Büyük Beden Tesettür Abiyelerde 2019 Modası

0

2019 büyük beden tesettür abiye modelleri görücüye çıktı. Her sene başında tanıtılan, mağaza vitrinlerini süsleyen büyük beden tesettür kıyafet modellerinde bu yıl yine çok şık parçalar göze çarpıyor.

Düğünler, partiler, kutlamalar ve benzeri özel günlerde kıyafet seçimi yapmak geçmişte kısıtlı seçenekler sebebiyle zordu hele ki büyük bedenler için. Ancak şimdilerde muhafazakâr kesime hitap eden modacılar, tasarımcılar sayesinde çok şık, zarif tesettür abiye modelleri bulmak daha kolay.

zayıf gösteren büyük beden tesettür abiye

Klasik, modern, geleneksel, özgün, farklı, gösterişli, sade kısacası her zevke ve tarza hitap eden yüzlerce büyük beden tesettür abiye modeli 2019 yılında yine beğeni toplamaya devam ediyor. 2019 büyük beden tesettür elbise modelleri arasında öne çıkan modeller ve renkler şöyle;


 

işlemeli büyük beden tesettür abiye

Püsküllü büyük beden abiyeler 2019 yılının gözbebeği

Geçen sezondan bu yana püsküllü elbiseler, etekler, bluzlar ve hatta çanta, küpe gibi aksesuarlar çok moda! 2019 büyük beden tesettür abiye modasına baktığımızda abiyelerin özellikle omuz ve bel bölümünde püsküllerin kullanıldığını görüyoruz. Tek renk ve düz şekilde inen abiyelerde omuzlardan kollara kadar inen püsküller elbiselere hareket katıyor. Hem dinamik hem de şık ve sadeliği arayanlara püsküllü elbiseler ideal bir seçenek sunuyor.

büyük beden tül tesettür abiye

Tül detaylı zarif abiyeler yine çok moda

Tül detayının yer aldığı her tesettür elbise kendini ön plana çıkarmayı başarıyor. Tülün zarafeti, masumiyeti özenli bir elbise kesimiyle buluşunca ortaya zamansız bir tesettür abiye modeli çıkıyor. Abiyede zarafete önem veren hanımların çok seveceği bu tarz modellerde, tüller birden fazla tasarım ile kullanılıyor.

güpürlü büyük beden tesettür abiye

Geleneksel ve modern tasarımlar

A kesim tesettür abiyelerde motifle, desenler öne çıkıyor. A kesim bildiğiniz gibi büyük bedenlere rahatlık sağlayan ve kiloları göstermeyen bir kesimdir. Tasarımcılar bu şık elbise kesimine geleneksel motifler uygulayarak tasarımı zenginleştirmeyi başarıyor.

Geçmişin izlerini taşıyan motifler, bugünü yansıtan desenler usulca harmanlanarak büyük beden abiye elbiselerle buluşuyor. Böylelikle 2019 büyük beden tesettür abiye modelleri eski ve yeninin sentezinden doğuyor.

şifon büyük beden tesettür abiye

Şifon ve taşlardan doğan şıklık

Şifon büyük bedenler için riskli bir seçenek olsada doğru kullanıldığında gayet şık ve kilo gizleyici özelliğe sahiptir. Değerli taşların, pırıltılı boncukların tesettür abiyelere hiç şüphesiz tartışılmaz bir şıklık katıyor. Özel gecelerde ışıltıyı seven hanımlar, usta modacıların ellerinden çıkan uçuş uçuş şık elbiselere hayran kalıyor.

büyük boy tesettür ikili takım

İki parçalı tesettür abiye şıklığı

Büyük beden kapalı kıyafetlerin olmazsa olmazı ikili takımlardır. Günlük giyebileceğiniz gibi düğün, nişan ve çeşitli özel davetlerde de rahatlığından ötürü sıkça tercih edilir.

büyük boy ikili abiye takım

İki parçadan oluşan abiyeler ya da iki parça görünümü veren tasarımlar büyük beden tesettür abiyeler arasında ihtişamlı şekilde yer buluyor. Bu tip modellerde sadeden gösterişliye onlarca farklı model tasarlanmıştır.

Bu yazıyı okuyanlar Gençlere Uygun Büyük Beden Tesettür Giyim Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş