Camel Renk Nasıl Kombinlenir?

0

Modern renkler kategorisinde şıklığını koruyan camel rengi, her mevsime uyum göstermesiyle kurtarıcı bir renk kabul ediliyor. Peki Camel Rengi Nasıl Kombinlenir? Detayları inceleyelim

Biz camel rengini en çok sonbahar kombinlerine yakıştırıyoruz ama ilkbaharın enerjisine de hayır diyemiyoruz. Bu nedenle sizlere camel renk nasıl kombinlenir tüyolar vermeye geldik. Camel renginin samimiyetini, modern görüntüsünü seviyorsanız eğer şahane kombinler yapmaya hazır olun. İşte camel kombinleri;

camel renk yazlık ceket
camel renk yazlık ceket

Sütlü kahve ve camel rengini birlikte hayal edin

Camel renk kombinleri yaparken iki yumuşak rengi bir araya getirip sakin ama aynı zamanda güçlü bir kombin yapabilirsiniz.

camel renk şal kombini
camel renk şal kombini

Örneğin sütlü kahve tonlarında İspanyol paça ya da havuç pantolon giyip üzerinize camel t-shirt giyebilirsiniz. Öte yandan camel hırkalar, ceketler tercih ederek benzer kombinleri çeşitlendirebilirsiniz.


 
camel renk süet. ceket kombini
camel renk süet. ceket kombini

Camel rengine biraz kiremit rengi karıştırmaya ne dersiniz?

Ton sür ton kombinler ne kadar seviliyor farkında mısınız? Bir rengin onlarca farklı tonunu meç edip kullanmak çok şık bir look çıkmasını sağlıyor.

camel renk tesettür pardesü kombini
camel renk tesettür pardesü kombini

Biz camel renk nasıl kombinlenir sorusuna kiremit rengiyle cevap vermeyi seviyoruz. Kiremit rengini her mevsimde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

camel renk pantolon kombini
camel renk pantolon kombini

Yazın çok moda olan midi boy kiremit rengi eteğin üzerine camel bluzlar, yelekler giyerek farklı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

camel renk palto
camel renk palto

Siyah ve fümenin yakışmadığı renk yok

Siyah, füme, gri tonları biraz güçlü biraz ise nötr renklerden sayılıyor. Bu nedenle camel gibi canlı bir renkle müthiş duruyor.

camel renk pantolon kazak kombini
camel renk pantolon kazak kombini

Özellikle camel renk uzun ince hırkalar, siyah kombinleri hareketlendiriyor. Siyah – füme – camel kombinleri yaparken iki renk odağında kalıp ayakkabı, çanta, kemer gibi aksesuarlarda üçüncü renk kullanmanızı öneririz.

camel renk kap kombini
camel renk kap kombini

Kot mavisi ve camel renk kombinleri sıradan şıklık kazandırıyor

Camel renk nasıl kombinlenir, nasıl daha şık gösterilir? Camel rengini kot mavisiyle birlikte zenginleştirerek aradığınız günlük şıklığı yakalayabilirsiniz.

camel renk ceket kombini
camel renk ceket kombini

Kot pantolon, kot gömlek gibi mavi kombinler yaptığınızda üzerinize camel ceket, hırka, manto alabilirsiniz. Elbette camel rengini sadece kıyafette kullanmak zorunda değilsiniz.

camel renk kazak kombini
camel renk kazak kombini

Örneğin kot elbise giyip altına camel renk bootie, çizme, converse giyerek detaylarda öne çıkmayı başarabilirsiniz.

Kırık beyaz naifliğini camel rengiyle güçlendirin

Camel renginin yumuşaklığına her rengi bir şekilde yakıştırmak mümkün ancak bazı renklerde camel çok daha iyi duruyor.

camel renk ceket etek kombini
camel renk ceket etek kombini

Beyazın naif tonu olan kırık beyaz, camel ile mükemmel bir uyum yakalıyor. Kırık beyaz ve camel renk kombinleri yaptığınızda aynadaki görüntünüzden sizin de hoşlanacağınıza eminiz.

camel renk klasik ceket kombini
camel renk klasik ceket kombini

Camel renk nasıl kombinlenir, hangi renklerle uyumlu görünür sizler için mini bir dosya hazırladık. Sevdiğiniz renkleri camel ile bir arada nasıl durur deneyip görün. Renklerde kendinizi kısıtlamayın. Dolapta duran kıyafetle üzerinizde duran aynı olmaz. Mutlaka giyin, deneyin ve inceleyin. Çok daha güzel kombinler yapacağınızdan emin olun.

Bu yazıyı okuyanlar Tarçın Rengi Nasıl Kombinlenir? başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş