Romantik ve Masalsı 10 Yeni Tesettür Abiye Modeli

0

Romantik tesettür abiye koleksiyonunda tüller, zarif işlemeler, masalsı danteller ve büyüleyici taşlar sıralanıyor. Şıklığın taçlandırıldığı en yeni abiyelerle iyi görünmeye hazırlanın. İşte detaylar.

2023 tesettür giyim modasının en sükse kapalı abiye elbiseleri özel günleriniz için reyonlarda, kataloglarda, Instagram butiklerinde sizleri bekliyor. Tesettür Instagram butik yelpazesinde sıklıkla öne çıkan masalsı abiyeler, romantik detayları ve albenili görüntüsüyle herkesi harekete geçiriyor.

romantik vizon pelerin detaylı tesettür abiye
romantik vizon pelerin detaylı tesettür abiye

Seçkin kumaşların öne çıktığı tesettür gece elbisesi yelpazesinde farklı renklerler, farklı kesim ve tasarım özellikleriyle seçenek oluşturuyor, göz alıcı şıklığıyla dikkat çekiyor.

kemerli beyaz romantik tesettür abiye
kemerli beyaz romantik tesettür abiye

Yılın en trend romantik tesettür abiye modelleri davetlerde ilk sırayı alıyor, genç ve orta kuşağın alışverişini şekillendiriyor. İşte bu yılın öne çıkan masalsı kapalı abiyeleri.


 
pliseli kuyruklu romantik tesettür abiye
pliseli kuyruklu romantik tesettür abiye

Elegan görüntüsüyle tafta kumaş tesettür abiyelerde romantik dokunuşlar

Romantik tesettür abiye serisinin en özel dokularından şifon ve tafta kumaşlar, tasarımı yüceltiyor. Tafta gece elbisesi tasarımın zenginliğine uyum sağlıyor, elegan duruşuyla zamansız bir abiyenin ortaya çıkmasını sağlıyor.

simli tül romantik tesettür abiye
simli tül romantik tesettür abiye

2023 tesettür abiye modasında tafta kumaşların zarif şıklığına kimi zaman taş işlemeler kimi zaman ise zarif danteller eşlik ediyor. Güçlü, zamansız, farklı ve göz alıcı davet elbisesi arayanlara alternatif oluşturan tafta kumaşlar, renkli seçkisiyle görenleri hayran bırakıyor.

Romantik elbiselerin vazgeçilmezi dantellerin zarafeti gecelerde

Romantik, masalsı, zarif ve şık kapalı elbise arayışınızda dantellere geniş bir yer vermek isteyebilirsiniz. Romantik tesettür abiye tasarımlarında yıldız gibi parlayan ama asil bir zarafet yansıtan danteller, her zaman iyi hissettirmeyi başarıyor.

kırmızı şifon romantik tesettür abiye
kırmızı şifon romantik tesettür abiye

Dantel tesettür elbiselerde yumuşak bir geçiş öne çıkıyor, dantelin dökümlü ve şık yapısı elbisenin şahlanmasına yardımcı oluyor.

Siyahın asaletini tamamlayan taş işlemeler romantizme vurgu yapıyor

Gece elbiselerinde joker şıklık her zaman siyah renginde karşılar bizi. Her kadının dolabında siyah bir elbise olmalı önerisi de bu şıklıktan geliyor.

siyah kemerli romantik tesettür abiye
siyah kemerli romantik tesettür abiye

Siyah abiye asaleti sonbahar ve kış sezonuna çok yakışsa da yaz gecelerinde de sıklıkla tercih edildiği bilinen bir gerçek. Adeta zamansız bir renk olan siyah, romantik detaylarla kaplandığında modern bir havaya bürünüyor.

Romantik tesettür abiye koleksiyonlarında taş işlemeli siyah gece elbiseleri yılın favorileri arasında gösteriliyor. Zincirin, minik taşların, pul ve payetin eşlik ettiği zarif elbiselerle şık ve asil görünmek mümkün.

lacivert saten romantik tesettür abiye
lacivert saten romantik tesettür abiye

Abartısız şıklığın adresi toz pembelerle romantik ve zarif elbiseler

Gençler için tesettür abiye bulmak bazen zor olabiliyor. Gençlerin zarif şıklığını yansıtacak gece elbiseleri genellikle daha modern tasarımlara sahip.

romantik kemerli tesettür abiye
romantik kemerli tesettür abiye

Modern ve şık elbiseler, toz pembenin, şeftali tonlarının, uçuk yeşillerin pastel tonlarında göz alıcı güzelliğe ulaşıyor. 20’li, 30’lu ve 40’lı yaşların romantik tesettür abiye tarzına yaklaşan şifon elbiseler, pastel renkleriyle ve zarif işlemeleriyle masal kitabından fırlamışçasına masum görünmeyi sağlıyor.

beyaz pelerinli romantik tesettür abiye
beyaz pelerinli romantik tesettür abiye

Yılın çarpıcı güzelliği romantik model serisinde: Saten tesettür abiye

Romantik tesettür abiye serisinde bu sezon çok sevilen saten elbiseler de bulunuyor. Saten kumaşın asil, ipeksi, romantik ve net duruşu renkli bir tasarımla taçlandığında vazgeçilmez olabiliyor.

beli taş işlemeli saten romantik tesettür abiye
beli taş işlemeli saten romantik tesettür abiye

Üstelik saten kendinden şık ve romantik durduğu için ekstra bir işlemeye ya da takı desteğine ihtiyaç duyulmuyor. Pileli, dökümlü, verevli, kuşaklı, drapeli birçok model seçeneğine sahip saten tesettür elbiseler, dört mevsim boyunca davetlerde şıklığınızı desteklemeye hazır.

Romantik, masalsı tesettür abiyelerde şıklığa doyamayacağınız bir moda yılı sizinle. Nurmelek tesettür ekibi olarak sizlere en yeni abiye modellerini romantik detaylarla sunduk. Davetler başlamadan size ilham olacak modelleri çok yönlü değerlendirebilir, tarzınıza yerleştirebilirsiniz. Nurmelek ile tesettür alışverişi yapmak yine çok keyifli. Bizi takip edin, siz de bu keyfi keşfedin.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş