Bebeğinizin Mevlütünde Giyebileceğiniz En Şık Kıyafet Önerileri

0

Bebek mevlütünde giyebileceğiniz en özel ve en şık kıyafetler, kız ve erkek bebek mevlütlerine özel kombin önerileri sizleri bekliyor

Dokuz aylık bir sürenin sonunda nihayet dünyaya gelen bebekler, kırkını doldurduğunda kırk mevlütü yapılır. Bebek mevlüdü yapılacağı zaman hem anne hem de bebek özenle hazırlanır. Bebek mevlüt kıyafetleri bu nedenle özel olarak tasarlanıyor.

Bebeğin kırk mevlütü ya da diğer bilinen adıyla loğusa mevlüdü, anne ve bebek için özel bir tören kabul ediliyor. Bebeğinizi mevlüt için özenle giydirdikten sonra misafirleriniz için loğusa şerbeti, ikramlıklar ve anı hediyeleri hazırlayarak günü taçlandırabilirsiniz.


 

Mevlüt yapılmadan birkaç gün önce bebeğinizin kıyafetini satın alabilirsiniz. Kıyafetlerin bebeğinizin bedenine tam uyması için acele etmemeli, mevlüde az zaman kala almalısınız.

Kız Bebek Mevlüt Kıyafetleri

Bebeğinizin cinsiyetine göre tercih edebileceğiniz bebek mevlüt kıyafetleri, geleneksel ve modern detaylarla süsleniyor. Kız bebekler için hazırlanan mevlüt giysileri, gerçek anlamda tatlılık abidesi diyebiliriz.

volan kollu tesettür söz elbisesi
volan kollu tesettür söz elbisesi

Pembe, bordo, sarı, kırmızı gibi farklı renklerde mevlüt kıyafeti bulabilirsiniz. Geleneksel tasarımları seviyorsanız eğer daima özünü koruyacak olan, saklayabileceğiniz modeller bulabilirsiniz.

anne kız tesettür elbise kombini 2020
anne kız tesettür elbise kombini 2020

Daha modern bir görüntü istemeniz halinde ise yine dantellerin, güpürlerin, işlemelerin tercih edildiği çok sevimli mevlüt kıyafetleri var. Bebeğinizin en özel gününde sıradan bir giysi yerine mevlüt giysisi almanızı öneririz.

Erkek Bebek Mevlüt Kıyafetleri

Erkek bebekler için tasarlanan mevlüt kıyafetlerini incelediğinizde bebeğinizin nasıl güzel görüneceğini hayal edebilirsiniz.

Kız ya da erkek fark etmeksizin çok sevimli görüntüler sunan bebek mevlüt kıyafetleri gerçekten beğeni topluyor. Geleneksel ve modern tasarımları erkek bebek takımlarında da görebilirsiniz.

Oğlunuzun kırk mevlüdünü yaparken iyi görüneceğinden emin olmak isteyenler için şahane kıyafetler tasarlanıyor. Mevlüt kıyafeti seçiminizle canlı fotoğraflar elde edebilir, bu özel günü ölümsüzleştirebilirsiniz.

Armine 2017 elbise
Armine 2017 elbise

Mevlüt Kıyafeti Aksesuarları

Bebeklere özel mevlüt kıyafetlerini daha özel göstermek ve zenginleştirmek için birçok aksesuar bulunuyor. Saç tokaları, bereler, şapkalar, pelerinler, özel çoraplar ve ayakkabılarla bebeğinizi daha sevimli hale getirebilirsiniz.

kat kat yazlık şifon elbise
kat kat yazlık şifon elbise

Mevlüt kıyafeti satın alırken kıyafetin nasıl aksesuarlara sahip olduğuna dikkat ederek gerekirse ekstra aksesuar alabilirsiniz. Bebek mevlüdünüzde anne bebek kombini dahi yapabilirsiniz. Sipariş üzerine mevlüt kıyafeti alıyorsanız eğer bebeğinizle uyumlu giyinebilir, mevlüdünüzü daha özel kılabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar 2020 Anne Kız Kombinleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş