En Çok Kullanılan 10 Pişik Kremi

0

Pişik önleyici kremler bebek cildini hassasiyetle koruyor ve rahatlamalarına yardımcı oluyor. Ebeveynlerin güvenle kullandığı en iyi pişik kremi markaları bebek cildini destekliyor. İşte detaylar.

Bebek cildi tahriş olmaya çok açık, aşırı hassas bir yapıya sahip. Bebeklerin cildindeki hassasiyet bez bağladıkları süre boyunca ıslaklıktan sıklıkla pişik olabiliyor. Bazen geç değiştirilen bez bazense bez hassasiyeti sebebiyle cilt yüzeyi tahriş oluyor.

Bezin sıkı bağlanması, ishal, uzun süre ıslak kalması, yeterince emici olmayan bez kullanılması gibi sebepler pişiğin temel sebebi. Ancak ebeveynler kaliteli ve iyi pişik kremi markaları sayesinde bebeklerin tahriş olan cildini güvenle onarabiliyor. Peki, en çok kullanılan pişik kremi markaları hangisi? İşte sizin için hazırladığımız en etkili pişik kremleri.

sudocrem pişik kremi
sudocrem pişik kremi

Sudocrem pişik kremi

Pişik önleyici krem serisinde en çok tavsiye edilen markalarda olan Sudocrem, bebek cildini onarıyor, kızarıklıkları gideriyor. İlk kullanımdan itibaren etkili sonuç veren krem, koruyucu bariyer oluşturarak cildin tahriş olmasını önlemeye çalışıyor.


 
Mustela pişik kremi
Mustela pişik kremi

Mustela pişik kremi

Ebeveynlerin güvendiği ve en çok kullanılan pişik kremi listelerinde yer alan Mustela, onarıcı etkisiyle bebeklerin pişik sorununu ortadan kaldırıyor. Mustela, bebek cildini onarıyor, cildin yumuşamasını sağlıyor ve pişik oluşumunu önlemeye yardım ediyor.

sebamed pişik kremi
sebamed pişik kremi

Sebamed pişik kremi

Sebamed bebeklerin hassas cildi için önleyici, onarıcı ve koruyucu rol üstleniyor. En etkili pişik kremlerinden kabul edilen Sebamed, cildi onarırken nemlendirmeyi ihmal etmiyor. Sebamed pişik kremi etkili formülüyle ilk andan itibaren bebeklerin narin cildini korumaya yardımcı oluyor.

Uni baby pişik kremi
Uni baby pişik kremi

Uni baby pişik kremi

Uni Baby pişik kremi bebek cildiyle uyumlu hassas formülü sayesinde pişik oluşumunu önlüyor. Pişik problemi yaşayan bebeklerde ise onarıcı etki gösteriyor. Hızlı emilen formüle sahip Uni Baby, yumuşacık etkisiyle bebeklerin rahatlamasını sağlıyor.

Vaseline pişik kremi
Vaseline pişik kremi

Vaseline pişik kremi

Bebekler için özel geliştirilen Vaseline pişik kremi, jel formülü sayesinde bebeğin cildiyle buluştuğu ilk andan itibaren onarıcı ve yumuşatıcı etkisini gösteriyor. Bebekler, Vaseline kremle anında rahatlama yaşıyor, bezin ve ıslaklığın tahriş edici etkisinden korunabiliyor.

Chicco pişik kremi
Chicco pişik kremi

Chicco pişik kremi

Ebeveynler tarafından en çok kullanılan pişik kremi listesinde yer almayı başaran Chicco, birçok marka gibi bebek cildinin hassasiyetini düşünerek geliştirilmiş bir formüle sahip. Cilde koruyucu bariyer oluşturan Chicco, uzun süreli bez değişimlerinde dahi koruyucu rol oynamayı başarıyor.

Bepanthol pişik kremi
Bepanthol pişik kremi

Bepanthol pişik kremi

Cilt konusunda etkili formülleriyle bilinen Bepanthol, konu bebek bakımı olduğunda hassasiyet gösteriyor. Bepanthol pişik kremi içerdiği B5 vitamini ile cildi hem nemlendiriyor hem de korumaya yardımcı oluyor.

Desitin pişik kremi
Desitin pişik kremi

Desitin pişik kremi

E vitaminiyle desteklenmiş, çinko ile koruma düzeyi artırılmış olan Desitin pişik kremi, cilt bariyerini koruyor ve ıslak bezin pişik oluşturmasını önlüyor. Desitin, pişiği önlerken diğer yandan cildin nem ihtiyacını karşılıyor, gliserin desteğiyle cildi rahatlatıyor.

babe pişik kremi
babe pişik kremi

Babe pişik kremi

Su bazlı pişik kremi Babe, geliştirilmiş formülü ile etkili sonuçlar veriyor. Bebeklerin narin cildinde idrar ve dışkının yarattığı olumsuz etkileri önlüyor, cildin nemlendirilmesine yardımcı oluyor. En çok kullanılan etkili pişik kremleri listesinde ebeveynlerin önerisiyle yer alan Babe markası, cilde uyumuyla beğenileri topluyor.

Penaten pişik kremi
Penaten pişik kremi

Penaten pişik kremi

Doğal yağlar ve çinko desteğiyle geliştirilmiş olan Penaten pişik kremi, bebeklerin pişik problemine iyi gelirken aynı zamanda cilt yaralarını onarmaya da iyi geliyor. Uzun süreli ıslaklık ve bez problemlerinden kaynaklanan pişiği önlemede başarılı sonuçlar veriyor. En çok kullanılan pişik kremleri arasında yer alan Penaten, gelişmiş formülüyle her cilt tipine uygunluk gösteriyor.

Bebeğiniz için en iyi pişik kremi markasını bulmaya çalışıyorsanız, içeriği doğal, yağ ve vitaminlerle zenginleştirilmiş nem desteği veren etkili bir formül seçmeye özen gösterebilirsiniz. Sizin için ebeveynlerin güvenle en çok kullandığı pişik kremi markalarını paylaştık, markaları araştırarak bebeğinize en iyi gelecek kremi tercih edebilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş