Sonbahar 2019 Trendi : Oduncu Tunikler

0

Bu sezon oduncu model tunikler birbirinden farklı formlarla karşımıza çıkıyor. İşte incili tasarımlardan kapşonlu modellere, kemerlisinden oval kesimlere yeni oduncu tunikler

Kış mevsimi yavaştan kendini hissettirmeye başladığına göre gardıropları yenilemenin ve kışlıkları çıkarmanın tam vakti. Peki, kış için alışveriş yaparken hangi parçaları tercih etmeliyiz ve kışa en çok yakışan parça nedir? Elbette yeni trend; oduncu tunikler.

Oduncu tunik-1


 

Her ne kadar oduncu tuniklere aşina olsak da bu sezon onlar için yepyeni bir bahar diyebiliriz. Çünkü daha önceden klasik kesim ve belirli renklerde gördüğümüz, sadece gömlek formunda olan oduncu tunikler bu sezon modellerden tutun da renklere varana kadar yepyeni bir başlangıç yapmış durumda.

Haydi, gelin bu zengin dünyaya birlikte göz atalım…

Oduncu tunik-2

Uzun boy oduncu tunikler

Ne demiştik? Oduncu tuniklere alışkınız evet, ama dizlere kadar uzanan modellere alışkın değiliz. Önceden klasik gömlek tarzında görmeye alışkın olduğumuz oduncu tunikleri artık dizlere kadar görmek mümkün.

Oduncu tunik-3

Göğüs hizasında cep modeli, gömlek yaka kesimi ile şık bir uyum sunan uzun oduncu tunikler, bu sezonun en beğenilen parçalarından biri olacak gibi görünüyor.

Oduncu tunik-4

Eteği oval kesim oduncu tunikler

Giyimini daha spor hale getirmek isteyenler için bu sezon oduncu gömleklerde oval kesimleri görmek de mümkün. Hem diz altı hem diz üstü modelleri bulunan oduncu gömlekler, ekose desen ve oval kesim sayesinde günlük spor bir tarz sunuyor.

Oduncu tunik-8

Renk seçeneklerin çok olması ve kumaş dokularındaki yumuşaklık ile hanımların gönlünü çelip, sonbahar-kış aylarının vazgeçilmezleri arasına girecek gibi duruyor.

Oduncu tunik-9

Gizli kemerli oduncu tunikler

Bu sezon oduncu tunikleri günlük hayatın her parçasında göreceğimizi söylemiştik. Düşünün ki dış kıyafet olarak tasarlanmış modeller bile mevcut. Tıpkı gizli kemer uygulamalı, genellikle hâkim yaka kullanılan modeller gibi.

Oduncu tunik-9

Mevsim geçişleri için pamuklu dokusu ve hafif yapısı ile dış giyimde en ideal tercihlerden biri olan gizli kemerli oduncu tunikler, kırmızıyla lacivertin uyumundan tutun da saks mavisi ile hardal tonlarına kadar pek çok rengin bir araya gelmesiyle vitrinleri süsleyecek.

Oduncu tunik-5

Kapüşonlu oduncu tunikler

Dış giyim için tasarlanan oduncu tunik modellerinden biri de kapüşonlu olanlar.

Mevsim geçişi ve özellikle rüzgârlı havaların en doğru tercihi olan kapüşonlu kıyafetler, ekose desenin yansıttığı spor hava ve hem uzun hem kısa kesim modellerin varlığıyla hanımların beğenisine sunuluyor.

Bu yazıyı okuyanlar Sonbahar Tesettür Kombinleri 2019 Sezonuna Hazır başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş