Şal Bağlamaları Modelleri 2019 Trendleri

0

Günlük, düğünde, okulda kendiniz yapabileceğiniz pratik 2019 şal bağlamaları modelleri videolu anlatımları ile sizlere

Tesettürlü hanımların şıklığında önemli bir yere sahip olan şallar, yeni yeni bağlama modelleri ile her geçen gün yeni bir trende imza atıyor. Günlük kombinlerden tutun da özel günlere varana kadar neredeyse her alana dair farklı bir bağlama modeli bulunan şallar, güzel ve değişik görüntüsü ile de oldukça beğeniliyor.

Peki, 2019 yılında en çok hangi şal modellerini göreceğiz?

Günlük hayatın olmazsa olmazı “dola ve çık” modeller…

Günlük hayatta şal bağlayan tesettürlü hanımların en favori modeli dola ve çık model. Bazen boyundan dolanan bazense başın üstünden bir kez dolama şeklinde bağlanan bu modeller günlük kullanımın en kolay bağlama şekilleri arasında yer alıyor.


 

Bu modelleri kullanırken ekstra şal tokası gibi aksesuarlarla hafif topuz yapıp başını kabartan hanımlar olduğu gibi hiçbir aksesuar kullanmayan ve bone ile şal bağlayan hanımları da görmek mümkün.

Bizim tavsiyemiz eğer topuz yapmak gibi bir arzunuz varsa abartıya kaçmadan çok hafif topuz yapmanız, çünkü başında yüksekçe bir topuzla gezen hanımların pek de güzel bir görüntü sergilemediklerini ve tuhaf bakışlara maruz kaldıklarını hatırlatmak zorundayız. Ne de olsa her şeyin ölçülü olanı güzel, değil mi?

Salaşlığın simgesi iğnesiz modeller…

Daha rahat ve salaş bir tarza sahip olanların ve özellikle genç kızların tercih ettiği iğnesiz modeller geçtiğimiz yıldan itibaren sıkça karşılaştığımız modeller arasında.

Daha çok günlük hayatta kullanılan bu model, ekstra topuz tokaları kullanılarak kabarık olarak, çeneye iğne tutturmadan bağlanıyor. Ancak bu modeli bağlarken, boynun görünmemesine özen göstermek gerekiyor.

Özel günlerin özel modelleri…

Gece davetleri, özel organizasyonlar gibi aktivitelerde daha şık giyinen hanımlar, haklı olarak şallarını da daha özenli bağlamak durumunda.

Bu gibi davetler için birbirinden güzel pek çok şal bağlama modeli mevcut. Örneğin saten ya da tafta şallar üzerine güpür ve ya çiçek yerleştirilerek yapılan modeller oldukça yerinde bir tercih.

Dökümlü dokudaki şallar ile baş üstünde zikzak şekli verilen ve ya kat kat görünümde bağlanan modeller de en sık göreceğimiz şal bağlama şekilleri arasında.

Bu modeller üzerine son bir şıklık katmak için broşlarla, taşlı iğnelerle yahut farklı aksesuarlarla yapılan pırıltılı dokunuşlar ise göz zevkini doruk noktaya ulaştırıyor.

Yeni sezon 2019 şal bağlama modeli

Şifon şal bağlama 2019

Düğün, nikah, nişan için şal bağlamaları 2019

incili şal bağlama videosu

Okul için şal bağlama modeli 2019

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş