Setrems Yeni Sezon Koleksiyonu

0

Setrems yeni sezon koleksiyonu danteller, volanlar ve küçük şık işlemeler ile her zevki kendine çekiyor. İşte A’dan Z’ye Setrms Şıklığı !


Setrems mağazaları hem ülkemizde hem de dünya çapında muhafazakâr bayanlar için tasarladığı modelleriyle ses getirmiş mağaza zincirlerinden biri. Hem kalitesi hem de birbirinden şık modelleriyle her zevke hitap eder şekilde tasarlanmış. Hem klasik şıklığa hem de spor sokak modasına uyum sağlayacak şekilde.

Setrms 2017 elbise
Setrms 2017 elbise

Ağır ve canlı renk tonlarının aksine soft ve yumuşak renk tonları kullanılmış 2017 trendlerinde. Bu yılın modasına uyum sağlayan danteller volanlar ve küçük şık işlemeler Setrems koleksiyonunda da sıkça kullanılmış detaylardan. Özellikle belinin inceliğine güvenen ve ön plana çıkarmak isteyen bayanlar için ince kemerlerde tasarımlarda sıkça kullanılmış.

Setrems 2017 tunik
Setrems 2017 tunik

Setrems’de Yeni Sezon Eşarplar

Eşarp ve şallar tesettürlü bayanların kombinlerini tamamlayan temel parçalardan. Artık aksesuar halinden çıkıp bir kıyafet ve ayrı bir sektör halini aldı. 2017 yılında ise eşarp ve şallar da öne çıkan modeller geometrik şekiller ekose detaylar ve yakın tonlarda kullanılan ince çizgiler.


 
Setrms kot tunik 2017
Setrms kot tunik 2017

Sınırlı renklere hapsedilmiş eşarp modellerinin aksine bu yıl gökkuşağını andıran eşarplar ön planda. Eşsiz modelleri ve kullanıcılarına büyük bir ayrıcalık tanıyan kalitesiyle kendine hayran bırakıyor.

Setrms 2017 genç pardesü
Setrms 2017 genç pardesü

Setrems ile Gömlek ve Bluz Şıklığı

Anvelop kesim modeller sokak şıklığında olduğu kadar tesettür modasında da ön planda. Özellikle hakim yaka gömlek ve bluzlarda sıkça kullanılmış. Yaz aylarına hitaben rahat ve şifon gömlekler de Setrems şıklıkları arasında. Düz bir zemin üzerine yerleştirilmiş küçük desenler ve jean gömleklerde 2017 trendlerinden sadece birkaçı.

Setrems tesettür kap
Setrems tesettür kap

Uzun tuniklerde spor şıklığın birer göstergesi gibidir. Beyaz skine pantolonlarla rahatça kombinlenebilecek bu tunikler genellikle pudra şeftali bej hardal ve bebe mavisi gibi açık tonlarda kullanılmış Setrems de. Yaka kısmına takılan gösterişli kolyelerde gömlek ve tuniklerin sağladığı avantajlardan. Bu tuniklerin yelek modellerini de görmek için setrems mağazalarını yada internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Setrms 2017 Koleksiyonu

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş