Bordo Renk Nasıl Kombinlenir?

0

Bordo renk nasıl kombinlenir? Bordo renk hangi renklerle uyumludur?  Asil renklerden olan bordonun kıyafetlerde doğru kullanımı hakkında detaylı bilgiler

Bordo erkekler kadar kadınlar tarafından da tercih edilen, ortak renklerden biri. Kıyafette, aksesuarda, ayakkabıda öne çıkan bordo, görüntüsü ile kişiye güçlü bir duruş sergiliyor. Bordonun asaletini en güzel şekilde öne çıkarmak için dikkatli kombin yapmak gerekiyor.

bordo ceket-pantolon ofis kombini
bordo ceket-pantolon ofis kombini

Bordo renk nasıl kombinlenir iyi bilmek lazım aksi halde karmaşık ve göz yoran görüntü elde edilir. Sizler için bordo rengini tüm incelikleriyle birlikte ele aldık ve kombin önerileri hazırladık. Önerilerimize kulak verdiğinizde bordoyu daha korkusuz, cesur ve şık bir şekilde kullanabilirsiniz. İşte önerilerimiz;

bordo tek krem bluz kombini
bordo tek krem bluz kombini

Bordo’da Siyah ve Beyaz Uyumu

Bordo renk pantolon, ceket, manto, ferace, elbise, tunik, eşarp ve aksesuarlar siyah, beyaz, gri, bej, lacivert, krem tonlarındaki renklerle dengeli bir uyum yakalıyor.


 
bordo sweat pantolon kombin
bordo sweat pantolon kombin

Giyeceğiniz pantolon ya da etek gibi ana parçaları farklı renklerle kombin yaparken kullanacağınız aksesuarları da göz önünde bulundurmaya özen göstererek renk tercih edin. Örneğin bordo pantolon üzerine siyah bir bluz, bordo etek üzerine ise beyaz bir gömlek ya da bluz görüntüyü dengeleyebiliyor.

bordo tesettür spor kap kombini
bordo tesettür spor kap kombini

Bordo Renklerde Aksesuar Seçimi

Bordo elbiseleri gri ve taba rengi ile meç etmek ortaya son derece şık ve asil bir görüntü çıkarıyor. Bordo başlı başına gösterişli, albenisi olan bir renk olduğundan taba rengi bir kemer ya da çanta görüntüyü tamamlıyor.

Tesettürlü kombinlerde ise bordo elbise üzerine gri veya vizon tonlarında eşarp tercih edebilirsiniz. Bordo renk nasıl kombinlenir diye endişe etmeyin. Zira bordoyu tesettür giyimde daha rahat ve zengin kullanabilirsiniz.

bordo ceket-puantiyeli gömlek kombini
bordo ceket-puantiyeli gömlek kombini

Kemer, çanta, şal, takı ve çizme gibi küçük parçalarda bordoyu tercih ederken ise mavi, lacivert, gri gibi renklerden destek alabilirsiniz.

bordo tesettür elbise kombini
bordo tesettür elbise kombini

Takı, çanta ve benzeri aksesuarlarda bordo, ana renkten ziyade geçiş rengi olarak görüldüğünden farklı ve canlı renklerle kombin yapmak görüntüyü bozmuyor. Bordonun yakıştığı bir diğer renk olan altın rengi de bordonun keskinliğini yumuşatmaya yardımcı oluyor.

Tesettür Kombinlerde Bordo Rengin Yeri

Pardesü, ferace, manto, ceket ve hırka gibi kıyafet alışverişinde bordo renk nasıl kombinlenir diye düşünmeyin. Zira üst ve dış giyim kıyafetler, kombini tamamlayan parçalardır. Lacivert bir kot, beyaz bluz üzerine rahatlıkla bordo manto veya hırka giyebilirsiniz.

bordo günlük kombin
bordo günlük kombin

Öte yandan tesettür kombininizi tamamlayacaksanız eğer ferace ya da pardesü fark etmeksizin bordoyu tüm renklerle bir araya getirebilirsiniz. Ferace ve pardesünün ağırlıklı olduğu kombinlerde eşarp ve çantada tercih edilecek renkler önem taşıyor. Taba, gri, bej, vizon, siyah renkleri kullanabilirsiniz.

bordo kazak jean kombini
bordo kazak jean kombini
bordo spor kombin
bordo spor kombin
Bordo tesettür takım eşarp uyumu
Bordo tesettür takım eşarp uyumu

 

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş