2018 Tesettür Nişanlık Modelleri

2

Nişan töreninize yaklaşıyor ve 2018 tesettür giyim modasında yer alan modellerden birine sahip olmak istiyorsanız sizlere bu sezonun en çok ilgi çekecek nişanlık modellerini sunmak istiyoruz. Gerek açık alanlarda, gerekse de kapalı alanlarda düzenlenecek nişan törenlerinde tercih edebileceğiniz kıyafetleriniz ile hem muhafazakar kesime uygun, hem de şık modellere sahip olabilirsiniz. Peki 2018 tesettür nişanlık modelleri arasında en dikkat çeken tasarımlar hangileri?

Dantelli gösterişli nişanlık

Pınar Şems imzası taşıyan bu nişanlık modeli oldukça şık, modern ve asil. Üst bölümünde taşlar ve dantel işlemeler ile hazırlanan figürler dikkat çeker iken abiyenin tasarımına da renk katıyor. Alt bölümü daha bol ve ince tül ile bütünleşir iken kat kat tasarlanan modeli ile rahat vakit geçirmenizi sağlayacak. Şıklığınızı sağlayacak olan nişanlık modeline göz atarak tercih edebilirsiniz.


 

2018 tesettür nişanlık

İnce bir kemere sahip olan bu kabarık abiye ise özellikle uzun boylu kapalı bayanların tercihi olacak. Pınar Şems tarafından hazırlanan nişanlık modeli sadelikten ziyade gösteriş seven tesettürlü bayanlara hitap ediyor. Siyah üzerine beyaz ve gold renk kullanılarak hazırlanan model farklı tasarımı ile modern ve ayrıcalıklı olmanızı sağlayacaktır.

2018 Tesettür Nişanlık Modelleri 4

A kesim olan bu abiye de kapalı bayanlar için son önerimiz olacak. 2018 modasının göz bebeği olacak olan pelerin ile hazırlanan abiye tamamen işleme desenleri ile kaplı. Oldukça şık ve modern bir tasarıma sahip olan bu nişanlık modeli vücudu sarsa da pelerini sayesinde vücut hatlarını belli etmeyerek muhafazakarlık konusunda size sorun yaşatmayacaktır.

Pınar Şems 2018 abiye

El işçiliği ile hazırlandığı için diğer nişanlık modellerine göre biraz daha yüksek ücrete sahip olan nişanlık modelinde renk olarak ise ister gold renk, isterseniz de kırmızı renk tercih edebilirsiniz. Her iki renkte 2018 modasının dikkat çeken renkleri arasında yer alacak.

2018-pudra-nisanlik
2018-tul-tesettur-nisanlik
Gamze-Ozkul-tesettur-nisanlik
Etek-detayli-2018-nisanlik-abiye
2018-cicekli-tesettur-nisanlik
Simli-tesettur-nisanlik-2018

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş