Morluklar için En Çok Tercih Edilen 5 Krem

0

En iyi morluk giderici krem formülleri sayesinde darbe, düşme, çarpma, yorgunluk sebebiyle ciltte meydana gelen morluklar gideriliyor. Etkili morluk kremleri ile cilt kendini kısa sürede toparlıyor.

Ciltte morluk denince akla ilk önce göz altı morlukları geliyor. Göz altı morlukları uykusuzluk, yorgunluk, cilt problemleri gibi sebeplerle ortaya çıkıyor. Ancak vücudunuzun her bölgesinde morluk gelişebilir. Bu morluk şiddet, kaza, darbe, hastalık, uykusuzluk, yorgunluk, bir yere çarpma, bir yerden düşme ve benzeri sebeplerle gelişebilir. Peki, böyle durumlarda morluk kendiliğinden geçmeli mi? Elbette hayır, en iyi morluk giderici krem markaları sayesinde kısa sürede morluklar onarılıyor, cilt kendini toparlıyor. İşte sizin için hazırladığımız en etkili 5 morluk kremi.

arnica morluk kremi
arnica morluk kremi

Arnica Krem

Arnica morluk giderici krem etkisine sahiptir. Özellikle çocuklarda çok iyi sonuçlar verir. Bir yere çarpma sonucu gelişen morluk ve şişkinlikte arnica sürüldüğünde şişliği indirecek, morluğu ise kısa sürede geçirecektir. En iyi morluk giderici krem markaları arasında yer alan Arnica, geniş bir yaş aralığınca kullanılabiliyor. Arnica krem cildi hem morluklardan hem de güneş etkilerinden korumaya yardımcıdır.

Hirudoid Krem
Hirudoid Krem

Hirudoid Krem

Hirudoid morluk kremi jel forma sahiptir. Zedelenen ve moraran ciltlerde iyi sonuçlar verir, morluğun geçmesini sağlar. En iyi morluk giderici krem formüllerinden olan Hirudoid; burkulma, çarpma, ezilme, şişme, eklemlerde su toplama ya da spora bağlı yaralanmalarda morluklara karşı lokal tedavi uygular.


 
Lasonil Morluk Kremi
Lasonil Morluk Kremi

Lasonil Krem

Lasonil krem burkulma, ezilme, çarpma, şişme, incinme, spor yaralanmaları sonucunda ciltte ortaya çıkan morluklara ve diğer cilt tahribatlarına onarıcı etki gösterir. Morluğun geçmesini sağlayarak ağrıları giderir. Jel formuna sahip olan krem, hızlı iyileşme formülüyle etkili sonuçlar verir. Cildin yenilenmesine yardımcı olur. Nem desteği verir.

Sudocrem
Sudocrem

Sudocrem

Bebek bakımında öne çıkan sudocrem, küçükten büyüğe herkes için etkili bir cilt ürünüdür. Sudocrem morluklara karşı onarıcı etkisiyle en iyi morluk giderici krem markaları arasında yer alır, tavsiye edilir. Vücuttaki morluk, ezilme, burkulma gibi problemlerde etkili sonuçlar verir. Cildi onarırken nemlendirmeye yardımcı olur.

Ematonil krem
Ematonil krem

Ematonil

Ematonil jel krem cildin eskisi gibi pürüzsüz ve doğal formuna kavuşmasına yardımcı olur. Cilt yüzeyindeki morlukları usulca geçiren krem, etkili formülüyle cildi besler. Özellikle spor yaralanmalarında, burkulma ve ezilmelerde cildin onarılmasını sağlar. Bölgesel bir bakım uygulayarak morluğu geçirmeye çalışır aynı zamanda bölgenin rahatlamasına ve yatışmasına zemin hazırlar.

göz altı morluk kremleri
göz altı morluk kremleri

Göz Altı Morlukları için Doğal Çözümler

Uykusuzluk, yorgunluk, yoğun tempoda yaşamak en çok ciltte etkisini gösteriyor. Göz altları bu durumdan anında etkilenerek morarmaya, koyu halkalar oluşturmaya başlıyor. Kadınlar böyle zamanlarda kapatıcı krem ve fondöten gibi kozmetik ürünlerle kusurları kapatmaya çalışıyor. Ancak bu sorun erkeklerde de görülüyor üstelik kozmetik ürünlerle derinleşebiliyor. Daha kalıcı ve doğal etkilerle müdahale etmek gerekiyor. Aksi halde cilt koyu halkalar haricinde bir de gözenek problemi ortaya çıkarabilir. Göz altı morlukları için en basit yöntemler şöyle;

Soğuk kaşık maskesi

Akşamdan buzdolabına iki adet kaşık koyun. Her sabah kalktığınızda bu iki kaşığı gözlerinizin üstüne kapatın. Sadece göz altlarınıza da uygulayabilirsiniz. Soğuk kaşıklar gözlerinizi canlandıracak ve koyu halkaları giderecektir.

Cilt serumları

Cilt serumları son yılların en iyi morluk giderici, yorgunluk geçirici desteklerinden sayılıyor. Vitamin destekli doğal serumlar birkaç damla ile cildin yorgunluğunu alır, renk değişimlerini giderir ve kalıcı etkiler bırakır.

Salatalık maskesi

Salatalıkları ince dilimler halinde doğrayın ve göz altlarınıza yerleştirin. Tüm cildinize uygulayabileceğiniz salatalıklar, cildin nemlenmesine yardımcı olur ve koyu renklerin giderilmesini sağlar. Düzenli uygulamada cilt rengi eşitlenir, yorgunluk belirtileri ortadan kalkar.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş