Ton Sür Ton Nedir? Nasıl Yapılır ?

0

Modanın olmazsa olmazı ton sür ton nedir ? Kombinlerde çokça duyduğumuz ton sür ton nasıl yapılır ? İşte ton sür ton hakkında bilmeneniz gerekenler

Moda dünyasında çok sık kullanılan bir kalıp var: Ton sür ton kombin! Ton sür ton yaygın bir kalıp haline geldi ama ton sür ton nedir, nasıl yapılır? Hemen açıklayalım zira modada cesur adımlar atmanıza, etkili kombinler yapmanıza yardımcı olacak güçlü bir ipucu.

ton sür ton pudra kombin
ton sür ton pudra kombin

Ton sür ton tek bir rengin farklı tonlarının kullanılarak kombin yapılması anlamına geliyor.

ton sür ton lila kombin
ton sür ton lila kombin

Örneğin gri rengini seçtiniz; koyu gri füme dediğimiz bir pantolon, üzerine açık gri kazak, üstünüze ise küllü gri bir hırka giymek ton sür ton kombin yapmanızı sağlar.


 
ton sür ton pembe kombin
ton sür ton pembe kombin

Ton sür ton nedir diyen birçok kişi aslında bu akıma uygun giyinebiliyor. Mavi kot pantolonun üzerine yine mavi bir tunik, bluz, gömlek giyilmesi, kot ceket tercih edilmesi tam bir ton sür ton örneğidir.

ton sür ton yeşil kombin
ton sür ton yeşil kombin

Ton Sür Ton Kombin Yapılışı

Ton sür ton kombin yapmak istiyorsanız eğer öncelikle gardırobunuzu bir yoklayın. Aynı rengin farklı tonlarında parçalarınız var mı bir kontrol edin.

ton sür ton mercan kombin
ton sür ton mercan kombin

Bu tarz bir kombin oluştururken açıktan koyuya ya da koyudan açığa bir görüntü oluşturmalısınız. Aksesuarlarla bile akıma uymalısınız.

ton sür ton mavi kombin
ton sür ton mavi kombin

Siyah renginin tonları yoktur ama siyah kullanırken simli, pul detaylı, baskılı ve sade siyah parçaları bir araya getirerek hareketli bir renk geçişi sağlayabilirsiniz.

ton sür ton bej kombin
ton sür ton bej kombin

Ton sür ton nedir ya da nasıl yapılır sorusu sadece açık giyinenler için geçerli değil.

ton sür ton kahve kombin
ton sür ton kahve kombin

Tesettür kombin fikirleri kapsamında ton sür ton kombinler çok sık kullanılıyor.

ton sür ton tesettür kombin
ton sür ton tesettür kombin

Hardal sarısı, mint yeşili, bej rengi, füme rengi, kahverengi, mor gibi güçlü ve dikkat çekici renklerin tonları kullanılarak eşarptan ayakkabıya kadar çok şık ton sür ton tesettür kombin fikirleri oluşturuluyor.

ton sür ton bebe mavisi kombin
ton sür ton bebe mavisi kombin

Ton Sür Ton Nerelerde Kullanılabilir?

Ton sür ton nedir, sadece kıyafet kombinleri yaparken mi kullanılır? Elbette hayır! Bu yenilikçi ve dikkat çekici akım öylesine şık sonuçlar veriyor ki moda dünyasından çıkıp dekorasyonda da can bulmayı başarıyor.

ton sür ton lacivert kombin
ton sür ton lacivert kombin

Ton sür ton mantığıyla tasarlanmış ev – ofis dekorasyonları ciddi anlamda göz kamaştırıyor.

ton sür ton kışlık kombin
ton sür ton kışlık kombin

Hanımlar yatak odasını düzenlerken perde, halı, nevresim, yatak örtüsü gibi ev tekstil ürünlerinde renk geçişini sağlamak için ton sür ton tercih ederek eşsiz görüntülere imza atıyorlar. Kısacası ton sür ton akımını istediğiniz her yerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş