2018 Ferace Modelleri

3

2018 ferace modelleri farklı tasarımları ile tesettürlü bayanların beğenisine sunuluyor. Peki 2018 yeni sezonunda en çok dikkat çekecek olan feraceler arasında neler var?


Feraceler, rahatlığı ve muhafazakar kesime uyumluluğu ile kadınların en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer almaktadır. Hem yaz aylarında, hem de kış aylarında tercih edilen feraceler her sene farklı tasarımları ile tesettürlü bayanların beğenisine sunuluyor. Birbirinden şık ve güzel ferace modelleri arasından size en uygun modele karar vererek şıklığınızı sağlayabilirsiniz. Peki 2018 yeni sezonunda en çok dikkat çekecek olan feraceler arasında neler var?

2018 Ferace Modelleri

Lacivert renk ferace modelleri bu sene en trend renk olarak dikkat çekecek. Bununla birlikte kol ve ön bölgesinde yer alacak olan desenler feracelerin daha şık ve modern görünmesini sağlayacak. Geniş yaka olarak üretilen bu ferace modellerini şal ve eşarplarınız ile rahat bir şekilde kombin ederek her ortamda kullanabileceksiniz. Kuşaklı ferace modelleri ise hemen hemen tüm markaların yeni sezon koleksiyonunu süsleyecek.


 

2018 Ferace Modelleri 2

Kırmızı ve tonları hem yaz aylarında, hem de kış aylarında en trend renkler arasında yer almaya devam ediyor. Ferace almak isteyen genç ve yetişkin bayanlar için en güzel modellerden biri de yarasa modelleridir. Hem daha rahat olduğu için, hem de daha şık görünüme sahip olduğu için tercih edilen yarasa ferace modelleri şıklığı ile tercih ediliyor. Tek renk bir şal ile kombin yaparak kullanabileceğiniz bu ferace modelleri 2018 yılında tüm markaların koleksiyonunda yer alacak.

2018 Ferace Modelleri 3

Önü fermuarlı ferace modelleri 2018 yılının yeni trendleri arasında yer alıyor. Farklı renk tonları ile markaların koleksiyonunu süsleyecek olan önü fermuarlı ferace modelleri aynı zamanda çeşitli süslemelere de sahip olacak. Özellikle modelimizde yer alan deri aplike özellikle kış sezonunun vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Hem genç kızlar için, hem de yetişkin bayanlar için ilgi çekecek olan bu modele göz atabilirsiniz.

2018-kot-ferace
Beyaz-2018-ferace
Dantelli-ferace-2018
Davetlik-ferace-2018

Genc-ferace-2018
Haki-ferace-2018
Siyah-islemeli-ferace
spor-ferace-2018

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş