2017 Genç Tesettür Giyim

2

2017 genç tesettür giyim trendleri, gençler için stil önerileri, yeni kombinler ve resimleri sizleri bekliyor


Tesettür giyimi her yaştan bayanın çok düşündüğü parçaların ve alternatiflerinin çok olması nedeniyle doğru kombini yaparken modanın gerisinde kalmamanın zor olduğu bir giyim tarzı. Özellikle tesettürlü genç bayanlar için hareketli bir moda söz konusu. Her sene farklı kombin, renk ve modeller çıkıyor.

Genç abiye 2017
Genç abiye 2017

2017 modası da tesettürlü genç hanımlar için hareketli ve seçeneği çok bir moda oldu. Renkler, farklı parçalar içinde bayanlar doğru seçimleri yaprak farkını ortaya koyabilir. 2017 içinde gençlerde daha renkli parçalar karşınıza çıkacak. Renk ve desenlerin bir arada olduğu modellerden doğru bir kombin yapabilirsiniz.

Genç tesettür trençkot
Genç tesettür trençkot

2017 Genç Modası Pantolon Modelleri

Genç hanımlar için pantolonda eksiye dönüş söz konusu. Etek pantolon modelleri, geniş paça pantolonlar çok revaçta. Bu pantolonları seçerken salaş olmasına ve renkli olmasına özen gösterin. Birçok rengin bir arada kullanıldığı geniş paça pantolonlar 2017 genç tesettür giyim modasının yansıtıyor. Renk uyumunun öne çıktığı 2017’de pantolonlar aynı tonlardaki ayakkabı seçimine dikkat edilmesi önemli bir ayrıntı.


 
Genç tesettür etek gömlek kombini
Genç tesettür etek gömlek kombini

2017 Tesettür Genç Modasında Tunikler

Tuniklerde uzun zaman moda taş ayrıntılarıydı. 2017 ile bu trend geride kaldı tuniklerde hareket taşlardan çok ufak desenler ile veriliyor. Belirgin renkleri tercih edeceğiniz tuniklerde lacivert, bordo vb. tonlar popüler. Yaka ve kollarda desen ayrıntıları sık sık kullanmanız gereken modeller arasında. Çiçek desenli olan tunikler özellikle 2017 genç tesettür giyim modasının tam bir yansıması.

Genç tesettür abiye
Genç tesettür abiye

2017 Eşarp Modası

Genç bayanlar için en önemli parçalardan olan eşarplar için çok fazla renk ve desen seçeneği söz konusu. Bağlama şekillerini biraz daha modern bir hava verirken renk ve desen seçimine dikkat etmelisiniz. Modayı yakalamak için. Çok fazla çiçek ve asimetrik desenli eşarplardan uzak durmalısınız. Tek renk, mümkünse üstünüzdeki renklerin tonunda giden eşarplar modayı yakından takip etmek için ideal seçim.

2017 genç tesettür giyim modelleri resimleri

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş