Ferace Modellerinde 2019 Trendleri

0

Kurtarıcı parçaların başında gelen ve tesettür giyime tam uyumlu ferace modellerinde 2019 trend tasarımları, yeni sezonun en şık ferace modelleri sizleri bekliyor

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte kışlıklar hızla kaldırılmaya başlandı ve yazlık alışverişler için kollar sıvandı. Yaz alışverişlerinin başında ise dışardayken en çok rahat edilen kıyafetlerden biri olan feraceler geliyor.

Üstelik hemen hemen her tesettürlü kadının dolabında mutlaka yer alan feraceler 2019 yılında daha şık modellerle yer alacak ve tesettürlü kadınların beğenisini kazanacak gibi duruyor. Eğer hazırsanız, haydi 2019 ferace modellerine birlikte göz atalım.


 

Yazın yeni yüzü keten feraceler…

Daha çok ipekli ve polyester kumaşlarla dikilmesine aşina olduğumuz feraceler, 2019 yılında keten kumaşlarla karşımıza çıkacak. Her ne kadar geçtiğimiz yıllarda keten feraceler dikilmiş olsa da bu yıl daha çok model göreceğiz ve keten feraceler 2019 yılının en çok tercih edilen feracelerinden olacak gibi görünüyor.

Daha çok spor giyinmeyi seven tesettürlü hanımlara hitap edecek olan keten feracelerde dar kesimden geniş kesimlere kadar pek çok model seçeneği sunulurken, geniş kollar ve kuşakla belden bağlanan modeller özellikle tesettürlü genç kızların tercihi olacak gibi duruyor.

fermuarlı spor ferace 2019
fermuarlı spor ferace 2019

Hiçbir zaman vazgeçilmeyen fermuarlı kapüşonlu feraceler…

Hızla hazırlanıp hemen dışarı çıkılması gereken durumların en büyük kurtarıcısı fermuarlı feracelerdir. Giy çık olarak da adlandırılan bu modeller ev kıyafetlerinin üstüne rahatlıkla giyilip, dışarı çıkarken ekstra hazırlanma gerektirmediği için hemen hemen her tesettürlü kadının gardırobunda bulunan modellerdir.

belden büzgülü spor ferace
belden büzgülü spor ferace

2019 yılının da en iddialı modellerinden biri olan fermuarlı feraceler, yürüyüş yapmayı sevenler ve dolaşmak için dışarı çıkanların beğenisi için cepli, kapüşonlu modellerden tutun da hâkim yaka, düz kesim, kloş ve dar kesime kadar pek çok model seçeneğiyle vitrinlerdeki yerini alacak ve tesettürlü hanımların yine vazgeçilmez tercihleri arasında olacak gibi görünüyor.

genç elbise ferace 2019
genç elbise ferace 2019

Genç kızların tercihi elbise feraceler…

Son birkaç yıldır tesettürlü genç kızların çokça tercih ettiği elbise feraceler, 2019 yılının da gözde modelleri arasında yer alıyor. Daha çok pastel tonların kullanıldığı elbise feraceler, geniş kesimleri ile gün boyu dışarda rahat etme imkânı tanıdığı ve spor ayakkabı ile kullanılmaya müsait olduğu için genç kızların ilk tercihleri arasında bulunuyor.

iki renkli tasarım ferace
iki renkli tasarım ferace

Bisiklet yaka ve lastikli kolları ile derli toplu bir duruş sergileyen elbise feraceler, hem dış kıyafet hem de iç kıyafet olma özelliği ile pratikliği ve rahatlığı tercih eden tesettürlü genç kızlar için bu yıl da favori modeli olacak gibi duruyor.

taşlı özel tasarım ferace 2019
taşlı özel tasarım ferace 2019

Gizli düğmeli kuşaklı feraceler…

Dış kıyafet denildiğinde sürekli koyu tonlar tercih edenlerin aksine renkli giyinmeyi seven tesettürlü hanımlar da mevcut. İşte o hanımlar için 2019 yılı ferace modelleri arasında yepyeni renkler bulunuyor. Yaz aylarının en rahat kumaşlarından biri olan viskon kumaştan dikilen gizli düğmeli feraceler, daha çok lastik kol ve kuşaklı modellerle karşımıza çıkacak.

dantel kollu ferace 2019
dantel kollu ferace 2019

Pudradan pembeye, hakiden hardala kadar pek çok renk seçeneği bulunan bu modellerle yaz ayları cıvıl cıvıl geçecek gibi görünüyor.

kol detaylı ferace 2019
kol detaylı ferace 2019

Pullu payetli şifon feraceler…

Yaz kıyafeti olur da şifon olmaz mı hiç? Yaz aylarında şifon kumaşları tercih eden tesettürlü hanımlar için birbirinden güzel ferace modelleri yine vitrinlerdeki yerini alacak. Genellikle bordo, lacivert ve siyah renklerin tercih edildiği şifon feraceler, özellikle yaz akşamları için ideal modeller arasında yer alıyor.

Daha çok geniş kesimlerin tercih edildiği uçuş uçuş şifon feracelere nakışlar ve pul payetler eşlik edecek yaz ayları ışıl ışıl geçecek gibi görünüyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş