Plajda Rahatlık ve Zarafet: 2024 Yazının En İyi 17 Tesettür Mayo Tasarımı

0

Tesettür mayo alışverişine çıkmadıysanız henüz 2024 modellerini mutlaka görmelisiniz. Farklı kumaş yapısı ve tasarımlarla 2024 tesettür mayo modelleri fazlasıyla şık. İşte detaylar.

Tesettür mayolar sayesinde kapalı kadınlar kaç yaşında olursa olsun vücut hatlarını göstermeden muhafazakar inanışa uygun biçimde denize girebiliyor, plajda keyifle vakit geçirebiliyor. Kapalı mayo modelleri yıllar geçtikçe çeşitleniyor, modern yaşamın ihtiyaçlarına uygun zenginliğe kavuşuyor.

yeni trend tesettür mayo 2024
yeni trend tesettür mayo 2024

Genç kızlar ve yetişkin hanımlar içleri rahat şekilde plaja gidebiliyor artık. Kapalı mayolar gerek tasarımı gerekse özellikleriyle ilgi görüyor, yaz tatillerinin herkese hitap etmesine yardımcı oluyor.

yumuşak dokulu tesettür mayo 2024
yumuşak dokulu tesettür mayo 2024

Peki, tesettür mayo modelleri nelerdir, nasıl olmalı, nelere dikkat edilmeli ya da en önemlisi tesettür mayo su geçirir mi?


 
yeni sezon kapalı mayo
yeni sezon kapalı mayo

Tesettür mayolar özel bir kumaş yapısıyla tasarlandığı için su geçirmiyor ve suyu çok tutmadan hızla kuruyabiliyorlar. Tesettür mayonun tasarımı tüm vücudu kapatacak şekilde olmalıdır. O zaman gelin 2024 tesettür mayo modelleri nelermiş bakalım. Sizin için seçtiklerimize bayılacaksınız.

yeni renkli tesettür mayo 2024
yeni renkli tesettür mayo 2024

Trend alarmı: Fermuarlı ve kemerli kapalı mayo tasarımı

2024 tesettür mayo modelleri sadece desenleriyle göze hitap etmiyor, özellikleriyle ve kalitesiyle uzun yıllara meydan okuyor. İki parçadan oluşan ve tayt – tunik görünümü sunan mayolarda tunik kısmı boydan boya fermuarlı tasarlanıyor, bel kısmında lastikli kemerle destekleniyor.

siyah uzun tesettür mayo 2024
siyah uzun tesettür mayo 2024

Beldeki lastikli kemer sayesinde hem zayıf hem kilolu olanlar mayoyu konforlu şekilde kullanabiliyor. Saçlar mayonun şapkası gibi olan tesettürle kapatılıyor.

sade siyah tesettür mayo 2024
sade siyah tesettür mayo 2024

Böylelikle baş, boyun ve bilekler tamamen kapanıyor. Mayo neredeyse birkaç dakikada kuruyor, su tutmayan özelliğiyle kolaylık sunuyor.

rahat pratik çizgili tesettür mayo 2024
rahat pratik çizgili tesettür mayo 2024

Elbise görünümlü şık kapalı mayolar 2024 koleksiyonlarında

Elbise görünümlü tesettür mayo favoriniz olabilir. Giydiğinizde şık bir elbise gibi görünen mayo, üç parçadan oluşuyor: Tayt, bone ve kap. Üstelik çoğu mayonun kendi özel çantası bulunuyor, kol çantanıza atabileceğiniz küçüklükte katlanabiliyor.

özel tasarım tesettür mayo 2024
özel tasarım tesettür mayo 2024

Taytın üstüne kap giyildiğinde elbise görünümü tamamlanıyor. Kap ayak bileklerine kadar uzadığı için giyenler denizde, havuzda, plajda, termal sularda rahatsızlık duymadan hareket edebiliyor. Bone ise çene altından başlayarak boynu tamamen kapatıyor, muhteşem bir tesettür stili oluşturuyor.

dik yakalı tesettür mayo 2024
dik yakalı tesettür mayo 2024

2024 tesettür mayo modelleri tasarım zenginliğini renk ve desenlerle desteklediği için çok fazla seçeneğiniz bulunuyor, haberiniz olsun.

konforlu tesettür mayo 2024
konforlu tesettür mayo 2024

Konforuna düşkün olanlara özel tam kapalı tesettür mayo modelleri

2024 tesettür mayo modelleri için biraz konfor biraz şıklık diyenlere yine üç parçalı şahane bir model önerisiyle geldik. Alt – üst – bone üçlüsünden oluşan mayonun alt kısmı tayt formundan uzak biraz daha geniş kesime sahip.

güneş geçiren tesettür mayo 2024
güneş geçiren tesettür mayo 2024

Eşofman – tunik hissi veren mayo, zengin renk ve desenlerle oldukça modern görünüyor. Boyun bölgesi kapalı olduğu için bone tesettürle destekleniyor.

genç tesettür mayo 2024
genç tesettür mayo 2024

İster düz kesim ister asimetrik kesim ile tatilinizi, deniz keyfinizi sizi rahatsız hissettirmeyecek şekilde planlayabilirsiniz.

genç renkli tesettür mayo 2024
genç renkli tesettür mayo 2024

Sade ve pratik tasarım hayat kurtarıyor

Plajda bile sadeliğimden ödün vermem diyenler için tek renk özellikle de siyah renkte tasarlanan kapalı mayo modelleri kurtarıcı olabiliyor. Siyah tayt, siyah fermuarlı tunik, siyah bone parçasından oluşan mayonuzu uzun yıllar giyebilir, zamansız modadan yararlanabilirsiniz.

etnik desenli tesettür mayo 2024
etnik desenli tesettür mayo 2024

Dilerseniz bel kısmı lastikli modellerden seçerek kilo alımına karşın tedbirli olabilirsiniz. Sade tasarımlar 2024 tesettür mayo modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.

çabuk kuruyan tesettür mayo 2024
çabuk kuruyan tesettür mayo 2024

Hanımlar genellikle bir sade bir hareketli tasarım tercih ediyor. Kumaşlar su tutmadığı için mayo hemen kuruyor, gün boyu tek mayo ile idare edilebiliyor.

desenli renkli tesettür mayo 2024
desenli renkli tesettür mayo 2024

Şapkalı haşema modelleri 2024 yılının yıldızı

Şapkalı tesettür mayo tasarımlarını gördünüz mü? Geniş çerçeveli ya da sadece ön kısmını kapatan şapka alternatifleriyle tasarlanan kapalı mayolarda bizi zengin tasarım cezbetti bile.

etnik tesettür mayo 2024
etnik tesettür mayo 2024

Hem sade renklerde hem de çiçekli desenlerde tam kapalı mayo olarak lanse edilen tasarımlar geniş kitlelere ulaşıyor. Genellikle paraşüt kumaşa sahip olan mayolarda şapkalar tasarımı destekliyor.

Mayonuzu çantalı şekilde satın alarak plaj keyfinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz, bizden size küçük bir tüyo!

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş