceketlere yer veriyor. Günlük ya da sportif tesettür kombinlerinizde sweatshirt ceketin yumuşak ve sarmalayan yapısından yararlanmanızı öneririz. Sweatshirt ceketler göründüğü kadar cool bir parça olarak günlük giyiminize dahil olabilir.

astarlı fuşya tesettür ceket 2024
astarlı fuşya tesettür ceket 2024

Kruvaze yaka ceketler

Tesettür ofis kombinlerinde bu yıl çokça kruvaze yaka ceketler görebiliriz. Çünkü 2024 tesettür ceket modelleri kruvaze yakayla resmi stillere alternatif sunuyor. Ofise, iş görüşmelerine, resmi davetlere giderken giyeceğiniz kruvaze yaka blazer ceket formundaki tasarımlara hayran kalmamak mümkün değil. Pantolon, etek, elbise tüm parçalarla uyum sağlayan kruvaze yaka, blue jean’le bile keyifle kullanılabiliyor.

astarlı şanel tesettür ceket
astarlı şanel tesettür ceket

İki renkli şık ceketler

Çift renkli ceketler özgün ve farklı kombin yapmayı sevenlerin favorileri arasında yer alıyor. 2024 tesettür ceket modelleri incelemesinde dikkat çeken iki renkli tasarımlar şık, güçlü, modern görünüyor. Üstelik günlük ve davet gibi farklı kombin tarzlarında kullanılabiliyor. Dış giyimde biraz farklılık istiyorsanız düşünebilirsiniz.

ekose tesettür kışlık ceket 2024
ekose tesettür kışlık ceket 2024

Klasik: Tesettür deri ceketler

Ve son trend: Tesettür deri ceket modelleri! Kabul etmek gerekir ki deriler modanın klasikleri artık. Tesettür deri ceketler kısa, midi, uzun boylarıyla oldukça cezbedici tarzlar yaratıyor. Siyah, taba, koyu kahve gibi tonlar deri ceketlerde en sevilen ve önerilen renkler arasında yer alıyor. Eğer 2024 tesettür ceket modelleri arasından seçim yapacaksanız ve deri ceketiniz yoksa mutlaka düşünün. Deri dış giyim parçası kapalı stillerde kurtarıcı rol üstleniyor, kış boyunca kullanılabiliyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş