Yeni Trend Gelin Taç Modelleri

0

Gelinlerin olmazsa olmazı gelin tacı modellerinde yeni trend tasarımlar. Son güncel gelin tacı fiyatları


2019 düğün sezonu açılıyor. Gelinlik vitrinlerinde gelinlik modelleri kadar taçlar, duvaklar, gelinlik ayakkabıları gibi gelinliği tamamlayıcı aksesuarlar da karşımıza çıkmaya başladı. Bu aksesuarlar arasında özellikle gelinlik taç modelleri öne çıkan detaylar arasında. Gelin taçları nasıl kullanılır ve yeni trend gelin taç modellerini sizler için araştırdık. Her 3 gelinden birinde gördüğümüz gelin taç modellerini yazımızın detayında bulabilirsiniz.

Gelinlik modelleri her sezon olduğu gibi bu yılda kendini yenilemeye devam ediyor. Bunlarla birlikte yeni gelinlik aksesuarlarında da farklı tasarımlar çıkıyor. Son yılların çıkış yapan ve hemen hemen her gelininin tercih ettiği taçlar taşlı, çiçekli, kır düğünleri için otantik, kadife, sade ve inci detaylı modellerden oluşuyor. Gelinliğinize rahatlıkla kombine edeceğiniz bu aksesuar ile sizde düğününüzde prensesler gibi olabilirsiniz.

Gelin tacı fiyatları ise 70 TL’den başlayıp tasarım, işçilik ve malzemesine göre 500 TL gibi rakamlara da çıkabiliyor. Bütçenize ve zevkinize uygun taç modellerini gelinlik firmalarında ya da online satış mağazalarında bulabilirsiniz. Gelin tacı almadan sizler için özenle seçtiğimiz yeni modellere göz atmanızı öneririz.


 

Bu yazıyı okuyanlar İhtişamlı ve Göz Alıcı 2019 Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş