En İyi 10 Nemlendirici Krem

0

En iyi nemlendirici krem markaları sayesinde ışıl ışıl parlayan pürüzsüz ve nemli cilt yapısına sahip olmak mümkün. Sizin için derlediğimiz en iyi nemlendiriciler ile günlük bakımınızı kolayca yapın.

Cildinizin tıpkı bir bitki gibi düzenli suya ihtiyacı var. Vücudumuzun büyük bir bölümü sudan oluşuyor ve su buna rağmen hala en temel ihtiyacımız.

Su sayesinde cildimiz sağlıklı ve taze görünüyor. Ancak tek başına su yeterli mi? Asla değil. İşte bu yüzden doktorların önerdiği nemlendiriciler, cilt problemini yatıştıran ve onaran nemlendirici kremler ile cildimizi desteklemeliyiz.

nemlendirici krem
nemlendirici krem

Cilde düzenli nem desteği vermek yaşlanma belirtilerini geciktirir, cildin pürüzsüzlüğünü artırır, enerjik ve dinlenmiş bir görüntü sunar. En iyi nemlendirici krem önerileri işte bu yüzden önem taşıyor. Cildinizi hem zamana hem de mevsimsel etkilere karşı koruyabilmeniz her daim iyi görünmenize yardımcı olur.


 

Peki, en iyi yüz nemlendirici krem hangisi? Hadi gelin sizin için derlediğimiz en iyi 10 nemlendirici krem listesini inceleyelim.

clinique nemlendirici
clinique nemlendirici

Clinique

Tüm cilt tiplerini mercek altına alan ve özel formüller geliştiren Clinique, en iyi nemlendirici krem markaları arasında elbette yer alıyor. Hücre yenilenmesinden cilt onarmaya kadar birçok destek veren Clinique, cildin nem ihtiyacını başarıyla karşılıyor.

Kiehl’s nemlendirici
Kiehl’s nemlendirici

Kiehl’s

Sert hava şartlarında elleriniz ve yüzünüz kurumaya hazır formda olur. Kiehl’s nemlendirici krem formülü zorlu havalara uygun şekilde geliştirildiği için 24 saat boyunca nem desteği verir. En iyi nemlendirici krem markaları arasında parlayan Kiehl’s, hafif yapılı formülü sayesinde cilt tarafından kolayca kabul ediliyor.

Vichy nemlendirici krem
Vichy nemlendirici krem

Vichy

Vichy Termal Suyu içerdiği doğal kaynaklı hyalüronik asit sayesinde cildi derinlemesine nemlendiriyor, cildin su ihtiyacını karşılıyor. Günlük nemlendirici kullanımı için son derece ideal ve pratik olan Vichy Termal Suyu, cilt tarafından kolayca emiliyor. Düzenli kullanıldığında cilde nem, canlılık, parlaklık ve pürüzsüzlük kazandırıyor.

Cerave nemlendirici krem
Cerave nemlendirici krem

Cerave

Eczanede satılan en iyi nemlendirici krem markalarından biri olan Cerave, onarıcı bir içeriğe sahip. Cilde nem kazandırırken onarmayı ve yumuşatmayı unutmuyor. Hyalüronik asit içeren krem, cilt bariyerlerini usulca koruyor, onarıyor ve uzun süre nemli kalmasını sağlıyor. Yağlı hissi bırakmadan derinlemesine nem desteği verir.

Loreal nemlendirici krem
Loreal nemlendirici krem

Loreal

En iyi yüz nemlendirici krem önerileri arasında boy gösteren Loreal, günlük bakım rutini için eşsiz içerikler sunuyor. Loreal nemlendirici krem tüm cilt tiplerine uyum gösteriyor, cildin yoğun nemle buluşmasını sağlıyor. Böylece eller en sert havalarda dahi yumuşak ve pürüzsüz bir hisse kavuşabiliyor.

nivea nemlendirici krem
nivea nemlendirici krem

Nivea

En popüler ve en çok kullanılan nemlendirici krem markalarından biri şüphesiz Nivea’dır. Nivea, yağlı formülüyle en kuru ciltlerde dahi hızlı etki gösteriyor. Yağlı formül cildin hızla nemlenmesini sağlıyor ve nemi cilde uzun süre hapsediyor. Nivea krem çeşitleri vitamin ve bitkisel yağlar içeren özüyle cildi etkili şekilde koruyor.

Neutrogena nemlendirici krem
Neutrogena nemlendirici krem

Neutrogena

Cilt bakım ürünleri markaları arasında sıklıkla tavsiye edilen ve günlük bakım rutinine kolayca uyum sağlayan Neutrogena, nem desteğinde beklentileri karşılıyor. Neutrogena en iyi nemlendirici krem markaları arasında gösteriliyor, ciltte yağlı his bırakmadan nem desteğini veriyor. Dört mevsime hitap eden marka, tüm cilt tiplerine uygun içeriğe sahip. Neutrogena yağlı ve yağsız formülleriyle hem kuru ciltlere hem de akneye meyilli ya da çatlak probleme sahip cilt yapılarına iyi geliyor.

La Roche-Posay nemlendirici krem
La Roche-Posay nemlendirici krem

La Roche-Posay

Hassas ciltlerin imdadına koşan La Roche-Posay, en iyi nemlendirici krem serisinde öne çıkıyor. Alerjik ciltlerde hassasiyetini gösteren marka, yoğun nem desteğiyle cilt yüzeyinde hissedilen kuruluğu geride bırakıyor. Özellikle sert iklimlerde ciltte kuruluğa bağlı gelişen gerginliği önlüyor, cildi yumuşatarak daha rahat hissettiriyor.

Bioderma nemlendirici krem
Bioderma nemlendirici krem

Bioderma

Bioderma nemlendirici krem normal ya da karma cilt tiplerini hedef alıyor. Cildin nemsizlikten ulaştığı kuru ve gergin görüntüsünü ortadan kaldırıyor, yumuşacık bir yapı kazandırıyor. Vitaminle desteklenen olan formül, cildin dış etkenlerden korunarak yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı oluyor.

Avene nemlendirici krem
Avene nemlendirici krem

Avene

Çok kuru ciltler için en iyi nemlendirici krem içeriği bitkisel yağlarla ve vitaminlerle desteklenmiş bir formül iyi gelebilir. Avene, cildin doğal yağlarla yumuşamasına ve daha esnek bir yapıya kavuşmasına yardım eder. Avene termal su içeren formülü sayesinde cildin anında ferahlamasına ve uzun süre nem desteği almasına katkı sağlar.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş