Kışlık Tesettür Etekleri Farklı Kombinleyebileceğiniz 10 Trend Fikir

0

Kışlık tesettür etek kombinleri ile şık, rahat, sıcak ve modern görünmek için en trend fikirleri sizler için derledik. Midi ve maksi boy kışlık etekleri kombin yapmak artık daha kolay. İşte detaylar.

Kışlık tesettür etek kombinleri genellikle kazakla birlikte yapılıyor. Etek ve kazağın uyumlu görüntüsünden biz de çok hoşlanıyor, ikili görüntünün şıklığını seviyoruz.

tesettür kışlık mavi etek kazak kombini
tesettür kışlık mavi etek kazak kombini

Ama hep aynı tarzda etek – bluz kombini yapmak tesettür giyim modasında tekrara düşmek, kişinin kendinden sıkılmasına neden olabiliyor. Bu sene bir değişiklik yapıp etekleri kış sezonunda daha farklı tesettür kombin fikirleri ile denemeye ne dersiniz?

tesettür kaşe etek ceket kombini 2023
tesettür kaşe etek ceket kombini 2023

Uzun çizmeler sayesinde midi boy tesettür etek modellerini dahi kolaylıkla kullanabileceksiniz. O zaman hadi gelin şık ve farklı etek kombini trendlerine bakalım.


 

Ekoseli kışlık eteğinizi bir de böyle deneyin

Tesettür etek yelpazesinde kış geldi mi ekoseli etekler ayrı bir yerde duruyor. Ekoseli, pileli kışlık etek modelleri nostaljik bir zarafet taşıyor.

tesettür triko etek kazak kombini
tesettür triko etek kazak kombini

Bu etekleri şimdiye kadar sık sık balıkçı yaka kazak, triko kazak ile gördük. Biraz değişme ve sadeliğe geçiş yapıp gömleklerinizi ekoseli kışlık eteğinizle deneyin.

kışlık tesettür etek yelek kombini
kışlık tesettür etek yelek kombini

Ekoseli kışlık etek, beyaz ya da ekru gibi yumuşak bir tonda klasik kesim gömlek, kemerde biten polar / pelüş / triko ceket giyebilirsiniz. Altına ise yarım ya da uzun çizmeler giymenizi öneririz.

deri etek tesettür kaban kombini 2023
deri etek tesettür kaban kombini 2023

Kışlık etek & salaş kazak uyumunu göz ardı etmeyin

Kışlık tesettür etek kombinleri salaş parçalarla çok şık ve farklı görünebiliyor. Özellikle geç tesettürlüler kış kombini yaparken etek ve kazaklarda cool bir görüntü yakalayabilirler.

kalın tesettür etek kazak kombini
kalın tesettür etek kazak kombini

Kışlık bir eteği sütlü kahve tonlarında örgü bir kazakla, triko ile giyebilirsiniz. Ama kombini farklı kılmak adına eteğinize kemer takıp kazağın ön kısmını kemerin içine koyun, arka kısmını ise salaş bırakın.

kışlık kaşe etek kaban kombini
kışlık kaşe etek kaban kombini

Bu kombini yumuşak tonlarda bir şalla destekleyebilir hatta ekoseli belki örme bir kaşkol ile sıcacık bir görüntü çizebilirsiniz.

deri tesettür etek hırka kombini
deri tesettür etek hırka kombini

Kışlık kombine çok yakışan blazer ceketleri yabana atmayın

Blazer ceketlerin pantolondan çok eteklere yakıştığını söylesek abartmış olmayız. Etek ve blazer ceketin resmi şık uyumu kış mevsimine çok yakışıyor.

tesettür kışlık deri etek ceket kombini
tesettür kışlık deri etek ceket kombini

Özellikle kemerli eteklerde net bir duruş sergiliyor, modern ve farklı kombin yapmaya imkân tanıyor. Kışlık tesettür etek kombinleri yaparken ceketlerinizi mutlaka kullanın.

kaşe etek kaşe ceket kombin 2023
kaşe etek kaşe ceket kombin 2023

Düz renk eteklerde desenli ceketler, hareketli eteklerde düz renk ceketler deneyin. Örneğin, pileli etek, ince triko bluz, kemer, blazer ceket ve çizme kombini tam kış havasını yansıtıyor.

tesettür kadife kışlık etek kombini
tesettür kadife kışlık etek kombini

Sweatshirt’lerinizi eteklerle buluşturun

Tesettür sweatshirt modellerinin günlük stile ne çok yakıştığını mutlaka keşfetmelisiniz. Kışlık tesettür etek kombinleri salaş parçalarla devleşiyor, özgün stillere dönüşüyor. Kış modasını yansıtan sıcacık eteğinizi giyin ve üstüne sweatshirt tercih edin.

tesettür triko etek kaşe ceket kombini
tesettür triko etek kaşe ceket kombini

Bu ikilinin cool uyumundan ilk andan itibaren hoşlanacağınıza eminiz. Örneğin, siyah düz bir kışlık etek üstüne hâkî yeşil ya da sütlü kahve sweatshirt giyebilir, botlarla kombini tamamlayabilirsiniz. Aynı stili daha şık tutmak istiyorsanız eğer topuklu botlarla ve şık sweatshirt ile tercih edebilirsiniz.

kaşe tesettür etek kap kombini
kaşe tesettür etek kap kombini

Kış renklerini denemekten, spor ve şık parçaları bir araya getirmekten çekinmeyin. Farklı tesettür kombinler ancak böyle çıkar, stilinizi bulmanıza yardımcı olur.

Tesettür giyim modası kış stilinde birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Kış alışverişi yaparken gardırobunuza salaş parçalar eklemeyi ihmal etmeyin. Özellikle bol bol triko parçalar tercih ederek çok fazla kombin fikri geliştirebileceğinizi unutmayın. Nurmelek tesettür ekibi size kış boyu moda önerilerinde bulunarak yenilikçi fikirler verecektir. Bizi takip etmeye devam edin.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş