Betül Gedik Kombinleri

0

Kendi tasarladığı parçaları kendine özgü stili ile yorumlayan Betül Gedik’in en şık ve yeni kombinlerini mercek altına aldık.


Türkiye’nin en sevilen ve tesettürlü hanımlar tarafından büyük bir dikkatle takip edilen isimlerinden Betül Gedik, moda dünyasının aranılan isimlerinden birisi. Kendine özgü mükemmel tarzı ve moda hakkındaki bilgisi ile tesettürlü hanımlara giyim konusunda yol gösteren Gedik, internet üzerinden de sürekli olarak Betül Gedik kombinleri nelerdir sorusuyla aranıyor.

Betül Gedik kombinleri 12

Bizler de bu yazımızda sizlere Betül Gedik’in stil önerileri ve kombinlerinden biraz bahsedeceğiz.


 

Betül Gedik kombinleri 9

Spor Şıklık:

Rahatlığı ve aynı zamanda şıklığı kıyafetlerine yansıtmak isteyen tesettürlü bayanlara; spor şıklığını öneriyor Betül Gedik, eşofman takımlarını harika bluzlarla kombinleyen Gedik, girdiği her mekanda parmakla gösterilmenizi de sağlıyor.

Betül Gedik kombinleri 11

Takım Oyunu:

Betül Gedik kombinleri arasında en dikkat çekici olan ise birbirine uydurulan alakasız parçalar. Gedik bunu takım oyunu olarak adlandırıyor. Örneğin ciddi bir pantolon altına şık bir sneaker giymek… Sizi hem şık hem de farklı bir hale bürüyor.

Betül Gedik kombinleri-5

Ofis Stili:

İş yerinde mutlaka prezentabl bir görüntü sergilemek şart. Bu nedenle işteki başarıyı da etkileyen tarz olayına da el atıyor Gedik. Ve takipçilerine ofis içerisindeabartısız şıklığı öneriyor.

Betül Gedik kombinleri-1

Davet Şıklığı:

Tesettür çizgisinden ayrılmadan şık olmak isteyen tesettürlü hanımlar; davete giderken de Betül Gedik’in önerilerine göre sadelikten kopmamalı. Çok abartılı kıyafetler ona göre tarzı kötü bir hale sokabilir.

Betül Gedik kombinleri 10

Betül Gedik kombinleri, 2018 yılına damga vuracak gibi görünüyor, ne dersiniz?

Bu yazıyı okuyanlar Sena Sever’in İlham Verici Kombinleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Betül Gedik kombinleri 8

Betül Gedik kombinleri 6

Betül Gedik kombinleri-4

Betül Gedik kombinleri-2

Betül Gedik kombinleri-3

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş