16-17-18 Yaş Tesettür Giyim Modası

0

Piyasada kolay bulunmayan 16 17 18 yaş tesettür giyim modellerini bulup sizler için bir araya getirdik. En yeni modeller sizleri bekliyor.

Genç kızlar ergenlik dönemiyle birlikte giyimine özen göstermeye başlar. Bu durum tesettürlü kızlar için de geçerlidir. Birçok genç kız, arkadaşlarıyla buluşmaya giderken sezonun en gözde kıyafetleri arasından seçim yapar. 16-17-18 yaş tesettür giyim modası da genç kızların bu isteklerine göre şekillenir.

Genç kızlar genellikle daha renkli ve canlı kumaşları tercih eder. Ayrıca yaz aylarında hava alan kıyafet modelleri de sıklıkla tercih edilir. Kış aylarında ise rahat olduğu kadar sıcak tutan ürünler 16-17-18 yaş tesettür giyiminde ne çok tercih edilen modeller arasında yer alır.


 
18 yaş tesettür ikili takım
18 yaş tesettür ikili takım

Günlük 16-17-18 Yaş Tesettür Giyim Modelleri

Genç kızlar her gün farklı kıyafet giymek isteyebilir. Birbirinden farklı ferace, elbise ve uzun etek modelleriyle şıklığı ve farklılığı yakalamak mümkün olur. Tesettür giyim denilince eskiden kısıtlı seçenekler akla geliyordu. Özellikle de eskiden genç kızlara yönelik tesettür modeller oldukça a sayıdaydı.

16 yaş tesettür ferace
16 yaş tesettür ferace

Ancak günümüzde değişen moda ile birlikte genç kızlara özel birbirinden renkli tesettür kıyafet modelleri üretiliyor. 16-17-18 yaş tesettür giyim modası, dünyanın farklı yerlerinde bulunan ünlü tesettürlü kadınlar tarafından şekillendiriliyor.

16-17 yaş günlük tesettür kombin
16-17 yaş günlük tesettür kombin

Günlük tesettür giyim modelleri genellikle düz renkli uzun elbise, uzun etek ve tesettür bluz modellerinden oluşuyor. Ayrıca her gün için farklı tesettür örtü modelleri de mevcut. Farklı parçaları bir araya getirerek her gün farklı bir görüntü elde etmek mümkün.

16 yaş tesettür kombin
16 yaş tesettür kombin

Özel Günler için 16-17-18 Yaş Tesettür Giyim Modelleri

Günlük giyimin yanı sıra 16-17-18 yaş tesettür giyim modası özel günler için daha hareketli modelleri içerir. Uzun elbise modellerinin öne çıktığı modellerde renkli taşlar ve canlı desenler kıyafetlere özgünlük katmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra tesettür palto modelleri de özel günler için seçilen kıyafeti tamamlar.

17-18 yaş tesettür abiye elbise
17-18 yaş tesettür abiye elbise

Aynı zamanda özel günlere özel baş örtüsü ve türban modelleri de bu yaş grubu için sunulur. Kına, nişan ya da düğün gibi özel organizasyonlar özel kıyafetler gerektirir.

18 yaş günlük tesettür elbise
18 yaş günlük tesettür elbise

Bu nedenle genç kızlar tesettüre ve günün anlam ve önemine uygun şekilde farklı modeller arasından seçim yapabilir. Ayrıca tesettürlü genç kızlar, özel günlerde farklı şal bağlama şekilleriyle istedikleri görüntüyü elde edebilir.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş