Detayları ile Öne Çıkan 2019 Tesettür Tunik Modelleri

0

Tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından birisi olan tunik modelleri 2019 sezonunda hem zarif hem de şık duruşları ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Yeni sezonda hem canlı renkler hem de pastel renkler bayanların beğenisine sunuluyor. Sezon trendlerini başarılı bir şekilde yansıtan tasarımların sahip olduğu çeşitlilik de oldukça fazla.


 

Spor, klasik, etnik, bohem gibi farklı tarzlara uyum sağlayacak tunik modelleri ile kombinleri rahatlıkla tamamlamak mümkün.

Konfor ve Şıklık Bir Arada

Tesettür tunik modelleri bayanların şıklığında konforu ön plana çıkaran parçalar arasında yer alıyor. Kombinlere hem modern hem de tarz sahibi bir şıklık katan tunik modelleri bayanların hareket özgürlüğünü sağlarken aynı zamanda istedikleri görünüme de sahip olmalarına yardımcı oluyor.

Tesettür giyimde en önemli hususlardan birisi olan vücut hatlarını kapatmak da tunik modelleri ile kolayca mümkün oluyor. Tayt ve pantolon modelleri ile birlikte rahatlıkla kullanılabilen 2019 tesettür tunik modelleri özellikle pantolonların kesimlerine göre şekillendikleri için çok fazla kombin seçeceği sunuyor.

Tunik modellerini pantolon modelleri ile kullanılırken eğer pantolonların kesimi boru ya da bol paça ise bel altında uzunluğa sahip tunik modelleri tercih edilebilir. Eğer dar kesim pantolon ya da tayt modelleri ile tunikler kombinlenecekse de diz hizasında boyu olan tunik modelleri tercih edilebilir.

Detaylardan Gelen Dikkat Çekici Şıklık

2019 tesettür tunik modelleri farklı aksesuarlar ve kumaşlar ile tasarlanıyor. Tunik modellerinde keten, kot gibi spor kumaşların yanı sıra krep veya şifon kumaş gibi daha klasik ve abiye kumaşlarda tercih ediliyor. Bu sayede farklı tarzlarda tunik modelleri kombinlerde yer alabiliyor.

2019 tesettür tunik modelleri arasında yaka ve kol kesimlerinde boncuk, metal ya da payet işlemeleri bulunan zarif ışıltılara sahip modeller yer alıyor. Fırfır, fiyonk, kurdele ve şerit detayların yer aldığı aksesuarlar tül ve şifon tunik modellerinde bu yıl tercih ediliyor.

Detaylardan gelen şıklığı en güzel şekilde yansıtmanın yöntemi olan aksesuarlar ile taçlandırılan tesettür tunikler kısa sürede bayanların vazgeçilmez kıyafetleri olarak dolaplarda yerlerini alacak.

Kendi tarzını yansıtmayı, özgün ve enerjisi yüksek zarif kombinler yapmayı mümkün kılan tesettür tunik modelleri ile şıklık ve konfor bir araya geliyor.

Bu yazıyı okuyanlar Sonbahar 2019 Trendi : Oduncu Tunikler başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş