fbpx

Sena Sever’in İlham Verici Kombinleri

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Ünü ülke dışına taşan Sena Sever’in ilham verici, çıtayı yükselten birbirinden farklı tarzda olan yeni kombinleri Nurmelek olarak mercek altına alıyoruz.


Sena Sever son zamanlarda ünü ülkemiz dışına taşan bir Instagram fenomeni. Öyle ki, tarzı çok konuşuluyor ve seçimleri pek çok kişiye yol gösteriyor ve bugün yurt dışında pek çok etkinlikte de boy gösteriyor. Bu yüzden Sena Sever tarzını ve kombinlerini mercek altına almanın zamanı geldi de geçiyor bile diyoruz ve hızlı bir giriş ile Sena Sever tarzının asi yüzüne dikkat çekmek istiyoruz.

Sena Sever trençkot kombini

Deri detayları kullanması, şık postalları ve asimetrik tercihleri onun modaya bakış açısını anlamamıza da yardımcı oluyor. Renkleri bir araya getirme şekli de gerçekten harika görünüyor. Bunu her tarzda harika bir şekilde yapıyor.


 

Sena Sever siyah kombin

Sena Sever’den Çıtayı Yükselten Kombinler

Sena Sever kombinlerinde en dikkat çeken parçaların maskülen nitelikli olduğunu da belirtmek gerek. Maskülen takımlar, çizgili ceket ve pantolonlar, düz kesim kabanlar ve gömlekler onun erkeksi ve göz alıcı tarzının en belirgin parçaları.

Sena Sever trençkot kombini

Bu tercihi ile tesettür modasına yeni bir bakış açısı getiriyor ve sınırları aşıyor. Kendinizi kalıplara hapsetmenize gerek yok diyor adeta. Bunu farklı tarzlara sahip kombinlerinde de rahatlıkla görebiliyoruz. Örneğin Sena Sever, sıkça salaş kazakları, bluzları tercih ediyor ve buna eşlik eden bol pantolonları çok tarz görünüyor. Üstelik bir de şıklığının yanında kendini rahat da hissediyor.

Sena Sever yeni kombinleri

Sıradışı  Ayakkabı Seçimi

Son olarak Sena Sever’in dikkat çeken aksesuarlarına, çanta ve ayakkabılarına bakalım. Ayakkabıları belki de en star parçalar olabilir. Bu konuda çok iyi bir zevkinin olduğunu söyleyebiliriz. Sivri burunlu bootie seçimleri, asi postallar, tarz sahibi Oxfordları ve de spor ayakkabı seçimleri ile dost olsak da bizi ayağına bakmak zorunda bırakıyor.

Sena Sever bot

Renkli Çantlardan Vazgeçmiyor

Bu iyi seçimleri, iyi parçalar ile bir araya getirmeyi başarıyor ve renkli çantalardan vazgeçemiyor. Her daim çantasında farklı renkleri kullandığını, yine biraz asilik yaptığını görüyoruz.

Sena Sever sonbahar kombini

Son olarak takılarına değinecek olursak, kol saati ve belki yüzük dışında çok da bir aksesuar kullandığını görmüyoruz. O gereksiz detaylar ile kombinini zorlamıyor ve hızla hazırlanıp çıkmış gibi bir hava yaratıyor. Tabi kim hızla hazırlanıp çıktığında onun kadar şık olabilir bilemedik. Kısacası Sena Sever ve benzersiz tarzı, iyi giyinmek isteyenler için oldukça iyi bir öğretmendir.

Bu yazıyı okuyanlar 2018’e Damga Vuracak 10 Sena Sever Kombini başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Sena Sever elbise kombini

Sena Sever günlük kombin

Sena Sever ikili takim

Sena Sever kışlık kombin

Sena Sever spor kombin

Sena Sever kombinleri 2

Sena Sever kombinleri

Sena Sever klasik kombin

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla