Bej Rengi Nasıl Kombinlenir?

0

Bej rengi nasıl kombinlenir ? Bej rengine hangi renk tonları uyumlu olur ? Resimler ile bej rengi yeni kombin fikirleri sizleri bekliyor

Moda dünyasının çarpıcı renkleri, sade renkleri, popüler renkleri, vazgeçilmez renkleri gibi çeşitli ayrımları vardır. Sade renkler daima dolapların kurtarıcı renkleri arasında yer alır. Bugün bu renklerden birini inceleme altına alıyoruz:

bej sokak kombini
bej sokak kombini

Bej rengi! Zarif sadeliği, hoş tonlarıyla bej rengi nasıl kombinlenir sorusunu irdeliyor ve size basit öneriler veriyoruz. Bej rengiyle yapabileceğiniz çok sayıda kombin sizi bekliyor.

bej etek kombini
bej etek kombini

Bej rengiyle uyumlu renkler konusuna ise genel hatlarıyla giriyoruz zira bej rengini pek çok renkle uyumla giyebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım?


 
bej pantolon kombini
bej pantolon kombini

Pembe Tonlarına Şans Verin

Bej ve pembe tonlarını bir arada düşünmek çok zor olmasa gerek. Zira bu iki rengi dekorasyonda da çok sık görüyoruz. Bejin sadeliği, pembe tonlarının tatlılığı uyumlu bir ikili oluşturuyor. Bej rengi kombinler yaparken sönük, mat renklerle sınırlı kalmayın ve pembenin tatlılığına şans verin.

bej kiremit kombini
bej kiremit kombini

Ton Sür Ton Kombinler Hazırlayın

Bej rengi nasıl kombinlenir? Tabii ki yine bej rengiyle çok güzel kombinlenir. Ton sür ton hemen her renkte başarılı sonuçlar veriyor ancak sezonun trend rengi bejde ayrı bir güzel göründüğünü itiraf etmeliyiz.

bej tesettür kazak kombini
bej tesettür kazak kombini

Tesettür giyimde ya da farklı giyim tarzlarında bejin farklı tonlarını bir arada kullanabilirsiniz.

bej ton sür ton kombin
bej ton sür ton kombin

Siyah ve Bejin Birlikteliğine İnanın

Bej ve siyah bir araya geldiğinde çok şık ve güçlü bir duruş sergiliyor. Bu iki rengi sportif, salaş kullanabileceğiniz gibi resmi toplantılarda, iş yerinde de kullanabilirsiniz.

bej siyah uyumu
bej siyah uyumu

Bej rengi nasıl kombinlenir demeden önce her şekilde siyahla meç edebileceğinizi bilmelisiniz. Siyahın ve bejin kendi içinde güçlü bir dengesi var.

bej kazak kombini
bej kazak kombini

Kiremit Tonlarıyla Beji Hayal Edin

Bej ve kiremit yan yana zihninizde nasıl canlandı bilmeyiz ama sonbahar ve kış kombinleri yaparken bu iki rengi çok şık kullanabilirsiniz.

bej kiremit uyumu
bej kiremit uyumu

Örneğin gri dar bir kot, üzerine açık renk ya da aynı renk bir kazak üzerine ise uzun kiremit rengi hırkalar, kabanlar tercih edebilirsiniz. Kiremit rengiyle bej rengi nasıl kombinlenir üzerine düşündüğünüzde birçok kombin çıkartabileceğinizi görebilirsiniz.

bej yeşil kombini
bej yeşil kombini

Bej Rengini Yeşil Tonlarla Tanıştırın

Bej rengi kombinler arasında en sevdiğimiz görüntülerden biri bejin doğal renklerle buluşması. Doğada binbir tonunu gördüğümüz yeşil doğrusu bej rengi ile çok güzel duruyor.

bej yeşil uyumu
bej yeşil uyumu

Bej rengi nasıl kombinlenir sorusuna cevap veren modacılar da renk seçenekleri arasında yeşil tonlarını gösteriyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş