Parıltıyı sevenler için en güzel 15 payetli tesettür abiye modeli

0

Davetlerin önemli parçası Payetli tesettür abiye modeli hem göz alıcı şıklığıyla hem de vakur duruşuyla dengeli bir şıklık kazandırıyor.

Tesettür elbise modelleri yelpazesi sınırsız seçeneklerle dolup taşıyor. Eğer şu sıralar kendinize özel bir davette giymek üzere tesettür abiye arıyorsanız size önerimiz payetli modelleri incelemeniz olur. Payetli tesettür abiye modeli hem göz alıcı şıklığıyla hem de vakur duruşuyla dengeli bir şıklık kazandırıyor.

zümrüt payetli tesettür abiye
zümrüt payetli tesettür abiye

Modacıların bu konuda eşsiz olduğunu kabul edelim. Tesettür abiye giymek ya da birkaç farklı parçayı bir araya getirip tesettür kombinleri yapmak her zaman kolay değil.

taş rengi yeni payetli tesettür abiye
taş rengi yeni payetli tesettür abiye

Modacıların etkili tasarımları bilhassa abiye modelleri kurtarıcımız oluyor. Bugün sizlere birbirinden güzel 15 farklı payetli kapalı abiye modeli derledik. Vücut tipiniz ne olursa olsun bu abiyelerle şık olabilirsiniz.


 
siyah payetli tesettür abiye
siyah payetli tesettür abiye

Tesettür elbiselerde muhafazakâr moda stiline göre kesim yapılıyor. Bu yüzden gönül rahatlığıyla abiye giyebilirsiniz. Payetli tesettür abiye modeli incelemelerimiz aradığınız modeli bulmanıza yardımcı olabilir. Hazırsanız eğer başlıyoruz.

pul payetli lacivert tesettür abiye
pul payetli lacivert tesettür abiye

Balık kesim payetli tesettür abiyeler tam not alıyor

Balık model kapalı abiyeler gönlümüzde farklı bir yerde duruyor. Balık model denince aklınıza daracık bir elbise modeli gelmesin.

mor payetli tesettür abiye
mor payetli tesettür abiye

Muhafazakâr giyim stilini benimseyen modacılar sayesinde payetli tesettür abiye modelleri balık kesimle bizlerle buluşuyor. Tesettür giyim anlayışına uygun tasarlanan abiyeyle zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz.

payetli kadife bordo tesettür abiye
payetli kadife bordo tesettür abiye

Balık model tesettür elbise seçimlerinizde eşarp seçiminizi biraz sade tutmanızı öneririz. Payetli abiye giyeceğiniz için eşarbınızın görüntünüzü dengelemesi iyi olur.

pudra saçalı payetli tesettür abiye
pudra saçalı payetli tesettür abiye

Payet detaylı minimalist tesettür abiyeler zarafet saçıyor

Payetli tesettür abiye modelleri serimizde zarif abiyeler de yer alıyor. Şöyle ki birçok tesettürlü hanım, payeti ideal bir ölçüde kullanıldığında seviyor.

somon payetli tesettür abiye
somon payetli tesettür abiye

Modacılar da bu sevgiyi karşılıksız bırakmıyor. Sadece kollarda ya da tek omuzda, bel kısmında payet işlemelerin olduğu gerçekten çok zarif payetli kapalı abiyeler var. Payetin minimalist şekilde kullanılması zarafeti artırıyor.

gri payetli tesettür abiye elbise
gri payetli tesettür abiye elbise

Payetin daha az yer aldığı tesettür abiye modellerini gün içerisinde ya da akşamüstü gerçekleştirilecek olan davetlerde de giyebilirsiniz.

indigo payetli tesettür saten abiye
indigo payetli tesettür saten abiye

Siyah klasiğinden vazgeçemeyenlere payetli siyah abiye seçeneği

Payet hemen her renge çok yakışıyor. Siyah, gümüş, bordo, zümrüt yeşili gibi renklere ise ekstra yakışıyor. Söz, kına, nişan gibi kutlamalarda gelin adayları payetli tesettür abiye modelleri tercih ediyor. Gösterişli ve zarif olması elbette tercih sebebi diyebiliriz.

siyah payet tesettür abiye
siyah payet tesettür abiye

Payetli kapalı elbiseler doğrusu gelin adayları haricinde düğüne katılanlar tarafından da seviliyor. Düğünden resmi organizasyonlara kadar her yerde payetli abiyelerle göz kamaştırabilirsiniz. Abiyede siyah ağırlığında tercihler yapan hanımlara payetli siyah abiye öneriyoruz.

siyah payetli tesettür abiye
siyah payetli tesettür abiye

Payetli kaftanlı abiyeler geleneksel ve modern izler taşıyor

Payetin ihtişamlı, modern görüntüsü kaftanlı abiyelerle buluşuyor. Bildiğiniz gibi kaftanlı kapalı elbiseler iki parçadan oluşuyor. Elbise genellikle düz renk, sade bir model olurken kaftan ise işlemeli olur. Kaftanlı tesettür abiyelerde payet bolca kullanılıyor.

payetli tesettür abiye takım
payetli tesettür abiye takım

Payetli tesettür abiye modelleri bu doğrultuda geleneksel ve modern sentezle ortaya çıkıyor. Kaftanlar boydan boya payet işleme olabileceği gibi kol, bel kısmıyla payeti öne çıkarabiliyor. Birçok farklı model olduğundan seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

bordo payet işlemeli tesettür abiye
bordo payet işlemeli tesettür abiye

Pelerin ve tül detaylı payetli abiyeler tesettür giyimi zenginleştiriyor

Hanımlar, kapalı abiye modellerinde tüller, danteller, pelerinler ve kuyruklar son dönemlerde çok moda. Payetli tesettür elbise modelleri koleksiyonlarında bu modanın sürdüğünü görebilirsiniz. Payetli kapalı elbiselerde omuzlardan aşağı usulca inen pelerinler payetle işleniyor. Öte yandan tül pelerin ya da kuyruk olan elbiselerde bel ve kol manşetleri payetle süsleniyor. Payetin çok dengeli kullanıldığını ve zarafetten ödün vermediğini belirtmek isteriz. Renk olarak lila tonları, bordo, zümrüt yeşili, siyah, kiremit rengi, vizon ve bej renkleri dikkat çekiyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş