Takip Etmeyi Seveceğiniz 7 Tesettürlü Fenomen

0

Instagram herkes için bir vitrin oluşturuyor ama bazı kişiler vitrinde öne çıkıyor. Tesettürlü fenomenler, kendilerine has stilleriyle moda akımları başlatıyor, trendleri belirliyor. İşte detaylar.

Tesettürlü fenomenler, tesettür giyim kombini fikirleri konusunda yenilikçi ilhamlar veriyor. Muhafazakâr stilin moda fenomenleri, tesettüre yeni giren ya da tesettür stili benimseyen kişiler için her gün yeni bir parça sunuyor. Tesettürlü sosyal medya fenomenleri günlük kombin yaparken çoğu zaman hazırlanma videoları çekerek moda ipuçları veriyor. Geleneksel, modern, bohem, klasik, salaş, enerjik, vakur, yalın birçok tarzı tesettürlü fenomenler sayesinde keşfedebilir, kendi stilinize uyarlayabilirsiniz. O zaman birlikte Instagram’daki meşhur tesettürlü sayfaları keşfe çıkalım.

Şüheda Türkoğlu
Şüheda Türkoğlu

Şüheda Türkoğlu Sedat (suhedaaat)

Şüheda Türkoğlu, 500 binden fazla takipçisiyle Instagram’da tam bir moda şöleni yaşatıyor. Her gün yeni bir kombinle karşımıza çıkan Şüheda Hanım, günlük kombinlerde rahat ve şık parçalar tercih ediyor. Şu sıralar bebek bekleyen fenomen, tesettür hamile kombini konusunda epey faydalı postlar ve story’ler paylaşarak muhafazakâr stilin hamilelik yönünü temsil ediyor. Tesettürlü fenomenler, toprak tonlarını seviyor, doğayla uyumundan hoşlanıyor. Şüheda Hanım’ın postlarında yalın, doğal renkler göze çarpıyor, sadeliğin ihtişamlı şıklığı öne çıkıyor.

Merve Bilge Atalay
Merve Bilge Atalay

Merve Bilge Atalay (mrvbilgeatalay)

Merve Bilge Atalay 349K takipçiye sahip popüler bir intagram fenomeni. Tesettürlü fenomenler denince akla gelen Merve Hanım, yurt dışında yaşayan, akademik kariyeriyle dikkat çeken bir profil sahibi. Tesettür giyim kombini fikirleri konusunda oldukça canlı örnekler sunuyor. Bazen sportif, bazen şık, bazense son derece formel kombinlerle görebilirsiniz kendisini. Stilinde canlı renkler kadar sakin renkler de dikkat çekiyor.


 
Elif Doğan
Elif Doğan

Elif Doğan (elifd0gan)

240K takipçiye hitap eden Elif Hanım, kreatif stiliyle genç ve orta kuşak için muhteşem bir örnek. Günlük parçaları dahi çok özgün yorumlayan ve kendine has bir stil yaratan Elif Hanım, aksesuarların gücünden sıklıkla yararlanıyor. Elif Hanım’ın stil yolculuğunda her rengi görmek mümkün ancak yumuşak, pastel, koyu tonlar daha ön planda görünüyor. Üstelik hem vintage hem modern parçaları doğru renklerle kombin yapmayı başarıyor.

şeyma
şeyma

Şeyma (seymatje)

Şeyma Hanım tesettürlü fenomenler ailesinin ilgi çekici simalarından yalnızca biri. 244K takipçisi ile günlük yaşamını paylaşan Şeyma Hanım, renkli stilini farklı ambiyanslarla paylaşıyor. Şu sıralar hamile olan fenomen, tesettür hamile kombini fikirleri ile canlı bir yelpaze sunuyor. Yumuşak dokulu parçalar, doğal tonlara sahip yalın tesettür elbiseler, trikolar Şeyma Hanım’ın tesettür kombinlerinde sık kullandığı kıyafetleri yansıtıyor.

Aybüke Nur Demirci
Aybüke Nur Demirci

Aybüke Nur Demirci (aybukenurdemirci)

528K takipçi kitlesiyle tesettür fenomenler arasında yer alan Aybüke Nur Demirci, toprak tonlarında yaptığı doğal kombinlerle büyük ilgi görüyor. Aybüke Hanım, blazer ceket, pantolon, gömlek gibi klasik bir tarzı bile modern biçimde yorumlayabiliyor. Günlük kıyafetleri şık parçalarla ve aksesuarlarla birleştirerek modern tesettür kombini fikirleri sunuyor.

Aslı Afşaroğlu
Aslı Afşaroğlu

Aslı Afşaroğlu (asliafsaroglu)

Aslı Afşaroğlu 250K takipçi kitlesiyle sportif bir tesettür stili çiziyor. Rahat, salaş, şık tesettür kombini ile Aslı Hanım’ı bir kafede ders çalışırken görmek mümkün. Doğal ve basit parçalarla modern görünmeyi başaran Aslı Hanım, kendine has şal bağlama stiliyle de cezbediyor. Kombinlerindeki sakinlik şıklığı tamamlıyor, genç tesettürlülere fikir veriyor.

Elif Küçüksarı
Elif Küçüksarı

Elif Küçüksarı (elifkcksri)

Elif Küçüksarı 119K takipçisi ile şehrin odağında fotoğraf paylaşımları yapıyor. Şık tesettür kombinleriyle sokaklarda gezinen ve şık ambiyanslarda poz veren Elif Hanım, tesettürlü gençlere “pantolon nasıl kombinlenir?” konulu dersler veriyor, her gün yeni bir stil ile fikir sunuyor. Elif Hanım’ın tesettürlü fenomenler arasında yer almasını sağlayan şey şüphesiz yenilikçi ve modern stil oluşturabilmesi.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş