Tesettür Nişanlık Seçim Rehberi

0

Tesettür nişanlık modellerinde yeni trend ürünler, dantelli, kaftanlı abiye tasarımlar ve kapalı nişanlıklara alternatif modeller


Evlilik önemli bir adım olan nişan töreni kadınların oldukça değer verdiği ve önemsediği çok özel bir gündür. Bu gün için kıyafet seçimi yaparken tesettürlü bayanların şıklık ve rahatlık açısından seçim yaparken kararsız olduğunu tahmin edebiliyoruz. 2017 yılında da sunulan tesettür nişanlık modelleri arasından zevkinize göre bir tercih yaparak şıklığınızı yansıtabilirsiniz.

Pınar Şems nişanlık abiye
Pınar Şems nişanlık abiye

Dantelli Tesettür Nişanlık Modelleri

Tasarım özelliği ve model çeşidi bakımından dantelli tesettür nişan kıyafetleri, saten kumaştan yapılırken eteğinin aşağıya düz inen seçeneklerle kabarık etekli modeller dantel detaylarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca aksesuar detaylarıyla da genel görünüme katkı yapan tercihler de önem taşımaktadır. Eşarp ve ayakkabı ile çanta aksesuarlarının seçimlerinin bütünlüğü koruması gereklidir.

Pudra dantelli 2017 nişanlık
Pudra dantelli 2017 nişanlık

Kaftanlı Tesettür Nişanlık Modelleri

Osmanlı esintileri ve nostalji sevenler kaftanlı tesettür nişanlık modelleri oldukça uygun bir tercihtir. Nişanlık modelinizin kumaşına ve tarzına uygun bir ipek eşarp, saten eşarp veya tivil eşarp kullanabilirsiniz. Bordo ile sarı, mavi ile kırmızı ya da dore ile yeşil renklerin birlikte kombinlendiği bu nişanlık modelleri boncuk, taş ve pullarla da süslenmektedir. Düz bir elbisenin üzerine bele kadar veya yere kadar uzanan kaftanla birlikte nişan gününüze özel stilinizi yansıtabilirsiniz.


 
Tesettür nişanlık 2017
Tesettür nişanlık 2017

Tesettür Nişanlıklara Alternatif Modeller

Hem muhafazakar hem de şık bir kombin isteyenlere özel püsküllü brokar abiye modelleri de uygundur. Dore, pudra veya gümüş rengi ve omuz püskülleri ile dikkat çeken modelleri nişan merasiminde giyebilirsiniz.

Kapalı nişanlık 2017
Kapalı nişanlık 2017

Bu yıl yine pek çok tasarımcı ve marka çok sayıda nişanlık abiye modeli sunarken farklı farklı özel seçenekler hanımların beğenisine sunulmuş oluyor. Gök kuşağı tasarımları, güpür detaylı tasarımlar, tül ve dantel tasarımı gibi özel nişanlık tasarımlarıyla birlikte taşlı, boncuklu, simli veya altın işlemeli özel seçenekler de bulunuyor

Yeni Sezon Tesettür Nişanlık Resimleri

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş