Ünlü İsimlerin Tercih Ettiği Gelinlik Modelleri

0

Ünlülerin gelinlikleri yoğun bir ilgiyle takip ediliyor. İşte son dönemin en çok merak edilen ünlü isimlerinin tercih ettiği gelinlik modelleri.

2021 düğün sezonu açıldığında otomatikman 2021 gelinlik modası da açılıyor. Evlenme hazırlığı yapan gelin adayları nasıl bir gelinlik modeli istediğinden emin değil. Sizler de gelinlik modelleri bakıyorsanız eğer kararsızlık yaşamanızın çok normal olduğunu hatırlatmak isteriz.

Her yıl yüzlerce farklı gelinlik modeli tasarlanıyor, gelinlerin aklı karışıyor. Üstelik hepsi birbirinden güzel gelinlik tasarımları. Ünlülerin gelinlik tercihleri konuyla ilgili fikirlerinizi netleştirebilir.

Ünlülerin gelinlikleri yoğun bir ilgiyle takip ediliyor. Ünlü tasarımcıların, markaların elinden çıkan gelinlikler, ünlülerin üstünde daha iyi görünüyor. O halde evlilik arifesinde ünlülerin gelinlik modelleri nasılmış inceleyelim.


 

Amine Gülşe gelinliği

2014 Miss Turkey güzeli oyuncu Amine Gülşe, ünlü futbolcu Mesut Özil ile 2019 yazında evlenmişti. Amine Gülşe’nin gelinliği herkes tarafından çok merak ediliyordu.

Amine Gülşe gelinliği
Amine Gülşe gelinliği

Düğünde bir değil tam üç farklı gelinlik modeli tercih eden güzel oyuncu, evden çıkarken düşük omuzlu, sade görünümüyle dikkat çeken zarif bir gelinlik tercih etti. Nikah anında Barta imzasını taşıyan çok şık bir A kesim gelinlik modeli giyen Amine Gülşe, üçüncü gelinlik tercihinde ise after party gelinliği seçti.

Amine Gülşe gelinlik
Amine Gülşe gelinlik

Bu gelinlik kısa, hareketli, tül detaylı bir gelinlik modeliydi. Amine Gülşe genel anlamda zarif ve sade görünümü tercih eden gelinlerden oldu.

Buse Terim gelinliği

Modacı Buse Terim de düğününde üç farklı gelinlik giyenlerden. Buse Terim’in gelinliği en az düğünü kadar merak konusuydu. Ünlü tasarımcı evden sade, kısa, beyaz bir elbise ile çıkarken çiçekli tacını ve bembeyaz gelin çiçeğini unutmadı.

Buse Terim gelinliği
Buse Terim gelinliği

Nikâh ve düğün boyunca ise ünlü modacı Elie Saab imzalı tül ve dantelle bezeli bir gelinlik giyen Buse Terim, belden aşağıya doğru çok hafif genişleyen gelinliği, dantel duvağı ile zarif gelinler arasında boy gösterdi.

Buse Terim gelinlik
Buse Terim gelinlik

Buse Terim’in after party gelinliği incelendiğinde ise tam bir parti enerjisini taşıyan hareket ettikçe dans eden püsküllü, dantelli, mini bir gelinlik tercih etti.

Neslihan Atagül gelinliği

Başarılı oyuncu Neslihan Atagül’ün gelinliği günlerce konuşuldu. Derin göğüs dekoltesi bulunan, taş ve dantel işlemeli Vakko marka gelinlik giyen oyuncu, balık model gelinlik tercih etti.

Neslihan Atagül gelinliği
Neslihan Atagül gelinliği

Neslihan Atagül, birçok ünlü gibi ikinci bir gelinlik daha giydi. İkinci gelinlik after party gelinliği olup tam bir Fransız işiydi. Zeynep Tosun tarafından tasarlanan gelinlik, 8 metrelik Fransız dantel ve 12 metrelik ipek kullanılarak tasarlandı.

Buse Varol gelinliği

Ünlü türkücü Alişan ile evlenen oyuncu Buse Varol’un gelinliği yine gündemde yer edinen gelinlik modelleri arasındaydı. Buse Varol iki gelinlik giydi. İlk gelinlik oldukça dikkat çekti çünkü tam 33 yıllık nostaljik bir gelinlik modeliydi.

Buse Varol gelinlik modeli
Buse Varol gelinlik modeli

Evden çıkarken teyzesinin 33 yıllık gelinliğini giyen Buse Varol, düğününde ise A kesim gelinlik tercih etti. Gelinlik tül detaylı uzun kol tasarıma sahipti. Belindeki inci taşlar, dantel ve tülün dengeli kullanımı Buse Varol’un tül duvağıyla tamamlandı.

Fahriye Evcen gelinliği

Fahriye Evcen gelinliği günlerce hatta haftalarca konuşuldu. Güzel oyuncunun gelinliği bir başka oyuncu olan Neslihan Atagül’ün gelinlik modeli ile çok benziyordu. Her iki oyuncu da balık model, dantel işlemeli zarif bir gelinlik modeli tercih etmişti.

Fahriye Evcen gelinlik
Fahriye Evcen gelinlik

Fahriye Evcen, modacı Raşit Bağzıbağlı ile çalıştı. İnce askıları, göğüs ve sırt dekoltesi, uzun dantel duvağı ile Fahriye Evcen en beğenilen gelinler arasında gösterildi.

Fahriye Evcen gelinliği
Fahriye Evcen gelinliği

Bensu Soral gelinliği

Güzel oyuncu Bensu Soral, Tuvana Büyükçınar imzalı sade gelinlik giymeyi tercih etti. Bensu Soral’ın gelinliği V yaka tasarıma sahip, omuzlarda dantel detayı bulunan, balık model bir gelinlikti.

Bensu Soral gelinliği
Bensu Soral gelinliği

Göğüs ve sırt dekoltesi bulunan gelinlik modelini sade bir gelin saç aksesuarı ile tamamlayan Bensu Soral, sade gelinler arasında yerini almayı başardı.

Sinem Kobal gelinliği

Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen Sinem Kobal’ın gelinliği elbette en çok merak edilen gelinlik modelleri arasında yer alıyordu.  Tuvanam imzalı gelinlik, sade bir elbiseye benziyordu.

Sinem Kobal gelinlik
Sinem Kobal gelinlik

Romantik gelinlik şeklinde sıklıkla bahsi geçen gelinlik, dantellerle bezeliydi. Göğüs ve sırt dekoltesini belden aşağı genişleyen ve kuyruk formuyla devam eden zarif danteller takip ediyordu. Sinem Kobal, duvak yerine minik bir gelin saç tokası tercih ederek sadeliğini bir kez daha gösterdi.

Ünlülerin gelinlikleri incelememiz şimdilik burada bitti. Ünlüler ve gelinlik tercihleri her seferinde ilgi görmeye devam edecek. Evlenirken farklı gelinlik modelleri görmek ve öne çıkan popüler tasarımları ünlülerin üstünde incelemek gelinlik kararınızda size yardımcı olabilir. Moda ekibimiz gelinlik modelleri incelemelerine devam edecek. Siz de bizi takip etmeye devam edin, gelişmelerden haberdar olun.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş