Alaçatı Muhafazakar Oteller

0


Yazın vazgeçilmez beldesi haline gelen ve en popüler tatil yerlerinden olan Alaçatı’da artık muhafazakar oteller de oldukça fazla bulunmaktadır. İşte en güzel Alaçatı muhafazalar oteller listesi sizler için derlendi.

Tatil Köyü Sevenler de Muhafazakar Otellerden Faydalanabilecek

Club Familia Tatil Köyü Alaçatı muhafazakar oteller arasında en çok tercih edilenler listesinde yer almaktadır. Uygun fiyatları ile değerli müşterilerine güler yüzlü hizmet sunan Club Familia Çeşme özellikle aileler tarafından en çok beğenilen Alaçatı muhafazakar oteller arasındadır. Tesisin plajı bulunmakta olup, plajdaki tüm yiyecek ve içecekler ücretsizdir.


 

Denize Sıfır Konumda Club Hotel Asya

Alaçatı’da denize sıfır olan ve muhafazakar oteller arasında yer alan Club Hotel Asya, müşterilerin en fazla beğendiği Alaçatı muhafazakar oteller listesine girmeyi başarmıştır. Kapalı havuzu da bulunan Club Hotel Asya’da havuzdan belirli saatlerde yalnızca bayanlar faydalanmaktadır. Bayanlara özel zamanlar dışında da kapalı havuza yalnızca aileler girebilmektedir. Alaçatı muhafazakar oteller aileler için birebir olup, çocuklu aileler için de her türlü donanıma sahiptir.

Son Yıllarda İslami Tatil Köyleri Oldukça Rağbet Görmektedir

Tatil köylerinin son yıllarda otellerden daha fazla tercih edilmesi, İslami tatil köylerinde de artışa neden olmuştur. Yeni Meltem Tatil Köyü Alaçatı muhafazakar oteller arasında tatil köyü olanlardan bir tanesidir. Yeni Meltem Tatil Köyü’nde bayanlara özel plaj bulunmaktadır. Bayanlara özel olan bu plaj sayesinde Alaçatı muhafazakar oteller tatil yapılması için özellikle tesettürlü bayanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Muhafazakar Oteller Çeşme Alaçatı’da da Artık Ön Planda

Muhafazakar hayat tarzını benimseyen ve tatil yapmak isteyenler için en güzel tercih olan muhafazakar oteller tatil beldelerinin hemen hemen hepsinde büyük ilgi görmektedir. Alaçatı muhafazakar oteller Çeşme Alaçatı’da da çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle bayanlara özel kapalı havuzların ve yine bayanlara özel plajların bulunduğu Alaçatı muhafazakar oteller yalnızca tesettürlü bayanlar tarafından değil, aile ortamında rahat ve huzurlu tatil yapmak isteyen herkes tarafından rağbet görmektedir. Uygun fiyatları ve erken rezervasyon avantajları ile Çeşme Alaçatı’da değerli müşterilere hizmet sunmaktadır.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş