Belinizi İnce Gösterecek 10 Tesettür Etekli Kombin

0

İnce gösteren tesettür etek kombini fikirleri ile kendinizi her zaman daha iyi hissedebilirsiniz. İşte size doğru etek ve doğru parça eşleştirmesinde yardımcı olacak yenilikçi fikirler.

İnce görünmek için yapılan diyet ve spor sonuç veriyor ancak sürdürülebilir bir inceliği sağlamak her zaman herkes için mümkün olmayabiliyor. Bu sebeple kıyafet seçimi ekstra önemli hale geliyor. Doğru kıyafetlerle olduğunuzdan daha ince belli ve uzun görünebileceğinizi biliyor muydunuz peki?

beli ince gösteren tesettür pliseli etek kombini
beli ince gösteren tesettür pliseli etek kombini

Çoğu zaman zayıf olsak bile yanlış kıyafet, desen ve renk kurbanı oluyor, daha kilolu ya da biçimsiz görünebiliyoruz.

beli ince gösteren pileli tesettür etek kombini
beli ince gösteren pileli tesettür etek kombini

Modacılar doğru kombinlerle mükemmel görünmenin sırlarını paylaşıyor. O halde birlikte belinizi ince gösteren tesettür etek kombini fikirlerini keşfedelim, kendimize uygun olanları deneyelim. Başlıyoruz.


 
beli ince gösteren şifon tesettür etek kombini
beli ince gösteren şifon tesettür etek kombini

Kalem etek kombini: Resmi, şık, özenli ve incecik bir zarafet

Kalem eteklerin yüksek beli ve biçimli kesimi sayesinde beden olduğundan daha ince görünüme kavuşuyor, boy uzun algılanıyor.

beli ince gösteren tesettür kalem etek takım
beli ince gösteren tesettür kalem etek takım

Kalem eteklerin klasik görüntüsü modern zamana müthiş bir uyum sağlıyor, yüksek bel formu sayesinde bel oyuntusu vurgulanıyor, kişi estetik bel görüntüsü yakalayabiliyor.

beli ince gösteren kalem etek
beli ince gösteren kalem etek

Hemen size her yaş grubunun kolayca uygulayabileceği kombin önerisinde bulunalım: Yüksek bel siyah kalem etek, ekru şifon gömlek, topuklu ayakkabı, modern eşarp, askılı çanta. Bu parçaları birleştirerek muhteşem bir ince gösteren tesettür etek kombini yapabilirsiniz.

beli ince gösteren desenli şifon etek kombini
beli ince gösteren desenli şifon etek kombini

Çan etek kombini: Bele oturan ve yavaşça açılan etek tüyosu

İnce gösteren tesettür etek kombini çan ya da A kesim dediğimiz formla kolaylaşıyor. Tesettür çan etek modellerinde bel kısmına vurgu yapılıyor. Eteğin bel kısmı vücuda tam oturuyor ve yavaşça dökümlü şekilde açılıyor.

beli ince gösteren şifon düz etek kombini
beli ince gösteren şifon düz etek kombini

Bel vurgusu ince görünümü destekliyor. Örneğin, yüksek bel A kesim etek giyip üstünüze basic bluz tercih edip bluz eteklerini içinize koyarsanız belinizi ortaya çıkarabilir, ince görünebilirsiniz. Elbette bu tarz kombinlerde topuklu ayakkabı öneriyoruz.

Pileli etek kombini: Estetik ve ince görünmenin şık yolu

Tesettür pileli etek modelleri hem yüksek belli hem de ince ince pile formuyla tasarlanıyor. Giyen kişiler pilelerin dikey görünümünden ötürü istediği zayıflığı hissedebiliyor.

beli ince gösteren pileli etek ceket kombini
beli ince gösteren pileli etek ceket kombini

Pileler dikey olduğu için bel daha ince boy ise daha uzun görünüyor. Pileli eteklerde bluzunuzu eteğin içine koyarak bele vurgu yapabilirsiniz. Salaş bir stil tercih ediyorsanız eteğin üstüne uzun form kazak/bluz giyebilirsiniz.

Kat kat etek kombini: Enerjik tasarımla ince ve zarif görünüm

Kat kat eteklerin kabarık, hareketli bir görüntüsü olur. Bu tarz eteklerde dikkat ederseniz eğer hareketli yapıdan ötürü bel kısmı daha ince görünür.

beli ince gösteren verev kesim etek kombini
beli ince gösteren verev kesim etek kombini

Kat kat etek giydiğinizde üstüne bedeninize oturan bir gömlek/bluz tercih ederek kemerle son dokunuşu yapabilirsiniz. Kemer hem etek – bluz kesişimini düzenler hem de belinize vurgu yaparak kat kat etek görüntüsü içerisinde belinizin inceliğini ortaya çıkarır. Sizce de basit ama etkili bir yöntem değil mi?

Günlük etek kombini: Boyuna çizgilerin uzun ve ince görüntüsü

İnce gösteren tesettür etek kombini fikirlerinin en uygulanabilir olan yanı dikey çizgiler desek haksız çıkmayız. Modacılar kiloyu saklamak, uzun boy algısı yaratmak için önerdiği dikey çizgileri etek, elbise ve bluzlarda mutlaka kullanın.

beli ince gösteren şifon etek bluz kombini
beli ince gösteren şifon etek bluz kombini

Boyuna çizgilere sahip günlük tesettür etek üstüne giyeceğiniz düz renk bir bluz belki kemer desteğiyle belinizi ince göstermek mümkündür.

Nurmelek tesettür ekibi farklı vücut tiplerini önemseyerek hazırladığı kombin önerileri ile modanın en can alıcı yanlarına değiniyor ve stilinize yardımcı oluyor. İnce gösteren tesettür etek kombini fikirleri tam bu noktada biraz kilo alan ya da daha fit görünmek isteyenlerin yardımına koşuyor. Siz de önerilerimizi deneyin, farkı görün. 

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş