Çeşme Muhafazakar Oteller

0


Çeşme muhafazakar oteller Muhafazakar Oteller bölgeleri arasında her şey dahil konsepti ile ve kendi özel plajları ile fark oluşturmaktadır. Bu alanda sunulan hizmet bakımından da bölgesel ve ulusal olarak öncü olabilecek bir çok otel ve seçenek bulunmaktadır. Sunulan hizmet açısından en önem verilen noktayı elbette huzurlu ve güvenli tatil anlayışı oluşturmaktadır.

Yeşil Konsept Oteller

Ormanlar içinde Çeşme bölgesinde yer alan muhafazakar oteller eşsiz doğasıyla, stresten uzak olarak sessiz sakin 17.000 m2 geniş bir alana kurulmuş oteller olmakla birlikte, Tamamen Tesettür Otel olarak tasarlanmış ve İslami Konsept ile hizmet veren Çeşme bölgesindeki en iyi tatil köyüdür.


 

Otel İçeriği Zengin Olan Oteller

Muhafazakar Otel olarak hizmet veren otel mimarisi, 69 odası ve üstü açık, etrafı kapalı 190 m2 bayanlara özel yüzme havuzu ile 350 metre karelik alanda erkeklere özel açık yüzme havuzu ile mükemmel bir tatil seçeneği sunmaktadır. Bahçe, orman ve havuz manzaralı olup stüdyo oda, aile odası ve 1 Villasıyla kullanıma özel odadan oluşmaktadır, odalarda en fazla 3 kişi, aile odalarında en fazla 5 kişi, Villada ise bir tam aile konaklaması sağlanmaktadır.

İlgili Alanları ve Ulaşımı Kolay Olan Oteller

Kapalı ve açık alanı bulunan Restorantları, havuz başı Cafe seçenekleri ile ulaşımda da kolaylık sağlayarak hizmet vermektedir. Sunulan hizmet açısından en önem verilen noktayı elbette huzurlu ve güvenli tatil anlayışı oluşturmaktadır. Bu alanda sunulan hizmet bakımından da bölgesel ve ulusal olarak öncü olabilecek bir çok otel ve seçenek bulunmaktadır.

Bir Bütünlük Sağlayan Oteller

Alkolsüz Oteller içerisinde kendine ait özel bir plajı ve doğanın tam göbeğinde huzurlu bir tatile olanak sağlayan oteller ile fazlaca tercih edilmekte. Ayrıca odaları bahçe, orman ve havuz manzaralı olup, 52 stüdyo oda, 16 aile odası ve 1 Villasıyla toplamda 69 odadan oluşmaktadır, odalarda en fazla 3 kişi, aile odalarında en fazla 4+1, Villada ise en fazla 5+1 konaklama sunulmaktadır. Çeşme Alternatif Tatil seçeneği ile tatil yapılması için bu otelde 17.000 m2 alan üzerine inşa edilmiş 3’er katlı 4 bloktan oluşmaktadır.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş